Квилинг за маниаци - 3

  • 169 285
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Нямам търпение да се сдобия с инструмент...предполагам, че ще е доста по-удобно. Tired
Спретнах това след работа. Мислех да правя още една, но е време за вечеря така, че ще пропусна. Whistling

# 661
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм се разписвала, но ви следя редовно! ДОбре дошли на новите момичета! Много хубави първи опити!

Ето и поканите за рождения ден на щерката:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1365576032&ref=profile#!/photo.php?pid=30651199&id=1365576032 оттук до края; розитре са 41 и са специално за свекърва ми, която има юбилей в неделя -60 години, а 41 са защото тази година се пенсионира и това са годините стаж в учителската професия/направо й се чудя как е издържала/....

Страхотни картички и проекти на последните странички!!! БРАВО!!!

И аз се осмелих да дам 5-6 картички в един магазин тук в Бургас- магазин за сувенири, и знаете ли какво ми отговориха - много били скъпи- предложих 2 лв, и не знам с тяхната надценка колко са станали- сигурно 3лв; повечето хора предпочитат да дадат 50ст или 1 лв за лъскавите мини картички по цветарските магазини..отколкото да дадат с лев два повече за нещо различно и ръчно направено!За съжаление...та тази седмица за последно ще ги оставя в магазина и си ги взимам, ще процедирам както досега - ще ги подарявам на приятели или по поводи Wink
А картичките са всички до една уникални, и красиви защото си ги правим и влагаме в тях сърце, въображение и емоции.....поне така смятам аз и мисля, че всяка от нас  подхожда по този начин;)

А в Армстронг- а има наистина страхотни хартии- последния път си накупих доста, и сега искам и малко пънчове да си взема и печати, ама с тези рожденици този месец, отново ще отложа .... Лентичките, както и преди съм споменавала си ги режа сама и не знам какво е качеството в магазина.

# 662
  • Мнения: 342
Здравейте, ето това сътворих тия дни - от тук http://danina390.snimka.bg/hobby/moi-raboti.482449.18371806

# 663
  • Мнения: 5
данина харесват ми, особенно онази със слънчогледа и пеперудата. Peace Само надписа където е с химикал, малко не ми се вързва, но иначе са чудесни.  Hug

# 664
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали сте виждали този блог:
http://allthingspaper-annmartin.blogspot.com/
но ако в интересите ви фигурира думата "хартия" - обезателно надникнете.

Аз съм впечатлена!

Хубав ден на всички!
  bouquet

# 665
  • Мнения: 342
данина харесват ми, особенно онази със слънчогледа и пеперудата. Peace Само надписа където е с химикал, малко не ми се вързва, но иначе са чудесни.  Hug


flower_00, благодаря! Пустият ми краснопис е ужасен, но трябваше да напиша нещо на момента, понеже беше по повод, а за съжаление нямам принтер. Другите са принтирани и повторено върху буквите  Laughing  Тази със слънчогледа и на мен ми е любима, но пустата му пеперуда я правя за трети път и не става  Sad Опитвам се да направя това, но уви...

Дали някой ще даде идея как се преплитат цветовете  newsm78

# 666
  • Мнения: 157
данина, защо не си направиш един блог,че сега виж - изпуснала съм да ти коментирам нещата Simple Smile, а мислех да те похваля! Hug
Интересни са картичките,хубави елементчета си направила.За пеперудата - струва ми се,че цветовете не се преплитат,а просто следват един след друг.Може да съединиш три цвята лентички и когато ги навиеш да внимаваш съединените места да са долу в прегъвката.Това е по-лесния вариант.Другия,за който се сещам е да навиеш първия цвят и лед като свърши лентичката я залепяш и тогава започваш следващата(залепена точно до края на първата).Ох,много сложно обясних май.Ако не си ме разбрала ще опитам пак,защото знам,че ще успееш да я направиш,не е никак сложно.

kari4ka, много е интересен този блог,аз често разглеждам там.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 5 585
Момичета, вижте Обзора на13-тото предизвикателство и новото 14-то Картичкофурийско предизвикателство. Предизвиква ви Арабела, а темата е Покана за сватба.

И да не забравите, че имате само още един ден, за да се запишете за Първото Картичкофурийско Blog Candy.

# 668
  • Мнения: 2
здравейте момичета,да ви покажа моите пликове http://addii-addii.blogspot.com/2010/04/blog-post_25.html

# 669
  • Мнения: 5
Addii много са красиви и!
данина и на мен надписите са ми мъка.  Laughing Когато реша да напиша нещо на ръка и започва една мацаница, че срам да ме хване. Така прецаках една- две картички и от тогава си карам на принтирани надписи.  Laughing

P.S. А ето и моите неща за две предизвикателства Сватбена покана и Пеперуди.

# 670
# 671
  • Мнения: 40
Здравейте момичета  bouquet
От доста време ви чета,но все нямам време да се захвана и аз с квилинга Simple Smile За сега съм направила само 4-5 различни цветенца + няколко горе-долу сполучливи опита с розички,но заради наближаващите матури нямам време да се занимавам Sad
Сега обаче съм решила да направя една квилинг-картина за подарък на класната,но имам проблем - не знам как точно трябва да направя рамката Sad Преди време бях попаднала на една статия,в която беше описана всяка стъпка,но нещо не мога да я намеря Sad Ще съм ви много благодарна ако някоя от вас знае от къде мога да видя как точно се прави рамката  Praynig
Благодаря ви предварително Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 342
Здравейте и от мен. Тези дни бяхме на село при баба и дядо, а там няма нет за съжалине. Много красиви неща сте направили. Пропуснах и предизвикателството със сватбените покани, бях на подобна вълна...
bellaG, благодаря за похвалата. За блог честно казано не съм мислила, защото там вие имате по много картички и творения, а аз нямам толкова време.
Иначе продължавам да ви чета  Hug

# 673
  • Мнения: 1
Здравейте момичета  bouquet
От доста време ви чета,но все нямам време да се захвана и аз с квилинга Simple Smile За сега съм направила само 4-5 различни цветенца + няколко горе-долу сполучливи опита с розички,но заради наближаващите матури нямам време да се занимавам Sad
Сега обаче съм решила да направя една квилинг-картина за подарък на класната,но имам проблем - не знам как точно трябва да направя рамката Sad Преди време бях попаднала на една статия,в която беше описана всяка стъпка,но нещо не мога да я намеря Sad Ще съм ви много благодарна ако някоя от вас знае от къде мога да видя как точно се прави рамката  Praynig
Благодаря ви предварително Heart Eyes

Ето тук има рамки и са много лесни
http://increations.blogspot.com/2009/06/how-to-make-simple-paper-frame.html
http://increations.blogspot.com/search/label/tutorials
За коя учителка е?Аз съм завършила в Силистра. Grinning

# 674
  • Варна
  • Мнения: 5 585
данина, имаш още много време да се включиш в предизвикателството Покана за сватба. Крайният му срок е 16.00 в неделя 2 май.

Общи условия

Активация на акаунт