Отговори
# 45
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мяу, определено ми олекна!  Simple Smile И ние сме постоянно заедно, но толкова съм се срастнала с него, че не знам. Всяка година ходи по турнета все на празници и съм свикнала, но сега ми се струва жестоко, защото ще е псоледната ни коледа (живот и здраве), в която да сме си двамата. Миналата година се пропих 3 месеца като го нямаше, а тази с тези хормони и невъзможността ми да пия на къде ще ме избие се чудя. Как да е! Определено след турне страстите се разгорещяват и все едно съм с нов човек, защото аз бързо забравям  Mr. Green! А ако държиш може да му издействаме на Лъвю едно турне и на него. Само не знам на каква длъжност ще го скопосаме с тези музиканти!  Grinning

# 46
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
А ако държиш може да му издействаме на Лъвю едно турне и на него. Само не знам на каква длъжност ще го скопосаме с тези музиканти!  Grinning
hahaha

# 47
  • До Балкана
  • Мнения: 100
И не какви да е музиканти , ами симфоничен оркестър! Не е шега работа ..... Joy Joy Joy

# 48
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
И не какви да е музиканти , ами симфоничен оркестър! Не е шега работа ..... Joy Joy Joy
Ми, той е преводач, кат мен, на всяка манджа мерудия може да е. Twisted Evil От нищо не се плаши сърце лъвско, юнашко... Crazy

# 49
  • Мнения: 97
Привет  bouquet
Мимита,честито  stork-boy!
Мемория,и аз стискам палци Hug!
Далче,недей да го мислиш предварително! Виж там как ще ти мине жк, а пък после ще си направиш плановете за празниците. А за името - каквото си си решила, такова - пък и не се знае - може друг акъл да ти дойде  или пък някое друго именце да ти хареса повече в последния момент spoko Two Hearts
Аз бях вчера на ФМ при Марков. Каза, че :
-имам малка кистичка - да си я следя, засега няма нищо обезпокоително - била под 1 см.
- също пъпната връв била в края, а не началото на плацентата,което може да повлия на наддаването на бебунчо
- празно му беше стомахчето и това да се следи на жк - да се види дали гълта ooooh!
Записах се директно за 3та ФМ при него, иначе другите неща са си наред - 500 гр., 21 см, броихме пръстчета на крачета, на ръчички, забавно беше Heart Eyes На 24 съм на ЖК, да видим там какво ще каже докторката.
Това е от мен засега, хубав ден всички и само положителни емоции newsm76

# 50
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Чудесен е значи!!! Испанско е турнето, да се стяга в кръста тогава..... Mr. Green
Какви сте ми успокоителки само, благодаря ви!  Hug

# 51
  • Мнения: 17
Ся, момичета, да пиша подред, че да не забравя нещо. Първо честити рожденни дни на малките сладурчета! Да бъдат здрави и усмихнати и да радват мама и тати! Второ щастлив семеен живот на всички, които биха тъпана тази седмица!
То и аз преди години се пробвах за няколко месеца, ама не се получи. Затова сега съм пас. Мъжо ще си умре стар ерген  Mr. Green.

Не помня кой беше питал за витамините Дева плюс. И аз пия от тях, но намалих дозата наполовина, щото.... така прецених.

За името, аз вече го сънувах, че се казва Даниел. Точка по въпроса не приемам коментари от роднини, само от вас! Ако се сещате за имена с Д, моля дайте предложения, че искам да започва с буквата на майка ми, която се казва Денка.

# 52
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Вени, Даниел е страхотно име (малко е еврейско, ама не е беда, Данаил е още по-)! Peace Подкрепям с две ръце! Не виждам за какво ти е друго, ама ей сега ще извадя именника, че ми стана интересно (оказа се, че само Данчо ми идва като име с Д, а то е галено от Йордан, та не става).

Давид се сетих сега на прима виста, малко е чуждоземско (и еврейско), ама на мене ми допада. Трябва да се види как се връзва с фамилията. Оле, лъвювия братчед се именува Диман, как щях да забравя! doh А моят собствен е Димитър!! Наистина, започвам сериозно да се замислям колко мозък ми е останал.  smile3537

Велв, всичко, ама всичко, ще бъде наред!

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 11:28 от Мяуче

# 53
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Вени, на мен името ми за момче беше Дамян и си е с Д Simple Smile Но и Даниел е прекрасно, а и щом с висше ти е дошло.

# 54
  • Мнения: 0
Вени - Давид, Данаил, Дилян, Димитър, Деян.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Вени аз питах за тия витамини , да бе и на мен ми се виждат малко много ....ама айде .
Нашите 2 варианта за мъжко име бяха Даниел и Димитър ,много ми харесват и двете.
А за женско за моето бебче ми се върти Димана,ако трябва да започва с Д,като има вариант и да отпадне . Как ви звучи?

# 56
  • Мнения: 0
Съни, Димана е много хубаво име. Също и Диляна.

# 57
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен /то май вече обяд стана/.
Снощи се прибрахме от Варна и сега давам пълен отчет: Бебка се развива добре, дори върви със седмица напред - 553гр. е, всичко си имаме - ръце, крака, пръстчета /това ми беше първо свиждане с бебето, защото при моята гинеколожка монитора е обърнат към нея и аз нищо не виждам/. В началото на прегледа си беше кръстосала краката и само кафе и цигара и липсваха, но в края на прегледа се видя, че съм 100% тъща Laughing . Каката, която беше с нас на всички повтаря, че само тя е познала, аз някак си се бях настроила за момче но да е жива и здрава бъдещата принцеса в нашето семейство. Нашият татко май малко се стресна, че много му идваме три жени вкъщи но му обещахме мъжки котарак за компенсация.
Поздравления на останалите майчета узнали пола на бебчетата си и стиснати палци на всички, които са на преглед днес  fingerscrossed

# 58
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Драгомир и Дамян са другите по-нормални имена с Д за мъж.

Съни, Димана е страхотно име (мисля, че коренът е Димитър, но не съм 100% сигурна). Имаше един англ. сайт с етимологията на всички имена по националности, behind the name. Много съм се забавлявала с него, сега ще го изровя и ще ви го пусна тук.

Ей го на тук. (Може да се търси и по националност -- има ги и българските имена, да им се не надяваш).

Ха -- точно пък Диман и Димана ги няма. Е, какво да се прави, няма нищо съвършено на този свят.

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 11:38 от Мяуче

# 59
  • Мнения: 0
Мимита, честито момченце, а на Katyanen момиченце.
На всички, които са днес на преглед стискам палци.

Общи условия

Активация на акаунт