Отговори
# 30
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 bye
И аз да ударя един запис! Мемория  Hug за темичката - отново с оригинално заглавие! Тези дни ми е много притеснено и не знам как ще я карам! Реших да ви се оплача и барем всичко изтече в канала, но усещанията ми друго говорят. Сега на 8-ми ще идват от общината да направят проверка на имота си (в общинско жилище сме) и кой знае какво а намислили. Беше невъобразим хаос и ужас, а сега е дом и те ще го видят в най-добрата му светлина и ме е страх да не си го поискат.  Twisted Evil После на 9-ти съм на ЖК и там се тревожа и аз не знам защо! И вчера прекрасният ми мъж ми сервира, че от 20-ти декември до 17-ти януари е на турне в Испания и на мен ми се разкриват гледки как за поредна година ще съм сама за най-любимите си празници (360 дни живея за тези 5) с корем и как ще родя без него! Отделно ще се пръсна от притеснения по него!  Weary А за името - аз вече го казах, ама никой не ми го харесва - как съм щяла да си кръстя детето така, щяла съм да го прецакам!  #2gunfire След тези прекрасни краски извиращи от поста ми, освен да ви пожелая един много слънчев и топлещ сърцата ви ден, друго не ми остава!   bouquet

# 31
  • Мнения: 112
Здравейте момичета  Hug Hug

Мерси за хубавите думи и закусчицата с кафенцето  smile3508

Добре дошла в синия отбор, Мимита  Hug Hug Hug

Мяу като спомена за женско име с Л, да споделя , че сестра ми се казва Лазарина, което е едно от любимите ми женски имена и винаги е било в челния ми списък  newsm53

Рали, то туй наш'то не е човешко, миличка - то аз си ставам досадна чат-пат, пък да не говорим за заобикалящите... Добре, че мъжо си дава почивка от слушането чат-пат, та не е луднал още  hahaha

Далче, сигурно ли е това с турнето? Не се тормози, миличка ни за жилището, ни за бебче - то ще изчака татко си, ще видиш  hug а по отношение на празниците - големия празник ще е февруари, не унивай  hug hug hug

Днес съм на ФМ за сифте, така че хич няма да ви се разсърдя ако стиснете по един палец ей тъй - за Фъстъка  Hug Hug

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 10:30 от Memoria

# 32
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 Мемория и за теб Flowers Four Leaf Clover, и за фъстъчето fingerscrossed ! Много вълнуващо преживяване ти пожелавам!
Благодаря ти мила за хубавите думи, сигурно е и дано си права! Дано мъника изчака татко си, защото не си представям да мина през това без него!  smile3518

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Memoria имаш много стиснати палции !!!  fingerscrossed и да се отчетеш после Wink
Ради аз незнам какво да ти кажа,по-добре звънни на лекаря и му обясни какво ти има в момента и той ще прецени и ще ти каже дали е необходимо да ходиш до болницата .Но в момента трябва да лежиш и да си почиваш ! Дано скоро да ти мине  Hug
Dallchetoo какви са тези черни мисли миличка??!! Недей така ,че сладката бебка и тя ще се притесни с теб.
Наистина е много гадно това за празниците Sad но може пък да се променят нещата или няма такива шансове?
Дори и да замине таткото ще се събереш с ваште и пак няма да си сама,ще имаш с кой да си по празниците,знам че няма да е същото но все пак...А за раждането,дотогава има време,таткото ще се е върнал !
Всичко ще бъде наред !  Hug Hug Hug
п.с. на мен пък Вихра ми харесва за име !!!

# 34
  • София
  • Мнения: 209
Добро утро, момичета  Hug
Мемориа, Много хубаво заглавие   bouquet
Благодаря за кафето и закуските мммммм. Тъкмо закусих корнфлекс и фрешче.
Мимита, много се радвам за чудесните новини и честито момченце   Heart Eyes
Аз за името почнах да се разколебавам. Уж си бях измислила....
Radi, на мен много често ми тече кръв от носа напоследък. По-дочно се разкървавява много лесно като го духам. За болката най-добре попитай доктор Thinking
Dallche, миличка...Дано всичко протече по най-добрия начин за теб. Няма да си сама. Ние ще сме тук и няма да те оставим и за секунда Hug
Аз днес имам хиляди задачи Confused
Лек и успешен ден...и да се пазитеееее lovekiss

# 35
  • Мнения: 210
Здравейте момичета !
И аз едва намирам сили да се движа, малката не спи по цели нощи заради зъбки...не си доспивам, а ремонта тече бавно и с много скандали с фирмите  Cry Поне вече си маме кухня Whistling но е толкова мръсна,че не знам как ще я изчистя утре...
 
Dallcheto ,  Hug
Много тъпо...  пожелавам ти всичко да мине ОК  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Memoria, fingerscrossed

Приятен ден на всички  Wink

# 36
  • Мнения: 703
Добро утро и от мен!
Мимита,честито ти момченце!
Мемория,силно ти стискам палци!
Далче,не се натъжавай!Всичко ще се нареди!

И аз съм от недоспалите.Имам чувството,че грипът ни повтаря,пак влачим една хрема-и аз,и Тони!Дано не е така!Ще излезнем малко на слънчице,пък дано ни размине!

Лек,приятен ден!

# 37
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,нямам и аз с какво да се похваля.Все ми се струва ,че времето минава бавно,от една страна,а от друга вече преполовихме бременността.Мисля си ,че има време да измислим име,но както е тръгнало ще го избирам сама в родилния дом,защото нашия бъдещ татко се осланя на мен. Пожелавам  много любов на младоженците и нека гледате в една посока.

# 38
  • Мнения: 40
Добро утро, февруарки!   Nature Sun With Face

Memoria, както винаги името на темиката ни е супер.  Hug Стискаме палци и чакаме вести! Относно хубавите женски имена с Л- аз харесвам Лъчезара. Simple Smile
Мимита, честити сини гащи!  stork-boy
Radi, и аз мисля, чв трябва да звъннеш на лекаря. Дано да не е нищо сериозно и бързо да ти минава. Гушкам те!  Hug
Siqn4e, Star, радвам се, че сте навити за срещата. Аз не мога единствено в събота. Просто вече имаме уговорка с мъжлето за Камчия и ще сме там цял ден, може и да нощуваме. Но ако се организирате нещо за неделя, може и да успея да се прибера, защото ми се ще да се видим най-после.  Simple Smile
Dallche, не тъгувай предварително, миличка! Вярвам, че всичко ще се нареди...  Hug
Сега отивам да сготвя нещичко и после пак съм на линия! Усмихнат ден, момичета!  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 0

Здравейте, момичета!

Мемория, темичката е страхотна /както винаги/. Поздравления. После пиши след ФМ.

Далче, не се отчайвай. Бъди силна. Няма да останеш сама. Покани родителите ти или някоя близка приятелка, с която ще се чувстваш добре, а няма да те натоварва. Всичко ще бъде наред. Пази бебока просто, не се разстройвай.

Ради, съветвам те веднага да звъннеш на доктора и да обясниш всичко. Така ще бъдеш спокойна, а сега само си мислиш разни неща.

Аз ви успокоявам, ама какво ще правим и ние с името незнам. Все още не сме повдигали тази тема, защото мъжа ми иска на майка му, аз - не, разбира се. Синът ми е кръстен на баща ми и сега второто дете, трябвало да е на неговата майка. Незнам какво да правя, не искам да бъде на нея, защото не ми харесва като човек. Тепърва ни предстоят разговори, ще видим.

Лек и усмихнат ден, момичета!



# 40
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Ради, кръвта от носа е съвсем в реда на нещата, но освен теб, мен и Ел друг май не се е оплаквал. Thinking

За болката в корема, виж Коремни болки и спазми по време на бременност. Най-вероятно в момента си в период на усилен растеж на матката, както аз бях миналата седмица. Неприятно е, но ще премине.

На всяком случае, можеш да обезпокоиш и док, особено ако му/й вярваш. Grinning

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 10:56 от Мяуче

# 41
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Да в кажа и на мен ми тече кръв от носа, ама прочетох някъде и аз, че е нормално и се успокоих. Но понякога се будя от това, че носа ми е пълен и е ужасяващо усещането.

# 42
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Далче, успокои ли се сега, след споделеното? Ей, аз как си мечтая мъжо да замине нанякъде поне за седмица, на турне в чужбина (тоест, на гурбет), после да се завърне с куп подаръци, а аз да съм закопняла за ласките му.

Ние пък сме всеки ден заедно, понякога и по цял ден, и така сме си втръснали, че не е за приказка... От друга страна, той доста ми помага и без него наистина ще го закъсаме. Ама гледай, то каквото не ти е до главата, все за него мечтаеш -- тревата в двора на съседката винаги е по-зелена. Laughing

Та сега му търся работа в чужбина, да пожалеем малко един за друг и да посъбудим заспалите страсти. Joy

Хайде, Мемория, тичкай на ФМ и дано и на теб не ти сменят пола (на мънъка, де Laughing). Но ти си си мъжка майка, аз тъй те виждам, та надали. Че всичко ще е наред с фъстъка, няма нужда да упоменаваме. Wink

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 11:10 от Мяуче

# 43
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!!!
Така си изгледах сериала снощи,че той ме догледа накрая,но за развръзката отворих едното око Joy.
Стискам палци на мамите,които имат прегледи днес и ще чакам да се отчетете после,а на всички разбрали пола и с добри новини-честито!!!
Досега бях впрегнала мама на prostor clean clean newsm28 newsm79 newsm75 1dishes и сега отиваме  travel и да понапазаруваме нещичко.Моя мъж беше нощна и сега спи милия иначе щях да го хвана да се поразходим ,ама няма,ще трябва да се задоволя с мама.
Хубав ден на всички!!!

# 44
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Така си изгледах сериала снощи,че той ме догледа накрая,но за развръзката отворих едното око Joy.
Ази половин око не можах да отворя, така добре ме приспива котьо, че... Снощи го гушнах, настаних го тъй, че да стои буден и да мъркоти, с идеята, че по този начин ще остана будна, ама нъцки... Щом ме затопли тоя термофор, мигновено се пренасям в прегръдките на Морфея. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт