Къде в Пловдив 7

  • 69 010
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 321
Има конче, магаренце и кравичка в детския магазин на гладстон точно като се изкачваш към Верди. Срещу градската градина демек... ама обяснявам и аз  Crazy
надявам се да си ме разбрала...  Hug

# 661
  • Мнения: 1 380
Момичета, кажете виждали ли сте наскоро хубави дамски чанти ... кафяво или сиво?

# 662
  • Мнения: 0
Относно магазина Магията на подаръците - наистина е странно, че ми отказаха опаковане. При условие, че ще ти паднат 10 лв поне от нищото, на фона на тази криза, как може да си придаваш фасони, просто не знам. Само седмица преди това ми опаковаха, а сега като отидох ми отказаха. Или не й се занимаваше на тази малка госпожичка, или наистина така са й казали да прави. Ами да си продават сувенирчета, колкото си искат, но аз няма да си спестя пред никого "прекрасните думи" по техен адрес.

 Здравейте, ами моето мнение е, че обслужването им е много добро. Пазарувала съм 4-5 пъти от магазина им на Гладстон и веднъж от този до Фешън кафе и съм много доволна. Вярно е, че веднъж и на мен ми отказаха, но магазина беше препълнен, така че е разбираемо. При това продавачките които са ме обслужвали до сега са много отзивчиви и любезни. Не е изключено това което казваш, но с такава сериозна критика според мен не е правилно да се подхожда. Според мен в Магията на подаръците има доста приятни джунджурии и обслужването е на ниво.

# 663
  • Мнения: 1 192
Има конче, магаренце и кравичка в детския магазин на гладстон точно като се изкачваш към Верди. Срещу градската градина демек... ама обяснявам и аз  Crazy
надявам се да си ме разбрала...  Hug

  bouquet

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 2 537
ЛФК и физиотерапия има и в І ДКЦ, ако ти е по-удобно.

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Виждали ли сте някъде гумени играчки (магаренца, кончета...) за скачане, от рода на топките(кенгура) за скачане. Аз и в нета не намирам  Rolling Eyes
Има ги на пазара на Младежка,след сергиите за зеленчуци от дясната страна на ъгълчето.Нашето го взехме от там,мисля беше 20 лв.Конче е!

# 666
  • Мнения: 1 192
Виждали ли сте някъде гумени играчки (магаренца, кончета...) за скачане, от рода на топките(кенгура) за скачане. Аз и в нета не намирам  Rolling Eyes
Има ги на пазара на Младежка,след сергиите за зеленчуци от дясната страна на ъгълчето.Нашето го взехме от там,мисля беше 20 лв.Конче е!
Бяхте ми много полезни  Hug, че синковецът само язди баща си и на всичко се качва: кон, та конLaughing Тъкмо ще видим и кръстницата му покрай Младежка  Wink

# 667
  • Мнения: 351
Виждали ли сте някъде гумени играчки (магаренца, кончета...) за скачане, от рода на топките(кенгура) за скачане. Аз и в нета не намирам  Rolling Eyes
Има ги на пазара на Младежка,след сергиите за зеленчуци от дясната страна на ъгълчето.Нашето го взехме от там,мисля беше 20 лв.Конче е!
Бяхте ми много полезни  Hug, че синковецът само язди баща си и на всичко се качва: кон, та конLaughing Тъкмо ще видим и кръстницата му покрай Младежка  Wink
На пешеходния мост има магазин за играчки, който е много зареден, там са по 15 лв

# 668
  • Мнения: 2 011
Момичета, кажете виждали ли сте наскоро хубави дамски чанти ... кафяво или сиво?

В Мола в Есприт - сиви имаше хубави 2-3 модела.
В Бенетон - светло кафеви,маслено зелени и май сива пак беше... аз си взех светло кафявата.
Говоря за големи чанти,дето побират какво ли не,по такива си падам.

# 669
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
МАГАЗИН ДЖЪМБО В ПЛОВДИВ ЩЕ ГО ОТВОРЯТ НА 26 НОЕМВРИ
/днес минах от там и имаше реклама/

# 670
  • Мнения: 9 138
А къде ще бъде? Embarassed

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

срещу Метро 2

# 672
  • Мнения: 3 453
МАГАЗИН ДЖЪМБО В ПЛОВДИВ ЩЕ ГО ОТВОРЯТ НА 26 НОЕМВРИ
/днес минах от там и имаше реклама/
     
   Ей, най-после!Като се наспи детенце и заминаваме.Много му харесва.В София си откарахме двамката 4 часа Laughing

# 673
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
МАГАЗИН ДЖЪМБО В ПЛОВДИВ ЩЕ ГО ОТВОРЯТ НА 26 НОЕМВРИ
/днес минах от там и имаше реклама/
     
   Ей, най-после!Като се наспи детенце и заминаваме.Много му харесва.В София си откарахме двамката 4 часа Laughing

 newsm78  Thinking Laughing

# 674
  • Мнения: 3 453
МАГАЗИН ДЖЪМБО В ПЛОВДИВ ЩЕ ГО ОТВОРЯТ НА 26 НОЕМВРИ
/днес минах от там и имаше реклама/
     
   Ей, най-после!Като се наспи детенце и заминаваме.Много му харесва.В София си откарахме двамката 4 часа Laughing

 newsm78  Thinking Laughing


  Като се наспи на 26ти!Кое му е толкова за чудене Joy

Общи условия

Активация на акаунт