Къде в Пловдив 7

  • 68 941
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Откъде да купя зимни боти за дъщеря ми, № 36, естествена кожа, качествени...ако може и български?  Wink

Днес обикаляхме по магазините, бяхме в "Мечо Пух" - няма. По "Иван Вазов" - двата магазина с детски обувки - мноого грозни и кичозни, дълги ботуши до коленете, по -скоро дамски, отколкото детски, турско производство. А ние търсим нещо по -спортно, повече бота, отколкото ботуш...В "Капчица" - също нямаше нищо, един -два модела, високи ботуши, които нагоре й шуптят и стоят ужасно грозно на слабичкото й краче...

Търся и за малкия с лепки или цип, не с връзки, № 32. В "Мечо Пух" имаше много хубави, но с връзки...

Някой скоро да е ходил до складчето на Примиджи в Кършияка?
Интересува ме работното им време. Имах някъде и тел, и раб. врем, а сега като ги търся, не ги намирам...

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Откъде да купя зимни боти за дъщеря ми, № 36, естествена кожа, качествени...ако може и български? 

Аз също се затрудних доста с търсенето на детски ботуши.
36 номер  купих от Дайхман, спортни, с цип отстрани и връвки отпред.... но бе преди около месец... и не са естествена кожа, просто този модел й стоеше що годе добре. Определено е проблем за такъв номер!

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Къде е Дайхман?  newsm78

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Бенджи,срещу Баумакс в Тракия.Имато доста детски обувки,но незнам дали има от вашия номер

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Аааа, затова не го знам... Mr. Green
Живеем на другия край на града и от години не съм ходила нататък, но ще идем да видим кво има...

# 680
  • Мнения: 5 602
Бенжи,като ходиш до Дайхман,само гледай Wink
На мен летни обувки ми се разлепиха за месец и половина( върнаха ми парите).На мъжа ми от първия дъжд се разлепиха кожени обувки за 70 лв .Китайска му работа  Peace

По вашия край е магазина на Балис( останали модели на половин цена - дамски )  ,виж за техните обувки си струва да гледаш Simple Smile

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Бе китайски ли са? newsm78

Ха! Нема да ходя...китайски не ща!  Wink

Кой магазин? Балис ли? Къде?

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Трапезица,къде е магазина на Балис?Аз знам техен на Иван Вазов и в Гранда

Аз съм доволна от Дайхман-имам 3 чифта от преди 3 години.Купувани са от Германия,но едва ли тук карат нещо различно.Преди месец взех два чифта ботуши-още не съм изпищяла.Обувките от естествена кожа мисля,че са ОК

жените с големи крака нямат особен избор в Пловдив  Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 5 602
Трапезица,къде е магазина на Балис?

В един лабиринт в Гагарин,май.В къщата на собствениците на фабриката.Иначе официалният им магазин е по Иван Вазов,идвайки от гарата вдясно в началото някъде.Може там да питате какво има останало в Гагарин. Simple Smile

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
адреса на Балис е Васил Левски 144
на картата http://bgmaps.com/map.aspx?sid=ee5c808f139a75464f5e85cc3e2cea92&tip=1

ако някой е ходил,да напише къде и има ли магазин там

# 685
  • Мнения: 454
Аз, честно казано, нямам оплаквания от обувките на Дайхман. За последните 2-3 месеца сме купили 3 чифта от там, 2 за малката и един за мен. При все, че ги носим доста усилено, до момента не са дали дефект. 

# 686
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Бенджи, ако си около центъра, погледни и в "Касида" зад кино "Космос". Преди 2 седмици търсихме на щерката там, № 37-38 (нейния) нямаше, но по-малки се намираха. А аз се обзаведох с боти от естествен велур и с каучукова подметка №39 за 36лв.

# 687
  • Мнения: 1 230

Някой скоро да е ходил до складчето на Примиджи в Кършияка?
Интересува ме работното им време. Имах някъде и тел, и раб. врем, а сега като ги търся, не ги намирам...


Ако е затворено - просто звъниш на вратата на къщата до магазинчето (качваш се по стълбичките) - собствениците имат нещо като шивачна, ако не се лъжа и са постоянно там. Ходих преди 2 седмици  - бяха заредили боти, но аз търсех апрески и не мога да ти кажа номерациите, които имаха  Peace

# 688
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
А някои може ли да ми каже точния адрес на склада на Примиджи в Кършияка   newsm78
дали има и обувки за по малки деца номер 20

# 689
  • Мнения: 1 230
Точен адрес не мога да ти дам, но се намира лесно - от Евъргрийна минаваш под Белия блок както и паркинга зад него. Като стигнеш до първата улица (тя е успоредна на бул. България) - там на ъгъла се намира металната барака (магазина  Mr. Green). Другият път е по улицата между църквата и Пощата - около 200 метра навътре отляво търсиш същата барака  Peace

Общи условия

Активация на акаунт