Къде в Пловдив 7

  • 68 927
  • 738
  •   2
Отговори
# 690
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
мерси Drozi за бързия отговор толкова пъти съм минавала по тази улица но никога не съм го виждала този магазин още тази седмица ще го посетя да видя има ли нещо и за нас

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 206
Интересува ме някой има ли впечатления от  басейна в Тримонциум, защото искам да запиша малкия на плуване там.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 55
От къде мога да закупя силиконови тренировачни плавници ...... трябват ни номер 36-38 за плуване в басейн.......

# 693
  • Мнения: 400
Виждали ли сте някъде гумени играчки (магаренца, кончета...) за скачане, от рода на топките(кенгура) за скачане. Аз и в нета не намирам  Rolling Eyes


Ей как се радвам, че някой пита това-една приятлка ме светна тези дни, че на руския пазар има такива игарчки точно /на сина й беше взела/ за 10-15 лв. броя...без коментар!

Нейната играчка беше червено еленче, много готино:)

# 694
  • Мнения: 6 206
Ами те китайските са толкова на едро - 12 лв.
Ама как миришат - страшно е... Без пари да ми ги дават, не ги взимам.
Давам 25 лв, но с чиста съвест децата да ги пипат, лапат, каквото искат да ги правят.

# 695
  • Мнения: 307
Къде боядисват дрехи? Предполагам, че в някои химически извършват тази услуга, но в кои?

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Femme ,на Джумаята ,в уличката на ДСК /въртящите врати/.Улицата се казва Скайлер.
Но не знам дали има смисъл-боядисаната дреха ще ти боядисва дамската чанта,бельото и всичко,което се търка в нея

# 697
  • София
  • Мнения: 2 876
Точен адрес не мога да ти дам, но се намира лесно - от Евъргрийна минаваш под Белия блок както и паркинга зад него. Като стигнеш до първата улица (тя е успоредна на бул. България) - там на ъгъла се намира металната барака (магазина  Mr. Green). Другият път е по улицата между църквата и Пощата - около 200 метра навътре отляво търсиш същата барака  Peace
Веднъж си направих труда да бия път до там, работят до 17ч. Е как да отида до 17 след като работя до 17.30? Що за работно време има този магазин? Да не говоря, че като попитах къде е бараката в отсрещния хранителен магазин, продавачките ме гледаха като извънземно, а е точно срещу тях. Звъннах и на посочената врата по стълбичките няколко пъти, но никой не отвори. Съжалявам, но явно хората нямат интерес да правят бизнес с магазинчето.

# 698
  • Мнения: 1 230
Имаш право mamasvetla  Peace това с обувките им е странична дейност. Аз лично не купувам оттам, защото рядко мога да смогна в тези часове, а и цените им са малко високи за мен  Embarassed

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
Drozi, а откъде купуваш? Сподели, моля те. Направо съм се побъркала с тия обувки!

# 700
  • Мнения: 1 230
Пролетно-есенни и летни кожени взимам на КиК от Мечо Пух. Кецки - от Денди. Пантофи - от Вис Виталис на ЧИпо.За зимните - със сигурност купувам Сандик апрески, а за ботичките - тази година случих миналогодишна колекция в един от магазините по Главната - за 20 лв взех естествена кожа, с топъл хастар и страхотна подметка. И най-важното - в розово  Blush Ама тези боти си бяха чиста случайност  Peace
Между другото съм маниачка на тема обувки и дрехи за детето и се запасявам. Пролетно-есенни обувки купувам на промоции през един номер и винаги имам в резерв новички, които й стават на моята кокона  Peace

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
В Мечо Пух вече бях...
В Денди и Вис Виталис ще ходим тия дни...не знам, обаче, дали ще има нещо за моите като номер, че са с големи крака и двамата... Wink
А по Главната не съм гледала, пиши моля те, от кой магазин, като минавам да погледна.

# 702
  • Мнения: 2 132
Виж и в Дейхман. Не са само китайски обувките там. Аз съм взимала на детето маратонки Адидас. Има и разни други немски марки.

# 703
  • Мнения: 3 453
Виж и в Дейхман. Не са само китайски обувките там. Аз съм взимала на детето маратонки Адидас. Има и разни други немски марки.

  Адидаса на малкия не е мръднал от Дайхман.Но други обувки които съм му взимала се оказаха пълен боклук.Особенно марката Боби шуус.

# 704
  • Мнения: 6 206
Търся някой врял и кипял в поръчките онлайн от САЩ и Европа, повечето са от САЩ. Искам да поръчам по-солидно количество играчки, някои от които и по-обемисти.
Ще говоря с Ломбард, но искам да сверя и други - ако имате фирми или хора, моля да ми ги дадете, може и на ЛС.
Разбира се не очаквам да го направят за сините ми очи, но искам да сверя цената.

Общи условия

Активация на акаунт