подсъзнанието може всичко 17

  • 226 747
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Когато "говориш" с висшето аз как точно си го представяш- все едно говориш със самия човек или.....

# 721
  • Мнения: 2 241
Мен пък ме интересува мислен диалог ли провеждаш, или просто казваш нещата, които мислиш и желаеш?
Т.е. заформя ли се въображаем разговор  Grinning

# 722
  • Мнения: 554
Когато говорите с Висшия Аз, си представяте самия човек, в частност неговия висш Аз (който може да изглежда като светлина, слънце и всичко, което ви дойде наум) и казвате: "Искам връзка с Висшия Аз на еди-кой си". Може да изчакате за отговор "да", а може и да не чакате. Така или иначе той ще ви чуе. Можете само да му кажете нещата, които мислите, нещо като изповед, а може и да проведете мислен диалог с него. Така че може да се заформи и въображаем разговор, който обаче със сигурност ще бъде чут от човека и това ще си проличи на другия ден, ако имате разговор или среща с него.  Hug

# 723
  • Мнения: 307
Следя и чета с интерес Hug

# 724
  • Мнения: 1 652
eldvine, mimina,  много ми допада идеята за разговор с Висшия АЗ! Hug Благодаря ви!

Сега ще ме прощавате, но за 21 желания писани 21 дни- никъде не намерих указания newsm78.
1.Само едно желание ли може да се пише 21 дни и после друго пак -21 дни?
2. и визуализира ли се т.е необходмо ли е да се визулизира същевременно?
Ясно ми е , че е важно чувството, което се влага и все пак.

последните ми дни са наситени с много потвърждения по нашата тема- направо се шашнах - хора, които не са чели нищо, ползват тези техники - какво велико нещо е подсъзнанието! Grinning
А и днес като започнах / най-сетне / да пиша афирмации- се сетих, че едно утвърждение , което преди година носех в джоба си и го препрочитах- може би за около месец, най-много, наистина се реализира , но тогава не се сетих,че четенето на утвърждението е дало резултат! Wink


Интуицията, това е нашепване на Ангел Хранител- Петър Дънов

# 725
  • Мнения: 10 718
darena, ето "указания"  Wink

Тук и по-надолу - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329494.msg8918784#msg8918784

Работи се само върху едно утвърждение по 21 дни. Няма нужда от визуализации докато го пишеш  Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 606
Тази практика с Висшия Аз ми я изпратихте точно на време   bouquet Много благодаря, имах нужда точно от нещо подобно.

На път съм да реализирам една мечта, но все нещо се случва и се отменя за след няколко дни...  Може би така ще мога да поговоря с Висшия Аз на човека от който зависи да вземе някакво решение... дори и да е негативно за мен в случая... знам, че тогава това не е правилният човек... но това протакане във времето провокирано от други хора и събития ме "негативизира"...  и после имам нужда от усилия да се възстановя...

Аз още не съм си написала желанията в силният период... някак си още не ми е дошло времето за тях... дано не го изпусна само....



# 727
  • Мнения: 1 652
Мише,   Hug !

хора, това с Висшия Аз -  дали е възможно да проработи по-бързо от "на другия ден". Не съм сигурна , ама  newsm78 ... на какво друго може да се дължи внезапна промяна в поведението  newsm78.

# 728
  • Мнения: 554
Ха-ха-ха  hahaha Много си бърза, darena. Аз казах "на другия ден", защото може да решиш да го правиш, като си легнеш, и затова ще видиш резултата на другия ден. Ама ти си бързак  Grinning Промяната на поведението е заради мисловния ти разговор. Само да вметна (одеве пропуснах), че на всички би трябвало да е ясно, че разговорът с Висшето Аз не трябва да се използва за манипулация на другия

# 729
  • Мнения: 1 652
Ха-ха-ха  hahaha Много си бърза, darena. Аз казах "на другия ден", защото може да решиш да го правиш, като си легнеш, и затова ще видиш резултата на другия ден. Ама ти си бързак  Grinning Промяната на поведението е заради мисловния ти разговор. Само да вметна (одеве пропуснах), че на всички би трябвало да е ясно, че разговорът с Висшето Аз не трябва да се използва за манипулация на другия

Просто го прочетох и докато готвя вечерята си поговорих с едно Висше Аз. точно мисловен разговор беше... или по-скоро само аз говорех, но не съм манипулирала, просто му казах на онова  Висше Аз - това което мисля и чувствам , а нямам възможност да го кажа в действителност. Grinning И между другото не съм го призовавала-, а просто знаех, че говоря с Висшето Аз...

# 730
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


хора, това с Висшия Аз -  дали е възможно да проработи по-бързо от "на другия ден".

При мен работи Peace ...... с малките коконки ми е най-лесно. "говоря" си с Висшите им Азо-ве няколко минути, за по сигурно запечатвам и един Рейки символ и воала събуждат се без хър и мър, обличат се и отиваме да се учим кой при "големите" кой в "детската".....и докато пътуваме  с колата се наговаряме че  "днес е прекрасен ден".

# 731
  • Мнения: 3 674
Влизам, и виждам колко интересни неща сте писали! Hug

А това с разговора с Висшия Аз на друг човек дава невероятен резултат! Peace  Малкия син на съпруга ми създаваше огромни проблеми на майка си, беше много необуздан и тя не знаеше какво да прави с него. Като идваше при нас, малкия също се държеше доста неадекватно. Виждах какво се случва, мъжа ми споделяше  с мен  и не знаех какво  точно да направя. Детето не е мое, но вътрешно  изпитвах нужда да помогна, но да стане така, че да не се получи  като  натрапено  намесване в техните отношения ... А моя съпруг  ме молеше за помощ... тогава  мимина ме светна  за тази техника. Направих контакт с Висшия Аз на малкия, не бях правила това преди!  Даде много хубав резултат, за което много и благодаря!    bouquet Малкия сега е като ангелче!  Heart Eyes

# 732
  • София
  • Мнения: 606
eldivine Да, и аз така мисля да постъпя... да кажа това, което мисля и чувствам, но в ежедневието не можеш да кажеш директно на някой човек...

Някой ако все пак реши да манипулира друг човек да не се учудва после, че нещата не вървят на добре... това си е нарушение на духовните закони!

Ама вярно сте много бързи... хехехе аз нощес ще си говоря Simple Smile между 2 и 4 е моето време за почивка...

дарена Усети ли промяна в човека с чийто Аз си поговорила... какво се случи... Много съм любопитна  Embarassed

Знаете ли напоследък спя по много малко... по 4-5 часа и се чувствам прекрасно и времето ми стига за всичко...  Много е странно... Преди все ми се спеше и до 3 следобед не можех да се събудя, изпивах много кафета...

Червено винце; Арбанашка кокона - това е идея за децата... Ние сега сме в бебешки пубертет, рев и тръшкане за всичко... Май ще мога да си поговоря със сина ми Wink

# 733
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Червено винце; Арбанашка кокона - това е идея за децата... Ние сега сме в бебешки пубертет, рев и тръшкане за всичко... Май ще мога да си поговоря със сина ми Wink

.... ама идея си нямаш какво става когато техните Азове говорят с твоя  Joy Joy Joy
Дай на моето малкото вече 4 годишно момиченце миксер и вилица и гледай кулинарно шоу.....
Идеята беше трите да направим домашни кифлички  Joy Joy Joyама стана тя каквато стана
Висшият Аз на таткото беше помолен да изяде всичко, което изпекохме, но малко ударихме на камък  Thinking сега съм в размисъл кулинарните ли умения да подобрявам или да наблягам духовните практики  Laughing

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 10:01 от Арбанашка кокона

# 734
  • Мнения: 3 674
Лили, опитай  Hug При малкия има доста голяма промяна...като се има в предвид, че това  негово поведение беше около 1 година. Майката беше отчаяна и беше вдигнала ръце  и звънеше на  таткото през ден. След контакт с Висшия Аз , мина известно време и майката сподели, че започнала да вижда промяна в сина си, което било голяма изненада за нея...

 Бил станал по-спокоен и  по-отговорен. / той е на 14 години/ . Аз разбира се не съм споделила  нито на майката, нито на таткото за това. Никой нищо не знае. Така  мисля е най-добре.  Това си остана тайна между мен и Висшия Аз на детето Laughing

Коконче, голяма веселба с вашите кифлички... Joy

Приятна вечер на всички!  Hug

Аз отивам да работя. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт