Кюретаж и забременяване след това - 6

  • 15 076
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 325
Веси, много се радвам за теб Hug Всички ще е наред Hug
За забременяването, и при мен и трете пъти стана от раз, но честно казано сега ако трябва да избирам да не стане бързо , само и само всичко да е наред Hug Готова съм на търпение Hug
Аз нали се прибирам скоро , за няколко месеца,и си правя едни планове за уроци по салса HugТанцува ми се много Hug
Забравих да каже, че днес ми дойде третото лелище от втората случка Hug
Мама Инка, този е твоят месец Hug, и не само твоят Hug

# 451
  • Варна
  • Мнения: 506
Мама Инка, този е твоят месец Hug, и не само твоят Hug

 Praynig Praynig Praynig Нашият е  Hug От сряда го мятам милото всеки ден за една седмица и няма как да пропуснем овуто Mr. Green Само човечетата да стигнат успешно до мацката Wink

# 452
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Веси, честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  preggo

# 453
  • Мнения: 850
  Весиии , честито миличка с теб сме и стискам силно палчета , спокойна и лека бременност  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 15:36 от mmmshushy80

# 454
  • Мнения: 1 768
Mного сте милички - благодаря ви !
Желая ви успех ! Имате още време за юлче,а за августче хептен. Wink Дерзайте !

# 455
  • Мнения: 286
Веси, честито и от мен и няма да се притесняваш, всичко ще бъде наред.
И аз не мога да се зарадвам напълно, но няма смисъл от лоши мисли.
Прегръдки на всички!

# 456
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте всички Simple Smile
Аз рядко се пиша, но сега не мога да не се включа и да чиститя на Весито   bouquet Честито мила, пожелавам ти всичко да се развие по най-добрия начин и със здраво бебче Wink
Аз малко избягвам форума напоследък, но така като че ли се откъсвам от проблема малко или много и времето ми върви по-бързо. Иначе още чакам зелена светлина. Този месец със сигурност го пропускаме. Надявам се декември вече да действаме.
Утре съм на един преглед, декември ще ходя пак Simple Smile
Това е на бързо от мен.
Стискам палци на всички, които имат нужда!

# 457
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Весе, честито миличка!  Hug Лека и спокойна бременност ти пожелавам и аз и накрая едно малко слънчице, да те огравя и да озарява дните ви!  Hug
Аз май няма да участвам и в това раздаване. За пореден път прокървих след овулацията. Знам че е почти невъзможно но все пак се надявам мъничко на чудо.  Rolling Eyes

# 458
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Хайде всички в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441953.msg12972756#msg12972756

# 459
здр. момичета аз съм нова в този форум, но искам да споделя болката си с вас.от известно време имам проблеми с м., в началото не ми идваше и пиех противозачатъчни за реголиране, а от 2 месеца започнах да кървя и да не спира.  на 29 .10. след ужасни болки изпадна от мене нещо като месо и ми направиха абразио. хистологията показа, че това е от натрупване на хормони. днес е 6 ден и още кървя, това колко време продалжава?много съм претиснене, аз искам бебе , то какво излезе

# 460
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Инче, това е старата тема. Новата е тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=441953.30
Ела там.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт