Кюретаж и забременяване след това - 6

  • 15 082
  • 460
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 746
В София ли има сняг? Честит да ви е!  Hug И тук във Варна един студ скова, направо истинската зима дойде. Това време от годината не го обичам особено, но пък днес ми хареса и си викам и в него има чар, особено с наближаването на празниците.  Simple Smile Дано с тях долети и най-голямата радост за всички в тази тема.
Не ми остава много време да влизам, но поне успявам да пропрочета кой как и накъде. Стискам палци на който му е нужно и само хубави новини да се чуват.   bouquet   

# 436
  • Варна
  • Мнения: 506
Лек уикенд на всички, аз си чакам и третата лелка след случката и после ще му мислим Simple Smile



Дано дойде по-скоро.
На мен ми дойде на 22 ден (ах, тази поредица -22,26,25, не пропуска  Sad ).
Официално ме отпишете за раче 2010.

mari_rus, ако решите за бебе, ела в другите теми на работещите. Аз като Каритас мисля, че времето ми тук изтече.

Желая успех на всички бебеправещи, на другите - бързо възтановяване и добри резултати от изследванията!

Аз пък смятам да съм тук до успешен край  ylinfant Тъкмо ми свършва, така че ако нещо ще става, ще е другата седмица. Няма да се отървете скоро от мен smile3534 Всички тук толкова ми помогнаха, не смятам да ги изоставям толкова скоро Naughty Но всеки сам си решава Hug Успех Теди и скорошно сбъдване на мечтата ти пожелавам!



Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 00:14 от Мама Инка

# 437
  • Варна
  • Мнения: 506
Позаглъхна нещо темата, дано не е затишие пред буря. Ако е така, дано бурята да е порой от  EFP  Praynig Хубаво е, че нямаме и нови попълнения и ако и ние успеем, до края на годината да сме я затворили тая пуста тема Praynig
Кой е на реда да се похвали newsm78 Mr. Green

# 438
  • Мнения: 802
Здравейте. Hug
Как сте момичета и момче?
На мен ми е ужасно студено, пуснала съм си печка, обух си 2 чифта чорапи, изобщо съм се "опаковала" все едно ще излизам. Mr. Green Ровя из сайтовете за ФМ, спрях се на доц. Томова, в понеделник ще се обадя, дано да има свободни часове. Хайде лека и топла вечер от мен. Hug

# 439
  • Мнения: 1 768
Кой е на реда да се похвали newsm78 Mr. Green

Хайде-аз.Направих си днес отново тест в деня на предстоящата менструация и се видяха много ясно двете чертички.  Party Като че ли за сега се поуспокоих малко,но чакам 24 с голямо нетърпение,а и малко притеснение.Надявам се всичко тогава да е наред.
Желая на всички ви успех и да се похвалите и вие много скоро !

Добро утро от мен !

# 440
  • Мнения: 3 695
*Вeси* много се радвам  newsm44 най после хубава новина, че нещо напоследък само негативни новини има  Sad

# 441
  • Мнения: 1 768
*Вeси* много се радвам  newsm44 най после хубава новина, че нещо напоследък само негативни новини има  Sad
Благодаря,мила и да ти се връща тъпкано. Flutter Но аз докато не чуя потвърждение от лекър не мога да се успокоя.

# 442
  • Мнения: 3 695
*Вeси* много се радвам  newsm44 най после хубава новина, че нещо напоследък само негативни новини има  Sad
Благодаря,мила и да ти се връща тъпкано. Flutter Но аз докато не чуя потвърждение от лекър не мога да се успокоя.
така е, права си, но аз съм сигурна, че всичко ще е наред  Hug

# 443
  • Мнения: 2 556
*Вeси* , честито  Heart Eyes Много се радвам за теб, страхотни са тези първи трепети  Hug

Аз да си призная изобщо не знам кога ще получа зелена светлина от моя лекар, нито дали някога ще съм бременна пак, но от темичката не мисля да се отказвам - много ми е кеф да виждам хубави новини тук и да се подкрепяме  Simple Smile

# 444
  • Мнения: 1 768
Мерси,Тес !
Толкова съм заблеяна,че прочетох леко погрешно посписа ти -  Не слуша от ...  Joy .
Няма да се отчайвате.Аз съм жив пример как се забременява от раз след кюретаж.И много ми помогнаха ову тестовете.Хванах я леля овулация точно в пик времето. Wink

# 445
  • Варна
  • Мнения: 506

Аз да си призная изобщо не знам кога ще получа зелена светлина от моя лекар, нито дали някога ще съм бременна пак

Хич и не искам да чета такива глупости Crossing Arms newsm66 Разбира се, че ще си бременна пак. Нали беше казала, че започвате от началото на другата година newsm78 Хайде, мятайте се по-скоро, че нали ще затваряш темичката Mr. Green

Веси, честито отново и стига си се притеснявала - колко  EFP ти трябват, за да повярваш Hug При доки отиваш само за бройката Mr. Green

# 446
  • Мнения: 2 556
Мама Инка, една приятелка роди наскоро на 35 години и непрекъснато обяснява, че е хванала последния влак. Не че имам нещо против да хвана извънредния  Mr. Green, ама дали ще се класирам след всички перипетии при мен не знам  Crazy Все пак Божа работа ще е при мен, ще се разбере скоро  Grinning

# 447
  • Мнения: 442
Здравейте, момичета...незнам явно при мен е много пресна ситуацията още и ми едно такова - супер объкано - единия ден се надъхвам и си викам айде не остава много и пак, а следващия само ми се плаче и вече не знам дали имам смелост и ме е страх...На моменти като го гледам моето съкровище как тъжно ме гледа и се чуствам като най-големия боклук, чувствам се толкова виновна пред него...сякаш аз разбих мечтата му...толкова беше щастлив - радваше се като малко дете, хвалеше се на приятелите... cry, а сега  Tired Face..
От днес поне съм на работа, че като седя в къщи и само това мисля и започвам да откачам...Иначе доктора каза, че съм добре - незнам, но най-ме озадачи с това никакъв секс един месец, честно, направо се изцъклих  #Crazy - това възможно ли е, на някой друг да са му казвали подобно нещо newsm78 иначе ако след следващата менструация всичко е наред с кистата ми от 3.5 см и не расте май ще имаме карбланш за действие след януари...като се разприказвахме с приятели и познати, за това което ни се случи започвам да мисля, че е все по-масово явление - всеки втори човек ни казва, че са минали по същия път за да имам бебок и всички са чакали два, най-много три месеца...и вече си имат хубави мишленца...

# 448
  • Варна
  • Мнения: 506
Здравейте, момичета...незнам явно при мен е много пресна ситуацията още и ми едно такова - супер объкано - единия ден се надъхвам и си викам айде не остава много и пак, а следващия само ми се плаче и вече не знам дали имам смелост и ме е страх...На моменти като го гледам моето съкровище как тъжно ме гледа и се чуствам като най-големия боклук, чувствам се толкова виновна пред него...сякаш аз разбих мечтата му...толкова беше щастлив - радваше се като малко дете, хвалеше се на приятелите... cry, а сега  Tired Face..
От днес поне съм на работа, че като седя в къщи и само това мисля и започвам да откачам...Иначе доктора каза, че съм добре - незнам, но най-ме озадачи с това никакъв секс един месец, честно, направо се изцъклих  #Crazy - това възможно ли е, на някой друг да са му казвали подобно нещо newsm78 иначе ако след следващата менструация всичко е наред с кистата ми от 3.5 см и не расте май ще имаме карбланш за действие след януари...като се разприказвахме с приятели и познати, за това което ни се случи започвам да мисля, че е все по-масово явление - всеки втори човек ни казва, че са минали по същия път за да имам бебок и всички са чакали два, най-много три месеца...и вече си имат хубави мишленца...

Да не би да е имало други усложнения newsm78 И аз за пръв път чувам да не се практикува въобще секс Thinking И не се вкарвай в тия филми с вината - болката ви е обща и никой няма вина Naughty Просто му е мъчно и сигурно се чувства безпомощно, че не е могъл нищо да направи. И ти ще си имаш бебче Hug

Tess, 35 години въобще не е последен влак Naughty Някои жени тогава започват да си мислят за бебета. Накрая като хванеш влака с многото вагони Wink, ще видиш Mr. Green

# 449
  • Мнения: 1 768
Тес,в Германия също раждат към 35 първото си дете,а към 40 второто.Така че няма нищо тревожно в това.Най-добрата ми приятелка в Германия роди първото си дете на 37,а сега е почти на 40 и бебеправи за второ.Така че горе главата и скоро да се "пуфалиш".  Wink

Общи условия

Активация на акаунт