МАЙчетата питат (пишат), докато бебетата ритат!N4!

  • 25 626
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
В старата тема са дали един калкулатор (за мен беше нов) за пола на бебчо по метода на инките Simple Smile http://www.zvezdenprah.com/boyorgirl.html
Не че човек може да вярва на тези работи, но поне да се позабавляваме Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
Аз пък пуснах тема за повишеното слюноотделяне и никой не ми отговаря  Cry Освен това изчетох сумати материали в английски форуми и никой не предлага решение. Не била уточнена причината за този така рядък симптом на бременността. Да се надявам да отмине. Аз това си го знам от предишната бременност, само че ако сега не ми мине  Cry Cry Cry Защо всичко рядко и гадно ми се случва точно пък на мен. Само се моля скоро да мине. Знам, че спре ли слюноотделянето, ще спре гаденето и повръщането (или обратното, свързани са, порочен кръг)  Praynig Praynig Praynig
Нормално е целулитът да се увеличи през бременността. Лошото е, ако после не се махне гада  #Cussing out

# 62
  • Мнения: 30
Хайде и аз да се включа днес, но за съжаление с нищо по-различно от  Sick. Толкова ми писна вече това състояние, че не понасям себе си.

Между другото по метода на инките снощи ми излезе, че ще имам момиче, но пък една астроложка ми прави хороскоп и ми каза, че все момчета ще раждам Laughing. Хайде дано видим в началото на май къде е истината Grinning

aniK, аз тъкмо си мислих още за нещо да се оплача, но  като те прочета теб и преценявам, че моето е просто нищо. Дишай дълбоко, момиче, то почти не остана Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 0
Темата започна много зле, не е истина просто.
AvrorA не се предавай нищо не е свършило. Дано всичко е наред.
mimo4ka искрено съжалявам. Бързо възстановяване и много сили за да продължиш напред.
Тинаина и аз да те успокоя. При мен миналата седмица падна коронка заедно с щифт. Толкова години се държа и точно сега взе че падна. Естествено трябва снимка за да се види как са запълнени каналите и да се избере с какъв щифт да бъде захваната новата. Зъболекарят ми се посъветва и с ренгеновата лаборантка и двамата решиха, че е най-добре да се избегне облъчването, независимо че е малко и концентрирано към зъба. Засега временна пломба, след седем месеца ще действаме. Зъболекарят ти е взел правилното решение не се съмнявай.

# 64
  • Мнения: 28
На мен ми излиза мома по този метод на инките Simple Smile бъдещият татко ще е доволен...  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 3 572
И на мен ми излиза момиче и нашият татко ще е много доволен. Пък и вътрешното ми усещане е за момиче - да видим дали ще се сбъдне.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 555
Този метод на инките изкара дъщеря ми момче.  Joy

За сегашното бебче пак момче каза. Аз лично претенции нямам.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 114
Здравейте! И ма мен ми излиза мома по този метод, а за момичето,което вече имам, ми излиза, че е момче Thinking

# 68
  • Мнения: 10
Добро утро момичета!   bouquet
Времето вече се разваля и ще трябва да ограничим разходките...само каква виелица е навъъъъннн.... cold
mimo4ka всичко ще мине неусетно и след 2 месеца вече можеш да забременяваш пак...ще видиш как бързо ще отлети времето Peace
˙·•● milkinis ●•·˙, Слънчева няма защо да търпите да ви е гадно и да повръщате-вземете си свещички Вомитусхилс С и си свиркайте Hug
КАЛИОПА искрено ти препоръчвам д-р Гергов в Тина Киркова-аз съм страшно доволна от него и сега пак ще съм при него
katia_o_m  newsm74  сиии!

Дааа целулитът е гадна работа...аз за тупето през предишната бременност се мажех със Сантиметрик на Лиерак(той е против стрии и целулит, но то като качих 25кг и нямаше как да нямам целулитче  Blush , но...със стриите се преборих  Peace), а за корема ползвах Елансил на Галеник(помага 100%!

# 69
  • Мнения: 40
Nyx Аз също съм чувала, че ренгеновите снимки изобщо не се препоръчват при бременност, както и упойките. Аз обаче в момента ходя на зъболекар, защото имам да дооправям зъбки, а не искам да чакам още близо година, когато може положението да е много по-зле. Въздържам се от упойка, на моменти боли повечко разбира се, но преди всичко е важен бебо.

Пухкавелка само не разбрах как тези свещички ще махнат постоянното гадене и позивите които имам, които са си перманентни без значение дали съм яла нещо или не?!  newsm78 Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1
Явно ще май ще е месецът на принцеските. Но аз правих и други тестове в интернет и се пада ту момиче , ту момче.... времето ще покаже.
Момичета искам дави попитам вие спортувате ли? Аз карам от време на време велоергометър, но все си мисля , че трябва да се правят някакви упражнения. Четох ,че плуването е мн полезно  newsm78 Вие какво мислите по въпроса?

# 71
  • Мнения: 10
Пухкавелка само не разбрах как тези свещички ще махнат постоянното гадене и позивите които имам, които са си перманентни без значение дали съм яла нещо или не?!  newsm78 Rolling Eyes
http://www.medicine.bg/public/listovka/10177s.pdf
това е листовката...става и за бременни Peace...на мен ми помага...просто предлагам помощ, защото знам какво е това от което се оплакваш...махат и гаденето и позивите  Peace

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, да ви кажа за седмица две корема ми порасна доста видимо. При вас така ли е? Най искрен но пожелавам на всички който им се гади и им е зле да се оправят. Аз днес си взех всички изследвания който ми беше пуснала докторката и съм здрава като Кон Grinning което ме кара да се чувствам спокойна. Пожелавам на всички хубав ден, въпреки времето на вън. newsm51

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
˙·•● milkinis ●•·˙, Слънчева няма защо да търпите да ви е гадно и да повръщате-вземете си свещички Вомитусхилс С и си свиркайте Hug

Ох, вчера и една приятелка ме убеждаваше за свещичките, з'то аз пробвах капките, но веднага ги повръщам  Confused Те са с алкохол и даже 10-15 капки направо ми изгарят вече раздразнения хранопровод. Малко не ми се нрави идеята със свещичките, но май ще пробвам  Confused
˙·•● milkinis ●•·˙, това е същото лекартво против повръщане, но под формата на свещички, които се пъхат в д_то  Embarassed Доколкото разбрах по този начин облекчението настъпвало много по-бързо  Confused Брей, докъде се докарах  ooooh! Mr. Green Аз на малкия съм слагала и за повръщане и ефералган, като се е налагало, но избягвам, з'то една аптекарка ме предупреди, че това може да предразположи към образуване на хемороиди  Confused
Пухкавелка, и аз с преидшната бременност ползвах Lierac за стрии и нямам нито една, но едва ли е от мазилото. Сега мисля да заложа на етерични масла (което ми допадне на мирис, когато ми мине). В момента нищо не се мажа, едва успявам крема за лице да си сложа и то без дишам, че....  Sick
Слънчева, оплачи си се, мила   Hug Хем и на мен ми става по-леко, че не съм само аз  Hug
slancho _83, само чакам да ми мине и аз яхам велото. Плуването е много полезно, за който умее да плува. Само се увери в чистотата на басейна, че е важно  Peace
Rorii, браво за изследванията Peace Таткото гали ли вече коремчето?

# 74
  • Мнения: 28
Това с тестовете за пола на бебето е 50% момче и 50% момиче  Joy
Живи и здрави да се запознаем с нашите бебоци през май, пък момче, момиче не е толкова важно  Flutter
slancho _83 и аз се замислям за спорта, но мисля, че трябва да поизчакаме поне до края на 3-тия месец  newsm78 Но за плуването знам, че е полезно, но пък аз се притеснявам от басейни, заради всякаквите гъбички и други подаръци, които могат да се хванат там... Crazy пък и не мога да плувам, нищо, че през по-голямата част от живота ми съм живяла във Варна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт