МАЙчетата питат (пишат), докато бебетата ритат!N4!

  • 25 658
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Аз още боря гаденето, повръщането и слюноотделянето  Cry Не знам кога вече ще се зарадвам на състоянието си  Cry Всяка седмица се надявам, че е последна, а съм си все на едно и също положение, та даже последните 2 дни по-зле  Cry Само да "кривна" в храната (дори само плод от компот да хапна или бисквита, различна от обикновена), директно съм  Sick Аз нощем будувам, та сутрин едва отлепям  Crazy Дано не съм от "късметлийките", които до края са така  Praynig Praynig Praynig

# 676
  • Мнения: 6
Здравейте,присъединявам се към вас като бъдещо майче Grinning термина ми е на 9 май,но незная как да се включа в списъка за родилките на тази дата.Най-после да намеря хора които знаят какво е да ставаш по 10 пъти на вечер за да ходиш до тоалетната Hug Също съм от ранобудните Simple SmileИсках да попитам някой ще ходи ли на 29 в мола за лекция та за кърмене???Радвам се че сме много мамчета и се надявам всичко с нас да мине успешно  и като по вода  bouquet

# 677
  • Мнения: 91
Добро утро и мен Simple Smile
и аз да се запиша в отбора на ранобудните Sad това нощното ставане за WCто ме убива направо,после немога да заспя с часове.... Sad ПЪк и обикновенно ставам към 5 и нещо и после не мога въобще да заспя и ставам направо за работа ..... дано скоро да мине този период .....  Peace
Nikoleee,добре дошла сред нас и лека бременеене Simple Smile  Hug
Лек ден от мен  Hug

# 678
  • Мнения: 598
Здравейте,момичета,искам само да пожелая на Вас една страхотна и спокойна бременност, наслаждавайте се на всеки един момент от бременността и почивайте!Аз бях от отбора на 2009!Ако имате въпросчета -насреща съм!  bouquet

# 679
  • Мнения: 32
NICOLEEE, добре дошла Simple Smile   bouquet

Досега си спах като къпана, само че се става доста през нощта за тоалетна, но сутрин си спинкам до към 10 без проблем Simple Smile, само дето последните 2-3 дни забелязвам, че с по половин час намалявам спането хахаха

# 680
  • Мнения: 30
Лелееее, момичета, от четвъртък не бях влизала и четох един час това, което сте изписали. Отново се случи така, че прочетох и хубави и тъжни неща, но както казвам всеки път - всяко зло за добро!

Относно витамините - до сега пих фолиева, а от днес започвам с  Pregnacare Plus Omega 3. Това ми предписа лекарката, прочетох тук там и реших да си ги купя. Мисля да ги пия през ден.

За стриите - след доста прочетени мнения си купих  преди месец крема против стрии на Мустела и го редувам с бебешко олио. За сега всичко е ок.

Петък и събота не се спрях - за първи път от началото на бременността се чувствах толкова добре, че направо ми се летеше, но уви, днес отново лежах цял предиобед - беше ми много зле, гадене, главоболие, глад, ядене на кифли, но пак главоболие и така...... Въпреки лошото ми състояние днес ми се струва, че се вижда края на този не толкова добър период - аз на 1 ноември влизам във втория триместър и  го очаквам с нетърпение.

Днес изпекох тиква и даже си хапнах Simple Smile

Въпреки че във Варна времето е малко мрачно, аз пожелавам на всички ви много слънце и усмивки!

# 681
  • Мнения: 13
Корема ми от снощи е много твърд и чувствам някакво напрежение ,лека болка newsm78  ,вашите меки ли са(нямя такъв въпрос) Laughing

# 682
  • Мнения: 6
qilemak-моят също понякога е твърд,но обикновенно минава и колкото и откровенно да звучи понякога е от газове Embarassed  Grinning така че не се притеснявай.

Славчето -мерси за приветствията  Hug

# 683
  • Мнения: 30
qilemak, и моят снощи беше необичайно твърд и ме болеше, та даже се притесних. Сега като прочетох твоя пост и се успокоих, че не е ненормално състояние. Днес съм ок, но това снощи беше доста неприятно.........

# 684
  • Мнения: 13
Е, значи и аз се поуспокоих вече!Благодаря ви, а вие  Слънчеваи NICOLEEE къде ходите на ЖК и доволни ли сте?

# 685
  • Мнения: 62
А да ви попитам!? Болят ли ви още гърдите? Моите болят ужасно и станаха огромни! Втора бременност ми е , но не помня до кога ме боляха първият път!

# 686
  • Мнения: 6
Аз ходя в окръжна при д-р Живко Жеков,доволна съм не е от хората който ти задават по един въпрос и те разкарват,незнам дали си чувала за него ти къде ходиш?

alexxana - да и мен ме болят надути са като балони даже се чудя дали да не спя със сутиен че да не виснат(както са тръгнали чак ме плашат Shocked)

# 687
  • Мнения: 10
....усеща се че е неделя ...  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 30
По препоръка на личния ми лекар и ендокриноложката (имам проблем с щитовидната жлеза) записах ЖК при д-р Даниела Станева в Майчин дом и до момента съм доволна, но за съжаление там не преглеждат по здравна каса. Но поради това, че съм почти на 34г., имам и проблем с щитовидната жлеза, та реших да се запиша там на интензивна ЖК, за да не се притеснявам излишно или да не  търся други доктори ако се наложи.

# 689
  • Мнения: 32
alexxana, мен ме болят, но вече не толкова, болят ме много зърната, когато ми е студено и когато си махам сутиена вечер. Но болката отмина... мен в началото много ме боляха, когато много от бременните казваха, че още не са усетили това.

Слънчева, аз също имам проблем с щитовидната жлеза, затова ми казаха всеки месец TSH и FT4 да изследвам. Дори ми увеличиха лекарствата почти два пъти.

Общи условия

Активация на акаунт