Февруарска мама не се спира, именце за бебчо тя избира! (24)

  • 21 348
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 240
Като стане дума за плащане за избор на екип и аз много се ядосвам. 900лв е избора на екип в ТК!!!!!!!!!!!!!  smile3511 Дори, както вчера един колега ми каза (жена му роди там скоро) хубаво е някой лев и на самия доктор да се даде.... абе аман от такова мислене.

Но няма сега да се зареждаме с отрицателни мисли  newsm51

# 736
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!
Аз от сутринта съм се заела с полезни дейности ,свързани с основното почистване на стаите и помещенията,които няма да търпят размествания и интервенции и мога да се похваля,че доли след ремонта банята не изглеждаше толкова нова,колкото след моята намеса от сутринта.Открих страхотен препарат за почистване на бани в Била,ама за нас е малко опасничък,щото много мирише на амоняк и задължително трябва да носиме масчица иначе може да си омагьосаме бебетата.А иначе само се пръска,изчаква се 5 минути и отмива всичко.
Аз продължавам с трудовата дейност и после пак ще дойда.

# 737
  • Мнения: 143
Добро утро мами,благодаря за кафенцета.Времето е ужасно и така ще е цяла зима-това направо ме убива.Ние правиме голям ремонт в къщи вече от 3 демици и не мога повече да издържам в тоя ад да живееме,но какво да се прави.Все си повтарям че ще стане хубаво-но все де идва този момент,а и скоро май няма да дойде защото още много неща остават.И това парно дето не го пуснаха идиотите и ни оставиха в тоя студ.Абе настроението ми не е много добро.Не можеме и на разходка да излеземе,пък и да можеме аз в това време не искам.Мани мани как ще я търпя тая зима.

# 738
  • Мнения: 304
Искам да ви кажа по повод на парното,за което Налика писа,че не са го пуснали,откакто сложихме изолацията(точно преди да започне предишната зима) сме спестили близо 300лв за последния отоплителен сезон като не сме стояли на студено и сега вкъщи си е топло и не се налага допълнително затопляне,а ходим по къс ръкав.Определено се усеща ефекта.Много съм се замислила дали ламинирания паркет държи по-топло на пода?

# 739
  • Мнения: 703
Добро утро и от мен!
Сияна,радвам се,че всичко е наред при вас!И честито потвърдило се момченце!

Роро,Климент е мнбого хубаво име!И не се среща често,а е звучно,българско!Харесва ми!

За стерилизаторите-за мен си е удобство.Да,нищо не пречи и да се изваряват шишетата,но аз,както се цедях нон-стоп и хранех от шише,се улесних в пъти със стерилизатора.Слагах помпата и шишетата и забравях.За мен си е нужен стерилизатора.Но това е при условие,че не кърмиш!Иначе за какво ти е?Така че съветът ми е да не се избързва и с неговото закупуване.Дано да кърмите и да не ви трябват нито шишета,нито нищо!А ако се получи обратното-винаги може да си купите нужното,има ги във всеки детски магазин!

Ние мислехме днес да ходим на вилата,но много студ,много нещо!Май ще си мързелуваме с филми и пуканки  вкъщи!

# 740
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен,муцулинки!   bouquet
Mimeto-tо -Мерси за закусчицата ! Hug
silvery -Мерси за кафенцето ! Hug
Аз испратих моето бубенце на работа и сега ще ходя да хапна нещичко! Wink
Пухи, стискам палци да ти се "отвори чадъра" за излизането. Hug
За темата за плащането при раждане, моя приятелка наскоро ражда в Майчин дом, със секцио!Препоръча ми екип за чийто избор е дала 200 или 300 лв, това ми е по спомен.Ще я попитам и ще ви кажа със сигурност!Лекаря не е споменал и за една стотинка на ръка и се е отнесъл супер внимателно с нея!Каза ми, че след това по коридорите се е засичала с майчета след секцио,превити от болка, а тя не е имала никакви проблеми,ходила си е изправена още на следващия ден и почти не я е боляло.Чак няколко дена след изписването майка и се издала, че в деня на изписването е отишла и е дала на лекаря някакви пари и то по нейно си осмотрение.Дава се колкото си решил и то само ,ако си прецениш,че наистина лякаря се е справил добре!Моята приятелка и мъжа и са платили само паричките за избор на екип.Ще я попитам и за името ,защото не се сещам в момента.

Хайде,сладурки,аз отивам да мушна нещо в стомахчето!!! Simple Smile До после!!!  bouquet

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Привет в този дъждовен ден!  Hug

Аз похапнах доволно  Mr. Green, сега май ще ходим на разходка с майка. Мисля си да се обзаведа с някакви дрешки, мдам.

Мемория, къде си? Да пускам ли новата тема или ти ще я пуснеш?

# 742
  • Мнения: 4 187
Привет, аз съм също от спалите до късно днес, мммм....

Мимита, пускай темата момиче, не се услушвай  Heart Eyes!

# 743
  • Мнения: X
Аз обаче окончателно се премествам при януарките   bouquet СЪжалявам много че така се получи, просто по време на оплождането лекувахме нередовна менструация и така..... нямам си последна дата на менструацията, но ще минавам да ви навестявам от време на време   bouquet

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хайде, заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=437026.new#new

Общи условия

Активация на акаунт