Тема за страстта към пътешествията

  • 18 925
  • 337
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 603
Много се радвам, че ви харесва темата, колебаех се дали да я пусна, защото досега не съм писала много тук. Но наистина, като знаеш, че не си единствен е по-леко  Mr. Green

# 136
  • София
  • Мнения: 3 899
Много се радвам, че ви харесва темата, колебаех се дали да я пусна, защото досега не съм писала много тук. Но наистина, като знаеш, че не си единствен е по-леко  Mr. Green

Bellamore, обърках автора на темата, извинявай...понеже пиша в няколко и...така става. наистина чудесна тема! Hug

# 137
  • Мнения: 2 603
О, няма проблем, важното е ние пътешествениците да се подкрепяме, нали ще завладяваме света!

# 138
  • Мнения: 2 033
Аз, първо бих се наситила на самолета... да почувствам ярко, как ме ограничава  Simple Smile пък тогава може и за друго.
Не съм мечтала за влак. Мечтала съм пеша. Нали има един маршрут - пътя на коприната, който ентусиасти изминават пеша. Ей от там точно бих минала... Ама това са утопии, поне за мен.  Thinking

Има и един по-къс, El camino de Santiago и със сигурност ми е в средносрочните планове. Да не ми мине котка път само  Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 19:29 от Люлин

# 139
  • Мнения: 2 694
момичета, от пускането на тази тема мисълта за пътуване не ми даваше мира...Bellamore Heart Eyes, откакто я пусна и всеки ден чета за пътешествията и страстта на всички ви и си дадох сметка, че от Август никъде не сме били извън страната...принципно нямахме планове до Нова Година за пътешествия...но вече от 1 седмица в главата ми се въртеше нещо, едно такова неспокойствие на духа...и в крайна сметка избрах Рим за средата на Декември, тъй като е от малкото супер известни столици, които останаха непосетени от нас в Европа...надявам се да ни хареса и...4 дни да са що-годе достатъчни, защото в момента служебните ми задължения не могат да позволят повечко време Peace

Aurora, нямаш си представа колко много се изкушавам и аз покрай тази тема особено Crazy
Много хубава дестинация сте избрали - незабравимо пътешествие във Вечния град желая Hug (едни спомени ме налегнаха, ех Blush)

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 17:53 от Шехина

# 140
  • Мнения: 2 603
Мен постоянно ме преследват спомени от там!  Rolling Eyes

# 141
  • София
  • Мнения: 1 415
Да се запиша и аз, с малки колебания.  Laughing
Нямам страст към каквито и да е пътешествия, а по скоро към определен тип. Освен това има неща, които са ми вгорчавали пътуването - студ, дъжд, кофти хотел (въпреки, че съм го избрала внимателно), мръсотия и т.н.
Планирам постоянно, но трудно се намира време за всичко  Cry и средства също  Laughing
Не съм готова да тръгна навсякъде, освен ако не е круиз - от това съм болна вече почти 3 години. Бих пътувала даже и на портове, на които вече съм била.

# 142
  • Мнения: 2 603
Днес особено много ми се пътува.. На някое топло място.  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 11 743
Ох, няма ден, в който да не ми се пътува  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 2 575
и на мен така...
а сега поне се ровя в нет-а и резервирам хотели за командировката на мъжа ми, което за мен си е пак един вид "пътуване" - Лас Вегас, Маями, Сан Франциско, Лос Анджелис................ехх Sunglasses

# 145
  • Мнения: 11 743
Асинка, почвам вече неблагородно да ти завиждам..............  smile3516   Simple Smile

# 146
  • Мнения: 2 575
Асинка, почвам вече неблагородно да ти завиждам..............  smile3516   Simple Smile
хахахх - за кое - че се ровяв нет-а ли? hahaha
аз няма да пътувам с него  Wink

# 147
  • Мнения: 11 743
Аааааа, това е кофти... Не съм разбрала  Thinking  Леле, място нямаше да мога да си намеря - той да иде, пък аз - не.

# 148
  • Мнения: 2 575
Аааааа, това е кофти... Не съм разбрала  Thinking  Леле, място нямаше да мога да си намеря - той да иде, пък аз - не.

еее, ами той ходи всяка година тогава по тези места - има изложение за електроника във Вегас, а пък ние така или иначе след това началото на февруари сме пак до Маями и на круиз тримата с малкия, така че не е голяма загуба.............. Mr. Green

# 149
  • Мнения: 2 171
Май неочаквано и без никакви планове - определихме следващото пътешествие: Аржентина, Уругвай, Патагони я и за десерт - Рио.. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт