Тема за страстта към пътешествията

  • 18 925
  • 337
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 934
Бяхме на остров Kandooma, Южен Мале Атол.
Ето снимки от островите и малко риби

# 271
  • Мнения: 3 215
Ммм, супер снимки. Телепортирах се там моменталически  Mr. Green Мерси, scorpiosbouquet

# 272
  • Мнения: 2 603

Прекрасни снимки, които представят достойно едно прекрасно място! Благодаря!

# 273
  • Мнения: 1 948
scorpios, разкошни снимки  Peace

Да си стопля поне виртуално измръзналата душица  Rolling Eyes

pina, мерси за линка..ще го сваля да го гледам  Hug

# 274
  • Мнения: 1 417
  bouquet супер изглежда, явно е по-туристически ориентиран тоя о-в. Ние бяхме на един доста див Wink

# 275
  • София
  • Мнения: 10 729
scorpios, страхотни снимки   bouquet То на такова място, няма начин човек да не направи страхотни снимки накъдето и да се обърне  Crazy

# 276
  • Мнения: 934
Благодаря  Hug
Все пак снимките не могат да пресъздадат атмосферата  Sunglasses

# 277
  • Мнения: 2 694
Благодаря  Hug
Все пак снимките не могат да пресъздадат атмосферата  Sunglasses

Но са невероятна наслада за окото! Прекрасни снимки, scorpios, за пореден път Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 4 782
scorpios, страхотни снимки! Малдивите са ми мечта!

# 279
  • Мнения: 327
scorpios, би ли споделила сами ли си организирах те?И ако да ,кои сайтове ти помогнаха.
За снимките няма какво да кажа.Великолепни са!

# 280
  • София
  • Мнения: 3 899
scorpios, очаквах ги с нетърпение тези снимки! прелестни са!  Hug

# 281
  • Мнения: 914
Леле, страшни снимки! И аз завиждам...

# 282
  • Мнения: 934
Мерси  Hug
еими , организацията беше с полет София-Лондон-Мале с British Airways, хотела с трансфера е от Dertour.
Платих чрез агенция-представител на Dertour.
Иначе ми помогна сайта, мисля даден от Tatjana - www.weg.de

# 283
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 238
scorpios, чудя се с какво снимаш? Не е много по темата ,ама все пак снимането е важна част от пътуванията,така  че си мисля ,че не е съвсем извън темата Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 2 171
Страхотни снимки Скорпиос!
  bouquet

Била съм на Малдивите - но на доста по-безлюдно островче..Рай беше..ееххх.. Heart Eyes
За съжаление повечето снимки са с моя образ..Но ето единствената без -
http://prikachi.com/files/1377896h.jpg
Ето и една за контраст последното пътешествие, от което вчера се завърнах..
http://prikachi.com/files/1377903D.jpg

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 17:29 от magarence

Общи условия

Активация на акаунт