ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 33

  • 26 627
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 284
Ilistrateva,честита рожденничка!Много,много да ви радва!  bouquet
И бързо оздравяване!
Мерседес, радвам се,че Дани не е вдигал висока температура.Дано скоро да започне да яде,милото  Hug.

# 46
  • Мнения: 2 471
И Ния е с настинка, както и голяма част от групата и...

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Нини, какво стана с интервюто вчера, дано е минало успешно  Hug Дано Ния бързо се излекува  Praynig
Ilistrateva, честита ви рожденичка, да е жива и здрава и много радост да ви носи  newsm51
Ние се гледаме вкъщи и съм благодарна, че не работя  Rolling Eyes Лекуваме се с  класическа хомеопатия и се надявам на успешно оздравяване  Praynig
За кашлицата вчера прочетох следната рецепта в една тема с рецепти с мед - "Слагат се равни количества мед, лимонов сок и зехтин в бурканче,затваря се и се раздрусва до еднородна смес.После по една лъжичка когато се сетя, рецептата е от съседка рускиня"
Мерседес, дано не вдига повече Т Дани, за яденето не се тревожи, важното е да пие много течности  Hug Heart Eyes
denniss  Hug Дано се преборите с тази бактерия  Praynig Много притеснително звучиш  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 2 471
*Бубето* мина страхотно, но ми е далеч и няма кой да взима Ния. Градината и е до 18.00ч., а там щях да работя до 18.30...
Надявам се да ми се отвори и друга възможност. Благодаря, че попита.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 440
Ilistrateva, честита рожденичка, да е жива и здрава и много радост да ти носи!!! 
  bouquet И бързо оздравяване.

Мерседес, Бубето, denniss, хайде вече и вие да оставите зад гърба си болестите Praynig
Нини важното е, че е минало добре интервюто. Пък дано да се появи нова възможност, която да те устройва Peace М/удругото племеницата ти е много красива. А Кристиян Константинов брат ли ти е?
И мерси за мненията за лешниците - явно от тях е кашлял.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 263
.Миналата зима в офиса ни влиза една жена и казва-"аз съм от РИОКОЗ,вие пушите,глоба".А аз нахално с цигара в ръка-"Не,не пуша,и ако обичате отидете правете проверки в градините,че са обърнали на болници,вместо в частната фирма да гледате кой пуши,и кой не".И тя си замина   Wink.
hahahaПоставила си на място моята колежка hahahaАз съм сан.инспектор ,но знаеш,че не си работя по специалността,заради парите и дивотиите им  там Crossing Arms

Мерседес,дано се оправи детето ,като чета за тази температура и тръпки ме побиват.Моят мъж е същата паника и от най- малкото дори,ама  и аз съм си такава.От висока Т много ме е страх,от кашлици,изобщо от всички болести Rolling Eyes

Бубе,записали сме час ,ще видим дали ще каже да го изграждаме зъба или да чакаме да се смени.Иначе не я боли вече и навсякъде ,където отидем отваря уста ,показва и подробно обяснява какво е станало,без дори да я питат Crazy Grinning

Нини,успех!

Спяща,вие водихте ли Ади?Спомена ,че към средата на месеца ще ходите.

Бяхме вчера.  Peace Много съм доволна от доцентката, иначе още сме без кариеси, пу-пу, само едно петънце, та трябва повече да търкаме зъбките (аз напоследък съм в голяма лудница, та ми е само до продължителното, а и редовно  Blush миене на зъбките на малката, но ще гледам се стегна). Сега се връщам да ви чета, че съм изпуснала 2-3 стр.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз продължавам да се чудя защо вчера ми кашляше. Сега няма никаква кашлица и имам едно подозрение, но се чудя възможно ли е та да питам ако някой знае - снощи Митко яде печени лешници. Свекърва ми има на двора и ми беше пратила обелени лешници аз само ги изпекох и хапнахме всички. И след тях почна кашлицата. Може ли те да са причината или се вманиачавам newsm78
Нини  Peace

Мамо Мони, може да е кашлял от лешниците.  Peace

А ти откъде си, че са ви пуснали парното?  Hug В нашата ДГ (в Лозенец) още няма - миналата година го пуснаха, когато го направиха навсякъде другаде в София.

# 52
  • Мнения: 2 471
Ilistrateva, честита рожденичка, да е жива и здрава и много радост да ти носи!!! 
  bouquet И бързо оздравяване.

Мерседес, Бубето, denniss, хайде вече и вие да оставите зад гърба си болестите Praynig
Нини важното е, че е минало добре интервюто. Пък дано да се появи нова възможност, която да те устройва Peace М/удругото племеницата ти е много красива. А Кристиян Константинов брат ли ти е?
И мерси за мненията за лешниците - явно от тях е кашлял.

Благодаря, за мен племенницата е най-красива  Flutter А Кристиян е моят голям батко, да  Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 2 440
Спяща от София съм - 73 ОДЗ  Люлин 8. И аз много се изненадах, но е факт. Миналата година определено го пуснаха по-късно заедно с всички абонати, но сега явно директорката е направила скоростна заявка в Топлофикация. Дано скоро във всички градини да пуснат топлото.
Леле Нини колко ли интересни неща ти разказва брат ти LaughingМ/удругото когато четох тази статия като излезна във вестника се зарадвах, че наш човек е стигнал толкова нависоко. Браво!

# 54
  • Мнения: 3 336
Илистратиева, честита ти рожденничка  bouquet Да е здрава и засмяна Hug

Наталия, силно се надявам да не ги водят така в снеговете Crazy Но така или иначе народните танци са следобед, та ще ходя по-рано в дните в които имат, ако имам възможност, разбира се Crazy И така ще ги виждам как ги извеждат от народните.

Като чета как се вихрят болестите ме хваща откровен страх Confused Хайде, всички болни да оздравяват и да напълним темата с усмивки Praynig

Аз до сега се мъчих с едно СВ на английски, отдавна не бях писала и се озорих Crazy Ще го пусна тук-там, без особени надежди в тази криза, пък каквото стане Grinning

Вкъщи пуснахме газта и разликата е осезаема Sunglasses За детската обаче още не съм наясно и аз newsm78

# 55
  • Мнения: 948
Ilistrateva, честита рожденичка!Да ви е жива, здрава и много да ви радва!Весело детство!  bouquet


На всички болни от все сърце пожелавам бързо оздравяване! Praynig

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Ilistrateva да ти е жива и здрава рожденичката!  bouquet

Велизар и тази седмица си беше в къщи и не знам как стои въпроса с отоплението.Ксения кажи пускат ли вече, че сме в една градина Grinning. В понеделник не знам как да го обличам.

# 57
  • Мнения: 4 970
И в нашата градина от в4ера има парно Peace Днес закарах Дари с картоф в джоба Laughing Ще правят таралежче Joy Имат и театър...Та - ще уплътнят деня.Аз съм на работа цял ден, така че  ще остане от последните, чакайки баща й да успее след 18 ч. да я вземе Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 3 219
И ние пуснахме газта в нас и вече е топличко  Grinning. Дани е значително по-добре, няма температура. Обаче продължава да не яде нищо Confused, добре, че поне пие течности.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 795
Ilistrateva, честита рожденичка!Да ви е жива, здрава и много да ви радва!Весело детство!  bouquet


На всички болни от все сърце пожелавам бързо оздравяване! Praynig
и от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт