Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част

  • 110 288
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И аз да попитам: нали имаше един доктор в Токуда който беше добър? Не видях на първа страница телефона му. Не преглежда ли вече? Или да карам на сигурно - др. Френгов?  Thinking

# 61
  • Мнения: 6 444
Да се впиша и да кажа, че педиатъра на Божидар ми препоръча сега при д-р маринов да оперираме, в Авис медика. Та се чудя сега. Също ми казаха,че се доплащала клиничната пътека 120лв. Навсякъде ли е така или това си е индивидуално за плевенската клиника?
На мен д-р Маринов ми иска 400 лв за операцията с направлени.  Rolling Eyes

# 62
Здравейте искам да ви попитам, при кой от посочените лекари мога да ползвам талон от ГП-то, и където не може колко горе-долу излиза прегледа? Благодаря!

И също конкретно някой, ако може да каже за Огнян Попов. А за цената имам предвид, ако си без талон. newsm78

# 63
  • Мнения: 1 666
Да се впиша и да кажа, че педиатъра на Божидар ми препоръча сега при д-р маринов да оперираме, в Авис медика. Та се чудя сега. Също ми казаха,че се доплащала клиничната пътека 120лв. Навсякъде ли е така или това си е индивидуално за плевенската клиника?
На мен д-р Маринов ми иска 400 лв за операцията с направлени.  Rolling Eyes

Ужас! #Crazy
Задължително се поинтересувайте за какво точно ви ги искат и си търсете документ - касова бележка или фактура, след като платите.

# 64
Здравейте искам да ви попитам, при кой от посочените лекари мога да ползвам талон от ГП-то, и където не може колко горе-долу излиза прегледа? Благодаря!

И също конкретно някой, ако може да каже за Огнян Попов. А за цената имам предвид, ако си без талон. newsm78
Много се извинявам за спама Embarassed , но се надявам да ми отговрите днес, понеже талона ми изтича в Петък.

# 65
  • Мнения: 5 531
Д-р Златков - доколкото знам е добър специалист. Ние там сме ходили при д-р Добринова, аз съм доволна. Обади се на тел. на Токуда болница
Само в допълнение - сега баткото е с възпалено ухо. Има гной и зад тъпанчевата мембрана, изписали са му Аугментин.

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 08:21 от marychery

# 66
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Здравейте искам да ви попитам, при кой от посочените лекари мога да ползвам талон от ГП-то, и където не може колко горе-долу излиза прегледа? Благодаря!

И също конкретно някой, ако може да каже за Огнян Попов. А за цената имам предвид, ако си без талон. newsm78

Огнян Попов оперира дъщеря ми, платихме 300 лв. за да се разделим с третата сливица. Обаче си бяхме с направление за хоспитализация и всички останали документи, на касата ни обясниха, че парите били за консумативи, каквото и да значи това  Rolling Eyes
Иначе съм иключително доволна и от лекаря /но той мен си ме лекува от дете, а сега и дребната водя при него/ и от болницата и престоя ни там. Анестезиолог беже д-р Кържин, страхотно отношение към децата, дъщеря ми не усети кога заспа и кога се събуди, на другата сутрин занесохме рисунка за "хубавия добър доктор"  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5
Моля кажете ако знаете що за Д-рка е Добринова Токуда записах час за понеделник. Praynig

# 68
  • Мнения: 141
и моето молмченце-на 2 г и 6м е с уголемена 3-та сливица,която постоянно ни създава проблеми,понеже не съм чела старателно темата Embarassed,някой има ли впечатления от др Крум Войнов кабинета му е на стадион Герена

# 69
  • Мнения: 6 444
Да се впиша и да кажа, че педиатъра на Божидар ми препоръча сега при д-р маринов да оперираме, в Авис медика. Та се чудя сега. Също ми казаха,че се доплащала клиничната пътека 120лв. Навсякъде ли е така или това си е индивидуално за плевенската клиника?
На мен д-р Маринов ми иска 400 лв за операцията с направлени.  Rolling Eyes

Ужас! #Crazy
Задължително се поинтересувайте за какво точно ви ги искат и си търсете документ - касова бележка или фактура, след като платите.
Направо се отказах от този доктор.
В понеделник сме на преглед при д-р Белчилов от В.Търново.Много хвален.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 546
Само в допълнение - сега баткото е с възпалено ухо. Има гной и зад тъпанчевата мембрана, изписали са му Аугментин.
Ей и вас нещо ви почна здраво сезона на болестите.  ooooh! Оправяйте се. Иначе той и Алекс изкара грипа, днес вече е по-добре но аз се тръшнах здраво.  Whistling
Та за Вторник ще видим за операцията. Не кашля вече.В Събота мисля да пусна изследванията, да не са точно утре, че може и да не са много добри. В Понеделник като при доктора ще му мислим.  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 5 531
оф, вчера сутринта след като стана от сън ухото беше пълно със засъхнала гной и кръв. Френгов каза че най вероятно се е получила перфорация - пие си АБ, и се пази да не се мокри. На 10 ден сме на преглед.

# 72
  • Мнения: 2 336
Привет!
Имам нужда от помощ и насоки. Praynig
Синът ми септември месец направи на два пъти спазъм, който го лекуваме с инжекции АБ и сиропи/макар че лекарите го вадят или начален стадии на плимония или плимония/.
смятам да го водя на специалист в София, защото в Пазаржик ги обиколих почти всички и не мога да разберат каква е причината. последното обяснение което получих при въпросът ми на какво се дължи това беше- на нервната система Shocked Защото бил много буен и за това и бързо се развивала и болестта  #Crazy Не намирам логика.
Та ако може да ме насочите към специалист -УНГ или белодробен ли???

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 803
ted_, не е ли пневмония  newsm78

# 74
  • Мнения: 2 336
ted_, не е ли пневмония  newsm78
според мен не е  Naughty но все пак не съм специалист.
Сред първата инжекция, след един прием на АБ, салбутамол или орбазон дишането се оправя. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт