Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част

  • 110 118
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • България
  • Мнения: 166
И аз реших да се обърна към майките, които са се сблъскали с проблема трета сливица.
Моят син е на 4 г. и 10 м. В началото на миналата година след дълго лечение на хрема се спука тъпанчето на лявото му ушенце. От тогава след хрема веднага започват болки в това ушенце. Не се случваше често от миналата година до януари тази година всичко беше наред. Януари пак беше с болки, като излекувахме инфекцията без АБ. Този месец обаче направи един отит, който лекувахме с АБ. Два-три дни след антибиотика започнаха отново секрети от носа, които овладяхме със суметролим. Длед два дни отново болки в ухото.
Вече не знам какво да правя. Поне двама лекари УНГ ни посъветваха да извадим третата сливица. Сега съм пред дилемата какво да правя.
Ще бъда благодарна ако някои сподели с мен ако е имал същият проблем и как е реагирал.
Не знам дали да не го заведа и при проф. Едрев в Транспортна болница.
 

# 751
  • София
  • Мнения: 334
mamagali_vanko,
Това, което мога да кажа за Калиум Бихромуким на този етап ( днес ни е 3-ти ден с него) е, че сополите станаха бели и намаляха значително!

Да попитам - Д-р Френгов от Транспортна болница все още ли приема сряда и петък спедобед?!
В предни теми прочетох това.
Колко е прегледът при него?

Благодаря предварително!

# 752
  • Мнения: 317
mamagali_vanko,
Това, което мога да кажа за Калиум Бихромуким на този етап ( днес ни е 3-ти ден с него) е, че сополите станаха бели и намаляха значително
мерси ,ще те помоля малко по нататък ако може да споделиш отново какво ти е наблюдението като видиш резултата  bouquet(можеи на лични,а можеи аз да ти пиша пак че много се чудя какво да правя Peace)

# 753
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Заповядайте в новата тема!
Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 5 част


Според правилата на форума тази тема ще бъде заключена, защото е след 50-та стр.

Общи условия

Активация на акаунт