Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част

  • 110 229
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 48 060
Стискаме, не се плаши, всичко ще е наред!

# 721
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравейте!
Нас ни оперираха преди 2 дни в Оксиком Бургас, вадене на третата сливица. Моят син е голям, на 9 години е, доста поговорихме преди операцията. Не плака. Само като си дойде в къщи каза че сестрата му вързала краката преди да заспи и много се ядосах защото се е уплашил. Иначе първия ден беше доста блед и  спа през целия ден, на следващия ден имаше силна мускулкна треса, днес  е по добре, храни се,без мускулна треска е и си се оправя сам.

jmoto дано всичко е наред Praynig

# 722
  • София
  • Мнения: 6 288
morska ribka, от какво е мускулната треска?

# 723
  • Мнения: 1 209
От упойката най-вероятно.

# 724
  • Мнения: 2 484
Да, ние като вадехме, с нас имаше едно момиченце на 11- веднага като излезна от упойка ревна от болки по цялото тяло,като мускулна треска,анестезиолога каза че е от някакво лекарство което използват и не може без него,сложиха и свещичка за болките  Confused

# 725
  • София
  • Мнения: 6 288
Мале, добре, че при нас не е имало такава реакция. Само Урбазон са му били, от който пламна целия акто рак, но му мина до следобяда.

# 726
  • Мнения: 2 587
Вече сме си вкъщи  Simple Smile Аз даже и не разбрах кога мина всичко.Отведоха я без много обяснения и аз останах с убеждението,че отиват само за проверка някаква,а след един час ми я върнаха сънена,вече без сливица  Shocked Поне си спестих мислите и притеснението през това време.Понеже беше първа си спестихме и това да слушаме предварително плача на другите,та и детето не се стресира.После спа,събудих я на обяд,за да я прегледа лекаря и после пак спа.Щом се прибрахме хапна мляко с бисквитки и сега си играе и говори все едно нищо не е било.
Според лекаря сливицата е била много голяма и десет дена да я пазя да не скача и тича,което не знам как ще стане тъй като тя вече започва да щурее.

jmoto , стискам палци.  Hug Hug Hug Къде ще ви оперират?

Оперираха ни в ИСУЛ.

# 727
  • Burgas
  • Мнения: 214
не ми казаха от какво е мускулната треска, но ме предупредиха за нея Peace
но, не мога да му кажа да не бяга и скача, като е добре да скача, какво да направя Hug
бързо да се оправят децата Hug

# 728
  • Мнения: 2 484
Боже ние още същия ден татито ни изпрати навън,и тя ревна за децата като я прибирах,не мога да я опазя да седи сама иска си приятелчетата,дивее, щурее,вика ,крещи,тича, скача, нищо не е спряла да прави от преди,само прояде  Shocked допреди да я махнем си беше злоядо плюеше мръвки,хранехме се със зор,сега  си яде доволно да чукам на дърво Flutter  само това кащляне сутрин  Rolling Eyesкога ще спре,чудя се дали да не я пусна на ДГ от понеделник newsm78

# 729
  • Мнения: 48 060
Моят син е 4 ден на градина, и вече е със сополки
Ще видя как ще се развие през уикенда тази работа
Аман вече

# 730
  • Мнения: 2 484
 Rolling Eyes Лоша работа, мен най ме е страх пак от сополки да не стане на отит,уж затова я махнахме,а в ДГ има деца и болни, някои хора не им пука  Rolling Eyes

# 731
  • София
  • Мнения: 6 288
Боже ние още същия ден татито ни изпрати навън,и тя ревна за децата като я прибирах,не мога да я опазя да седи сама иска си приятелчетата,дивее, щурее,вика ,крещи,тича, скача, нищо не е спряла да прави от преди,само прояде  Shocked допреди да я махнем си беше злоядо плюеше мръвки,хранехме се със зор,сега  си яде доволно да чукам на дърво Flutter  само това кащляне сутрин  Rolling Eyesкога ще спре,чудя се дали да не я пусна на ДГ от понеделник newsm78



Същото и при нас - прояде, след година мъка! От тази седмица е на ясла. Снощи повърна след като заспа, но няма нито температура, нито нищо, какво беше това не знам. Да видим днес как ще е.

# 732
  • Мнения: 1 163
Моят син е 4 ден на градина, и вече е със сополки
Ще видя как ще се развие през уикенда тази работа
Аман вече
И моето е четвърти ден на градина след ваденето. Съвсем ме отчая че е със сополки твоето. Дано да е временно. А уж щяха да се случват чудеса след махането. Да видим моето как ще е.
jmoto браво на вас. Бързо оправяне и без боледувания вече. Нас пък доктора ни каза да не я ограничавам в нищо  newsm78 newsm78 скачане бягане нямало проблем.
Rolling Eyes Лоша работа, мен най ме е страх пак от сополки да не стане на отит,уж затова я махнахме,а в ДГ има деца и болни, някои хора не им пука  Rolling Eyes
като я заведа и като ги чуя как кашлят ми призлява. Хвала на такива родители дето децата им бухат в градините като магарета а те си стоят спкойно някъде.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 288
Ние си прибрахме детето скорострелно тази сутрин, пак е повърнал. Личната е казала,ч е това е вирус - последен писък на модата. Повръщане, разстройство, без Т, минавал за 2-3 дена. Та нашата ясла трая 3 дена след 2,5 месеца прекъсване  ooooh!
Сутринта чух едно дете как кашляше зловещо вътре SadSadSad

# 734
  • Мнения: 1 163
Ние си прибрахме детето скорострелно тази сутрин, пак е повърнал. Личната е казала,ч е това е вирус - последен писък на модата. Повръщане, разстройство, без Т, минавал за 2-3 дена. Та нашата ясла трая 3 дена след 2,5 месеца прекъсване  ooooh!
Сутринта чух едно дете как кашляше зловещо вътре SadSadSad
Ужас аман от тия вируси а като чуя в това време разстройство и повръщане откачам. Само една година ни се размина тоя вирус иначе когато е била болна от него все до болница я докарвах ме  ooooh! ooooh! ooooh!
А за кашлицата не ми говори и аз чух едно от нашта група и се зачудих какво прави там ама ако питаш ще ти кажат че е алергична кашлица

Общи условия

Активация на акаунт