Мамолози - гр. София

  • 1 816 691
  • 6 632
  •   1
Отговори
# 4 245
  • Мнения: 21 113
Здравейте, да ви попитам за мамолог - по-специално ехография трябва ли да се отиде в определен ден от цикъла, тъй като като звънна да си запиша час, няма как да изчисля кога ще ми дойде и дали в този ден няма да съм в цикъл например?
Извинете за глупавия въпрос.
Питала съм Гаврилов точно по същият повод, каза, че няма значение.

# 4 246
  • Мнения: 164
Бихте ли ми препоръчали мамолог, жена, която да работи в кв. Гео Милев? Бивша пацинетка съм на доктор Монева, но тя вече не приема в Бодимед до 22 ДКЦ, а само на в Бодимед на Позитано. Благодаря!

# 4 247
  • Мнения: 20 238
Здравейте!
Някой може ли да сподели как протича прегледът при Гаврилов в Онкото? Той гледа ли на ехограф или праща на друг? Записаха ме за 9.30, но предполагам викат всички жени в един час.Дали бих могла да мина първо през образна диагностика и ако не успея до 9.30 дали ще е фатално?
Бях при Марков днес в частния кабинет и иска да отида в Онкото на някакъв друг апарат, който мери плътността на образуванията. Чудя се как хем да не си изпусна часа при Гаврилов, хем да мина на този апарат при Марков, защото може само утре или вече след празниците. Дали специалист образна диагностика гледа или ще е Марков? Не питах и как се казва апаратът. Знаете ли в колко отваря образната диагностика?

# 4 248
  • Мнения: 21 113
Гаврилов не гледа на ехограф. Ти на кой телефон звъня, та те записаха за преглед в болницата?

# 4 249
  • Мнения: 20 238
На 225 последните три цифри. Първо звънях на централата и оттам ми го дадоха.

# 4 250
  • Мнения: 21 113
А платено, или с направление?
Аз все си мислех, че преглежда само в частният му кабинет.

# 4 251
  • Мнения: 20 238
Платено. Май един ден в седмицата преглежда. Казаха ми някаква друга дата, но за нея не можели да записват отсега.
Не знам, честно казано, аз досега не съм ходила при него. Бях при Младенов вчера и ми каза много лоши неща. Днес Марков каза друго.  Дано да успея да мина при Гаврилов и най-вече да не е нещо лошо.

# 4 252
  • Мнения: 21 113
Стискам палци 🤞

# 4 253
  • софия
  • Мнения: 33 373
В Онкологията всеки ден от седмицата е приемен за някой от лекарите. Плаща се за прегледа. Има табела пред един от кабинетите кой кога приема, но съм изтрила снимката.

# 4 254
  • Мнения: 529
При Гаврилов не съм ходила на преглед, но преди година ходих при Полихронов в Онкологията и чаках първо да минат жените, които са предвидени за прием в болницата. Така, че не мисля, че ще е фатално половин час закъснение. Друг е въпросът колко време ще чакаш за другия преглед.

# 4 255
  • Мнения: 962
Мислят че изследването е еластография. Пак се ползва ехограф. Правят го и в Щерев, но може би е по-добре да е в онкологията. Стискам палци да са грешни прогнозите на Младенов.

# 4 256
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 152
Здравейте!
Някой може ли да сподели как протича прегледът при Гаврилов в Онкото? Той гледа ли на ехограф или праща на друг? Записаха ме за 9.30, но предполагам викат всички жени в един час.Дали бих могла да мина първо през образна диагностика и ако не успея до 9.30 дали ще е фатално?
Бях при Марков днес в частния кабинет и иска да отида в Онкото на някакъв друг апарат, който мери плътността на образуванията. Чудя се как хем да не си изпусна часа при Гаврилов, хем да мина на този апарат при Марков, защото може само утре или вече след празниците. Дали специалист образна диагностика гледа или ще е Марков? Не питах и как се казва апаратът. Знаете ли в колко отваря образната диагностика?
А защо, след като сте ходила при Марков, отивате и при Гаврилов?

# 4 257
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз не мога да разбера, защо е това ходене от лекар на лекар ! Не е ли по-объркващо ? За всичките тези 29 години , ако се наложи ходя само при проф. Александрова.

# 4 258
  • Мнения: 21 113
А аз мисля, че не е лошо да се съберат няколко мнения при по-сериозен случай.
Не трябва да се вярва сляпо на никой.

# 4 259
  • Мнения: 1 032
И аз не мога да разбера, защо е това ходене от лекар на лекар ! Не е ли по-объркващо ? За всичките тези 29 години , ако се наложи ходя само при проф. Александрова.

ако има тежка диагноза не може да се ходи на един лекар, особено ако е за първи път и няма предходна диагноза нито изградени отношения и доверие в лекаря. Моето правило е 3-ма, независимо от казуса.

Общи условия

Активация на акаунт