Мамолози - гр. София

  • 1 816 702
  • 6 632
  •   1
Отговори
# 4 230
  • Мнения: 529
С направление приема в Първа АГ Св. София (бившата Тина Киркова). Направлението трябва да е за гинеколог. На сайта на болницата потърси телефона на мамологичния център и на него си запиши час.  Обикновено записват часове понеделник и сряда сутрин след 9-9,30 след 20-25 число. Пробвай следващата сряда или по-следващия понеделник.

# 4 231
  • Мнения: 30
Здравейте, предстои ми преглед при доктор Василев. За първи път ще ходя на преглед в Първа  АГ, може ли да ми кажете къде се намира кабинета?

# 4 232
  • софия
  • Мнения: 33 373
Здравейте, предстои ми преглед при доктор Василев. За първи път ще ходя на преглед в Първа  АГ, може ли да ми кажете къде се намира кабинета?
Като влезеш от входа на болницата в ляво. Но, поне преди, сестрата излизаше и викаше по часове, не пускаха да се влиза и чака вътре.

# 4 233
  • Мнения: 30
Благодаря, zvanche!  Flowers Hibiscus

# 4 234
  • София
  • Мнения: 1 042
Здравейте, бихте ли казали кава е цената за преглед в частния кабинет на др Василев. Благодаря

# 4 235
  • София
  • Мнения: 3 179
Аз януари платих 50лв,но някой по-горе писа за 60лв,може би са увеличили цената.

# 4 236
  • София
  • Мнения: 12 170
Здравейте, бихте ли казали кава е цената за преглед в частния кабинет на др Василев. Благодаря
Преди три седмици цената беше 60 лева.

# 4 237
  • Мнения: 30
Аз вчера платих 60лв.

# 4 238
  • София
  • Мнения: 1 042
Благодаря ви. Предполагам, че цената включва и ехография.

# 4 239
  • София
  • Мнения: 3 179
Да,ехографията е в цената.

# 4 240
  • Мнения: 961
Здравейте, моля за препоръки за мамолог, ако може да е жена и да има частен кабинет или да работи в гинекологичен център.
Благодаря Ви,
Хубав ден на всички...

# 4 241
  • Мнения: 30
Благодаря ви. Предполагам, че цената включва и ехография.

Да, включва

# 4 242
  • Мнения: 22 393
Здравейте, моля за препоръки за мамолог, ако може да е жена и да има частен кабинет или да работи в гинекологичен център.
Благодаря Ви,
Хубав ден на всички...
Аз бих препоръчала д-р Едиола Пренди

# 4 243
  • Мнения: 482
Здравейте, да ви попитам за мамолог - по-специално ехография трябва ли да се отиде в определен ден от цикъла, тъй като като звънна да си запиша час, няма как да изчисля кога ще ми дойде и дали в този ден няма да съм в цикъл например?
Извинете за глупавия въпрос.

# 4 244
  • Мнения: 1 032
Здравейте, да ви попитам за мамолог - по-специално ехография трябва ли да се отиде в определен ден от цикъла, тъй като като звънна да си запиша час, няма как да изчисля кога ще ми дойде и дали в този ден няма да съм в цикъл например?
Извинете за глупавия въпрос.

за предпочитане е да не сте в ПМС или първите дни на цикъл. Особено ако нещо следите. При мен докато нямах ПМС не беше проблем по всяко време, но сега гледам да се съобразя. Толкова ли ви е непридвидим цикълът, е не можете да изберете ден между 5ти и 20ти ден примерно?

Общи условия

Активация на акаунт