Мамолози - гр. София

  • 1 581 110
  • 5 609
  •   1
Отговори
# 4 770
  • Мнения: 1 032
Ако е удобно да споделите. защо не искате да ходите при д-р Гемеджиев?
Не мога да отговоря на този въпрос, но когато ме оперираха през пролетта в "Тина Киркова", в отделението Василев го чакаха осем жени, конци, дренове и т.н., а за Гемеджиев нямаше никого, той самия питаше сестрите няма ли пациенти за него...

от това не знам как си правите извод. Аз съм му пациент от 25 години, май тъкмо беше завършил. Ходех и при Младенов, но в един момент стана припрян и ми беше неприятно, не че е недовидял нещо. На Гемеджиев графикът в частния кабинет е пълен. Шеф е и на отделението в Тина Киркова. Имах пред-рак на маточната шийка, един опериран фиброаденом и един в момента, няколко кисти - с нито едно решение дотук не ме е подвел. В началото не го ползвах за гинекологични прегледи, но след като ме отърва от отстраняване на матката, което всички други искаха, останах при него и за това. Възможно е да има и недоволни, но аз не чета всичко тук и нямам спомен какво е коментирано.

# 4 771
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 013
Ако е удобно да споделите. защо не искате да ходите при д-р Гемеджиев?
Не мога да отговоря на този въпрос, но когато ме оперираха през пролетта в "Тина Киркова", в отделението Василев го чакаха осем жени, конци, дренове и т.н., а за Гемеджиев нямаше никого, той самия питаше сестрите няма ли пациенти за него...
Ами това е така, защото всички четат бг мама Simple SmileСтадното чувство при хората е много силно застъпено.

# 4 772
  • Мнения: 19 525
Не е от четене на бг мама нежеланието ми за Гемеджиев, но не смятам да го споделям тук. Факт е обаче, че форумът ми е помагал много при избора ми на лекар в годините и повечето впечатления се потвърждават при посещение на някого от тях та не бих то пренебрегвала.

# 4 773
  • Мнения: 20 215
Не е от четене на бг мама нежеланието ми за Гемеджиев,
Моето е от личен опит.

# 4 774
  • София
  • Мнения: 3 468
Василев преглежда в частен кабинет всеки ден, в Борово
Там ходя по принцип,но каза да мина на мамография този път,а мамограф има в кабинета в Св.София.

# 4 775
  • Мнения: 1 032
за мамография да, само Тина Киркова. Пробвайте пак по телефон. Последно като съм ходила помня, че платено взимаха по-бързо от с направление, но беше преди години. После се преместих в частния на Борово, а дотук мамография не е искал да правим.

# 4 776
  • София
  • Мнения: 3 468
За платен преглед става дума.Свързах се.Казаха на конкретна дата да се обадя сутринта за да запиша час за м.ноември

# 4 777
  • Мнения: 19 525
За платен преглед става дума.Свързах се.Казаха на конкретна дата да се обадя сутринта за да запиша час за м.ноември
Да, конкретната дата е 26-ти, когато му излиза графикът. Миналия месец звънях няколко часа без прекъсване без успех. То се предполага, че и пациентите имат други задължения освен да звънят по телефона. Да направят интернет записване, това е 19-ти век по телефона.

# 4 778
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, знаете ли къде се намира частният кабинет на доц. Консулова и тел. за записване ако знаете?

# 4 779
  • Мнения: 1 032
За платен преглед става дума.Свързах се.Казаха на конкретна дата да се обадя сутринта за да запиша час за м.ноември

ако сте спешна, търсете доктора на личния телефон. Ако не сте, звъните на 26ти или там когато и така. Тук на недоволните от това, че трябва да звънят с часове, да се запишат, искам да кажа, че в много европейски държави и да искаш, не можеш да си платиш преглед и да отидеш извън обявените по каса(примерно на 2 години веднъж). както и цитинамазката се взима от обща сестра в лечебното заведение, не от гинеколог. Така че според мен един ден да звъня през 10мин, отколкото онова другото, заради което аз съм полуинвалидизирана днес.

# 4 780
  • Мнения: 720
Здравейте, момичета,
Дали някоя от вас е ходила при Гаврилов последните дни? Имам час за днес, но бях чела в темата, че има проблеми и септември не е приемал. Просто да съм сигурна, че приема. Благодаря ви!
Редактирам - всичко е наред и приема по график.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 21:42 от lalence11

# 4 781
  • София
  • Мнения: 1 764
Здравейте!
Може ли да помоля за отзиви за др.Свещаров и др.Виктор Йорданов.
Благодаря!🌹

# 4 782
  • Мнения: 808
За свещаров тук съм срещала само негативни мнения.
За Йорданов /ако е от сити Клиник/ съм срещала само позитивни мнения

# 4 783
  • София
  • Мнения: 6 709
Нямам добро мнение за д-р Свещаров, при мен лично изпусна злокачествен тумор. Отидох за второ мнение, след препоръка от друг образен диагностик, той ме успокои, че всичко е наред, съвсем не се оказа така по-късно. Мисля, че имаше още един подобен случай поне във форума.

# 4 784
  • Мнения: 2 494
Нямам добро мнение за д-р Свещаров, при мен лично изпусна злокачествен тумор. Отидох за второ мнение, след препоръка от друг образен диагностик, той ме успокои, че всичко е наред, съвсем не се оказа така по-късно. Мисля, че имаше още един подобен случай поне във форума.
Абсолютно, никакво доверие, заради него съм в тази група и обърна живота ми.

Общи условия

Активация на акаунт