Мамолози - гр. София

  • 1 586 628
  • 5 612
  •   2
Отговори
# 4 785
  • Мнения: 19 623
Повтарям си питането - никой ли не е ходил при Кермедчиев за преглед? И аз не съм доволна от Свещаров, преди години ми направи пункция на киста и не я изследва въобще. От форума разбрах, че  това е задължително.

# 4 786
  • Мнения: 1 032
Свещаров като бях на към 20г докато приемаше от един човек в кабинета найлоново пликче с луканка, уиски и не помня какво, ме преглеждаше(т.е. онзи човек с луканката се напъваше да не ме гледа гола) и ми подвикваше какво толкова една операция. Понеже аз ревнах, влезе майка ми да го пита какво става и се оказа, че въобще не е ясно дали съм за операция, но се е пробвал човекът. Това в ония години, когато се плащаха много пари за операция и ходехме за фалшиви адресни регистрации, че да ни приемат в някоя болница...

# 4 787
  • Мнения: 19 623
Мен за малко да ме завари Гемеджиев със своя пациентка гола до кръста, докато чаках Василев. Такава им е оправията, че не достигат кабинети в Св.София и положението е повече от трагично. Добре че предвидливо си чаках лекаря и не се бях съблякла, иначе ме помолиха да изляза, докато прегледат другата жена. Абе.....българска работа.

# 4 788
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 026
Дами, Свещаров - ни ко га!!!!!! Имайте го предвид!

# 4 789
  • Мнения: 220
Здравейте! Насочила съм се към д-р Иво Гергов - виждам, че има добри отзиви за него в страниците назад. Може ли да ми кажете къде е по-добре да го посетя - в частния му кабинет или в Онкологията? Къде би ми обърнал повече внимание, тъй като имам оплаквания, които ме притесняват? Къде е по-добър ехографът?
Ако може и да ме ориентирате за цената на прегледа, ще съм много благодарна.
Бъдете здрави!

# 4 790
  • Мнения: 3 577
Аз ходя само в Онкологията с допълнително здравно и не знам цени. Предполагам, че апаратите там са съвременни и добри.
Доста е темерутест, не обяснява, но предполагам че ако има проблем обяснява. Ще ми е интересно как се държи в частния си кабинет.

# 4 791
  • София
  • Мнения: 1 873
Някой успява ли да си запази час за Василев и как, вече 2ри ден звъня между 14 и 16 часа и само дава заето....
Ходих при Свещаров мин. година, но явно повечето мнения за него са негативни...

# 4 792
  • Мнения: 1 032
и аз от вчера звъня, но за Гемеджиев, нон стоп заето дава. Чудя се дали да не ида до там...

п.с. току-що се вредих. За до 14ти са пълни, от 15ти натам записват.

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 14:33 от Tintin50

# 4 793
  • Мнения: 19 623
Това в частния им кабинет ли? Странно, там би трябвало да има рецепционистка.

# 4 794
  • Мнения: 1 032
има, просто всички звъним нон стопн, понеже от вчера записват и до утре вече ще са свършили часовете

# 4 795
  • Мнения: 2 856
Защо не го пуснат тоя кабинет през супердок, ми такова напрежение се създава да дебнеш и звъниш Rolling Eyes На рецепционистката 100% и на нея не й е яко, че 2 дни тоя телефон не спира да звъни и става какафония. За последният си преглед при Василев така звънях няколко дни през половин час - не и не. На следващата седмица звъннах и ми вдигна - всичко вече било заето. Обясних, че съм звъняла без спир и просто вече не знам как да процедирам, и дамата ме вмести измежду прегледите буквално от добра воля. Ами иначе? ...

# 4 796
  • София
  • Мнения: 1 873
Да и аз успях сега, но ми трябваше за началото на месеца, заради пътуване, а за 22ри се записах... Здраве да е само.

# 4 797
  • Мнения: 19 623
Така става като има струпване при двама или трима специалиста за цяла България.

# 4 798
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 026
Доста е темерутест, не обяснява, но предполагам че ако има проблем обяснява. Ще ми е интересно как се държи в частния си кабинет.
По същия начин Simple Smile

# 4 799
  • Мнения: 19 623
Доста е темерутест, не обяснява, но предполагам че ако има проблем обяснява. Ще ми е интересно как се държи в частния си кабинет.
По същия начин Simple Smile
Ето затова не може да се намери час при Василев. Щото човекът е свестен и се държи нормално. Плюс това че е и добър лекар.

Общи условия

Активация на акаунт