Мамолози - гр. София

  • 1 783 865
  • 6 424
  •   2
Отговори
# 5 445
  • Мнения: 2 238
Благодаря ти! Чувствам се добре като цяло, но имам някакви притеснения и като че ли непознати усещания, затова ще отида. 🙂

# 5 446
  • Мнения: 20 127
Аз съм на 43 и още не са ме пращали на мамография. Дали да си искам при следващ преглед?

# 5 447
  • Мнения: 2 709
Аз съм на 43 и още не са ме пращали на мамография. Дали да си искам при следващ преглед?
Да, желателно е. Аз съм на подобна възраст. Все още не съм правила, но за следващия преглед ще направя( по препоръка на лекаря при когото се следя). Нямам мамография до сега, въпреки че съм 40+, защото според него гърдите ми са по-подходящи за ехография.

# 5 448
  • София
  • Мнения: 7 770
Аз съм на 43 и още не са ме пращали на мамография. Дали да си искам при следващ преглед?
Принцпно да, но ако си с висока плътност на гърдите, контрастна мамография или ЯМР ще е по-добро изследване, ако има съмнение за нещо. Иначе, ехографа при висока плътност дава повече информация от обикновена /била и 3Д/ мамография.

# 5 449
  • Мнения: 20 127
Да, с по-висока плътност. Ще питам следващия път.
Благодаря ви много за отговорите!

# 5 450
  • Мнения: 3 760
Бременна ходих аз при Василев, прегледа ме с ехо, не ме е върнал, нито е направил някакъв коментар. Скоро пак трябва да ходя и ме е шубе, ще запиша час и при Е. Стоянов по позитивните коментари тук, имам нужда от още едно мнение (което ще стане трето или четвърто вече) за едно подуване подмишницата, което според Василев не е лимфен възел, ами жлезна тъкан от гърдата 😳 накрая май ще искам биопсия, за да спя спокойно 😩
Мислех да ходя при Гаврилов, но след последните коментари тук май ще си го спестя на този етап. Дано не се налага да го търся…

# 5 451
  • София
  • Мнения: 3 307
И аз се интересувам, някой ходил ли е платено при д-р Е. Стоянов в Неоклиник и знае ли колко е прегледът там?

# 5 452
  • Мнения: 8 629
Лятото прегледа му в "Полимед ", беше 60 лв.
Можеше и с направление.
В другата клиника, не съм ходила.

# 5 453
  • Мнения: 21 933
И аз се интересувам, някой ходил ли е платено при д-р Е. Стоянов в Неоклиник и знае ли колко е прегледът там?
Съжалявам че не мога да помогна, аз се разболях от друго и отмених часа. А сега виждам, че часове има чак за април. Но предполагам, че има разлика между цената в едната клиника и в другата, защото всяка една си определя цените самостоятелно.

# 5 454
  • Мнения: 9
И аз се интересувам, някой ходил ли е платено при д-р Е. Стоянов в Неоклиник и знае ли колко е прегледът там?
Пролетта беше 60 лв и в НеоКлиник, не знам за тази година дали не са актуализирали обаче.

# 5 455
  • София
  • Мнения: 3 307
Благодаря на всички за информацията!

# 5 456
  • Мнения: 10
Здравейте на всички! Може ли някой да ми даде телефон на доктор Евгений Василев, ако има, но не за записване на час, а ако има личен телефон за разговор с него. Аз имам определен час, но за жалост нещата не търпят отлагане и искам, ако може да ме вземе по-скоро!

# 5 457
  • Мнения: 13 678
Изпращам ви на лични.

# 5 458
  • Мнения: 21 040
Пламена, ако искаш, пиши после какво стана.

# 5 459
  • Мнения: 10

Благодаря, намерих му телефона, свързах се! В понеделник ще ме приеме!

Общи условия

Активация на акаунт