Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 793
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 4 650
  • Мнения: 285
Здравейте,

Моля да ми препоръчате лекар за следене на ЖК по здравна каса и да издава болнични без проблем.Трябва ми само за болнични,защото се следя на частно в Селена, а там болничните са по 80 лв на месец.
Преди време питах отново в темата и ме насочиха към д-р Тотев от МЦ Хипоталамус,но сега разбирам,че това вече не ми е вариант щом са фалирали.В болнични съм до 12.04 и ми трябва продължение спешно.
Благодаря предварително на отзовалите се
Първата си бременност следих при д-р Гинка Стоянова в ДКЦ-то на Понеделник пазар. Изключително мила жена, болничните ми ги издаваха от там и не съм имала проблеми. Сега мисля пак да отида там, дано не са се променили нещата 🙂

# 4 651
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
С първата бременност бях постоянно в болнични. Тогава по ЖК ме следеше Ямаков. Той ме прати за удължаване на болничния в ДКЦ- то в Тракия. Имаха часове по каса, които се изчерпваха много бързо и след това си ходех на частно на "комисия". Така и не видях кои лекари са в комисията. Само една ми пишеше болничните и ми ги даваше. Тогава бяха 15- тина лв някъде. Вариант ви е да ги потърсите. Може все още да я има тази практика.

# 4 652
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Аз бях до Тотев, но тъй като не са сигурни нещата при него, личната ми препоръча д-р Дончев в МЦ Димед. Нямал проблем да води бременност документално (понеже и аз ходя на частно) а и ми остават 2 месеца. Но все още не съм ходила, записах си час.

# 4 653
  • Мнения: 62
Може ли някой дс ми даде телефон за връзка с др.Тотев?

# 4 654
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Може ли някой дс ми даде телефон за връзка с др.Тотев?
0887649931

# 4 655
  • Мнения: 62
Благодаря

# 4 656
  • Мнения: 609
Др Тотев ми следи бременността, почвам 9месец и ми каза, че до края на месеца твърдо е в стария си кабинет. След това вероятно ще се премести, но няма да прекрати работа, така че не го отписвайте.

# 4 657
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Да, но на мен ми каза, че за момента не може да ми пуска изследвания и болничните трябва да ги взема от другаде, аз съм в 7 месец и не ми се ходи по 100 места за различни неща. Най-добре говорете с него и си преценете.

# 4 658
  • Мнения: 83
Здравейте, постарах се да изчета по-голямата част от мненията от последната година. Накратко февруари разбрах, че съм бременна, тъй като не съм от града, а и още не знаех дали е сигурно отидох в Селена, др Ставрев младши за 5 минути и изключително грубо отношение ми взе 60лв от раз. Щеше да пуска ЧХГ да следим дали е наред, и ако да-да се видим след една седмица. В случай, че нещо не е наред да се видим в същия ден. Какви изследвсния ми е пуснал не знам, а и видяхме сак, каза че е добре за момента. След 3 дни прокървих и негова колежка др Чамова, която беше дежурна по спешност, каза че изобщо не съм бременна, пуснахме ЧХГ което излезе 2.9. Естествено за 5 минути този път 70 лева

Сега искам да си намеря доктор, който да ме следи от по-рано. Бях се насочила към др Добринка Петрова в Нюлайф, но тя не правила профилактични.

Извинявам се за дългия пост и благодаря предварително!

# 4 659
  • Мнения: 1 666
Добринка Петрова следи бременност по каса, друг е въпросът дали няма твърде много пациентки , чака се поне по час при нея.

# 4 660
  • Мнения: 1 669
Tulipani, прегледите ви в Селена, които споменавате за 60-70 лв включват и изследване на ЧХГ, нали така? Само преглед е 50 лв.

# 4 661
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Добринка Петрова следи бременност по каса, друг е въпросът дали няма твърде много пациентки , чака се поне по час при нея.
Мисля, че не следи, насочва към Минчев отново в Ню лайф. Поне така беше до скоро.

# 4 662
  • Мнения: 237
Момичета, д-р Добринка Петрова следи бременност в Селена. И аз съм чувала, че има много пациентки. В Нюлайф сигурно се занимава само с репродуктивни проблеми.

# 4 663
  • Мнения: 1 669
Д-р Петрова от Селена не е Добринка Петрова, а Светла Петрова Simple Smile

# 4 664
  • Мнения: 237
Д-р Петрова от Селена не е Добринка Петрова, а Светла Петрова Simple Smile

Възможно е, извинявам се за грешката, ако това е така Flushed

В темата АГ Селена-19, пише само д-р Петрова, и оставах с впечатлението, че става въпрос за Добринка Петрова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт