Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 219 030
  • 5 682
  •   1
Отговори
# 4 635
  • Пловдив
  • Мнения: 40 822
Ами смени я, де!

# 4 636
  • Мнения: 237
За кога? Жената ще ражда скоро Simple Smile

Лошо иначе, Петрова даже и преди беше припряна и претрупана от работа, рязка на моменти, ама сега като чета положение май се е влошило...

П.П. Аз и за Иванов, четох, че не измерва кръвно, обиколки, килограми, други неща били важни....
Не съм стигнала още да се уверя, ама явно тез неща са отживелица.

# 4 637
  • Пловдив
  • Мнения: 14 530
При Иванов на мен ми измериха кръвното веднъж - нормално беше. После си го мерих аз, та не съм настоявала, но и те не са предлагали. Бяха забравили да ми дадат едното направление за кръвни изследвания обаче, чак накрая акушерката каза: "а! ами ние не сме ти пуснали вторите кръвни изследвания" (ми не сте, ама късно вече, беше време за третите). Организацията не е идеална там (на други места също не е, де), иначе докторът наистина е спокоен, любезен и симпатичен и изглежда знаещ и подготвен (казвам "изглежда", защото няма как да преценя със сигурност).
Обиколка никога никъде не са ми измервали, но винаги има вписана някаква. Grinning За килата питат.

# 4 638
  • Мнения: 1 472
И аз търся лекар за ЖК по здравна каса и лекар, при който живот и здраве да раждам и да разбира от тромбофилии....в близките 7-10 дни трябва да избера (поне този за ЖК), ако някой може да препоръча ще съм благодарна ....

# 4 639
  • Мнения: 1 398
По мое мнение всички от клиника Торакс са добър избор. Работят със Здр.Каса. Аз съм при доктор Видева от самото начало на бременността си (в края на предишната ми бременност смених Станева с нея) изключително доволна съм!

# 4 640
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета, не знам дали сте разбрали, МЦ Хипоталамус е фалирал, където е д-р Тотев. Обещали са му уж да му оставят оборудването до края на месеца, за да си работи в кабинета под наем, а след това щял да си отваря кабинет, но не се знае кога. Аз съм в 7ми месец и бях при него, като варианта ми е да продължа и на края на месеца пак да се чудя какво да правя, ако не отвори кабинет. Или да го сменя, проблема е, че не знам кой ще ме вземе за 2 месеца, при положение, че се следя на частно и ще раждам в Селена. Тоест няма да раждам при доктора по ЗК.
Моля да ми предложите някой, че не ми се ходи и разправя излишно. Ще ми е полезен всякакъв съвет, дори ако има вариант да не ходя при друг, понеже и живея извън града и ми е трудно с ходенето на често. Иначе се следя при Амалиеви и ще раждам в Селена, но доколкото разбрах пак ми трябва направление за раждане..
как така е фалирал? Миналата седмица бях на преглед там, не изглеждаше да има проблеми? Бихте ли споделила повече информация?

# 4 641
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, момичета, не знам дали сте разбрали, МЦ Хипоталамус е фалирал, където е д-р Тотев. Обещали са му уж да му оставят оборудването до края на месеца, за да си работи в кабинета под наем, а след това щял да си отваря кабинет, но не се знае кога. Аз съм в 7ми месец и бях при него, като варианта ми е да продължа и на края на месеца пак да се чудя какво да правя, ако не отвори кабинет. Или да го сменя, проблема е, че не знам кой ще ме вземе за 2 месеца, при положение, че се следя на частно и ще раждам в Селена. Тоест няма да раждам при доктора по ЗК.
Моля да ми предложите някой, че не ми се ходи и разправя излишно. Ще ми е полезен всякакъв съвет, дори ако има вариант да не ходя при друг, понеже и живея извън града и ми е трудно с ходенето на често. Иначе се следя при Амалиеви и ще раждам в Селена, но доколкото разбрах пак ми трябва направление за раждане..
как така е фалирал? Миналата седмица бях на преглед там, не изглеждаше да има проблеми? Бихте ли споделила повече информация?
В понеделник са обявили фалит, дори не са плащали заплати няколко месеца, така разбрах, но нямам повече информация. Не работят вече, но д-р Тотев е останал в кабинета под наем на самостоятелна практика до края на месеца. За другите лекари не знам.

# 4 642
  • Мнения: 1 071
При доктор Иванов не знам как е женската консултация. Но от отчетната ми тема момичетата, които са при него по ЖК са доволни.
Аз пък съм доволна,че ми обръща много внимание на кръвопотока, отделно всеки път пуска 4Д и прави страхотни снимки .
Препоръча ми и обременяване с глюкоза, нещо което Петрова не сметна за нужно.
От Торакс и Видева вообще не съм доволна. Неуспешната ми бременност приключила с миссед - при нея се следях. Отидох с кървене. Установи мисседа и ме прати да мисля в коридора какво да правя . Помолих я да видим и на друг ехограф,просто да се уверя,че наистина се е случило - каза няма да се занимавам, проблема не е в ехографа....

# 4 643
  • Мнения: 1 472
monamour,този доктор Иванов в Селена ли е, аз също съм с един мисед и много ми се иска да намеря лекар, който да е по-подробен и да не ме претупва и да разбира и от тромбофилии....?!

# 4 644
  • Мнения: 1 680
Моето планирано секцио ще бъде във вторник в Селена. Докторката ми каза, че там ще ми направят изследванията ( сигурно се плащат допълнително, нямам идея). Днес ми се обадиха от болницата и ми казаха да си нося направление за хоспитализация  ( от следящия по ЖК или от ЛЛ) и картата за болничните. В понеделник  пак щели да ми се обадят.
Ако някой иска да се следи на частно, с две ръце препоръчвам д-р Чалова, работи  в МЦ "Амалиеви".

# 4 645
  • Мнения: X
Мили момичета, ако лекарят, който ви води женската консултация не ви мери кръвното, намерете начин сами да си го следите. Много е важно, аз никога не съм имала проблеми с кръвно, но в петия месец започнах да вдигам. Въпреки, че лекарката ме следеше, ако не беше тя да ми обърне внимание, бях си заминала от този свят, заедно с второто ми дете. След раждането също не съм имала повече проблем с кръвно. Не подценявайте прееклампсията.

# 4 646
  • Мнения: 1 071
monamour,този доктор Иванов в Селена ли е, аз също съм с един мисед и много ми се иска да намеря лекар, който да е по-подробен и да не ме претупва и да разбира и от тромбофилии....?!

Да, 2 момичета от групата са с тромбофилии и на фраксипарин.
Не е в Селена,но в Селена изражда. В Медлайн е.

# 4 647
  • Мнения: 1 472
Благодаря, ще го потърся и аз съм на фраксипарин и вече 3 различни мнения за схемата на терапията получавам и не знам кой да слушам....

# 4 648
  • Мнения: 992
Аз съм при Иванов и на фракси, но смея да кажа, че не е най-добрия в следенето на тромбофилии,въпреки че аз другъде не ходя,но и моята тромбофилия е нискорискова. Мисля, че Сигридов е най-добрия в това..

# 4 649
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Здравейте,

Моля да ми препоръчате лекар за следене на ЖК по здравна каса и да издава болнични без проблем.Трябва ми само за болнични,защото се следя на частно в Селена, а там болничните са по 80 лв на месец.
Преди време питах отново в темата и ме насочиха към д-р Тотев от МЦ Хипоталамус,но сега разбирам,че това вече не ми е вариант щом са фалирали.В болнични съм до 12.04 и ми трябва продължение спешно.
Благодаря предварително на отзовалите се

Общи условия

Активация на акаунт