Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 227 167
  • 5 695
  •   6
Отговори
# 690
  • Мнения: 307
Благодаря.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 3 568
Изключителна благодарност за професионализма на Д-р Ангел Карагьозов!

# 692
  • Мнения: 174
Бихте ли ми казали какви са цените в кабинета на д-р Амалиев на у-ца "Кукуш"? Вероятно не работи с касата?
 

# 693
Здравейте сладки, от 2ч ви чета темите за впечатленията от гинеколози и направо се замаих.Аз търся нещо определено.Никога до сега не съм ходила на гинеколог.На 19 години съм и мисля, че отдавна трябваше да го направя.Нямам сериозни оплаквания, но това не е гаранция, че нямам наличен проблем.Много съм срамежлива и искам първият ми път да е при жена.Бихте ли ми казали някоя, която да е хем мила(защото съм чувала, че не всички са особено дружелюбни), хем добър специалист и да ми кажете къде и как мога да си запиша час, защото съм доста неориентирана тъй като от скоро живея тук.Благодаря би предварително

# 694
  • Мнения: 674
Аз мога да ти препоръчам д-р Паскалева  PeaceВписва се напълно в това което търсиш.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Аз също съм за доктор Паскалева-прекрасен човек и професионалист.

# 696
  • Мнения: 1 900
Паскалева Peace

# 697
  • Мнения: 254
д-р паскалева  Peace                                                                                                               

# 698
  • Мнения: 3 459
Определено д-р Паскалева е точният човек за теб.  Peace
Сигурна съм, че няма да останеш разочарована.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Бихте ли ми казали какви са цените в кабинета на д-р Амалиев на у-ца "Кукуш"? Вероятно не работи с касата?
 

За в момента не е на ул. "Кукуш". Преместил се е временно срещу ритулната зала на центъра! Има си табела - няма как да не я видиш!  Simple Smile
Иначе не работи с касата, прегледа е 25лв.!  Peace

# 700
Здравейте, търся си добър гинеколог, по специално за гъбички, които вече са хронични  Cry Имам ги от преди да забременея, не можеше да се лекувам по време на бременността, и вече няма оттърване. Благодаря ви ...

# 701
  • Мнения: 232
papp, имала съм големи проблеми с гъбичките, д- Жорж Пелев е твоя човек
Д-р Жорж Пелев, ул Г. М. Димитров(бившата Никола Гълъбов)032/651101
първо звънни да си запазиш час при него...това е частният му прием.

# 702
А дали работи със здравната каса?

# 703
  • Мнения: 232
Ами той е шеф на АГ в окръжна болница... не знам дали може да идеш там и да кажеш той да те прегледа......малко ме съмнява той обикновено там е зает с операции... освен да звъннеш на посочения телефон и да питаш там дали може и дали изобщо може...

# 704
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ами той е шеф на АГ в окръжна болница... не знам дали може да идеш там и да кажеш той да те прегледа.........

Не, не можеш.
Ако искаш да те прегледа Пелев, най - добре да отидеш в частния му кабинет. Там обаче не работи с касата.

Общи условия

Активация на акаунт