Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 219 251
  • 5 682
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 216
Мюрвет, честита радост  bouquet

# 376
  • Мнения: 1 102
Мерсии.  Hug Heart Eyes

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Мюрвет, честита радост  bouquet
Честито и от мен,жива и здрава да е малката принцеса   bouquet

# 378
  • Мнения: 1 102
многооо благодаря.  Hug

# 379
  • Мнения: 44
А какво ще кажете за Д-р Маркова- гинеколог в Пловдив
За Румяна Маркова  ли става въпрос  с кабинет  до Фламинго ?

# 380
Здавейте и от мен , сестра ми е бременна в четвъртият месец и я приеха в болница с кървене след 5 дни я исписаха без да и спре кървенвто и акушерката #2gunfire и казала , че всичко е наред . Днес пак ходи при нея и пак същата работа (стсва въпрос за Карлово ) Някой може ли да ми каже телефон на някой специалист в Пловдив защото тук е страшно гледат само да те отпратят . Благодаря ви предваритело

# 381
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Щом е с кървене може би трябва да се обърне към специалист в някоя болница-мога да препоръчам Селена-там има добри специалисти,които може би ще помогнат http://www.agselena.com/

# 382
  • Мнения: 1 900
Аз пък ще ти препоръчам Виолета Паскалева от ВМИ. 0888 492712 0898 219279

# 383
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
 Peace аз също съм за Паскалева

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 86
Здравейте момичета!Някой може ли да ми каже др.Крумов работи ли по здравната каса?Благодаря предварително

# 385
  • Мнения: 3 459
Аз пък ще ти препоръчам Виолета Паскалева от ВМИ. 0888 492712 0898 219279
Много добър избор!

# 386
  • Мнения: 94
нали Виолета Паскалева приема само в часния си кабинет.До колкото знам не работи със здравната каса?

# 387
  • Мнения: 1 900
Здравейте момичета!Някой може ли да ми каже др.Крумов работи ли по здравната каса?Благодаря предварително
Ако ти трябва за ЖК по ЗОК не става.

# 388
  • Мнения: 128
 Здравейте момичета, чета мненията ви за гинеколозите в Пловдив и съм доста объркана - нормално - всякакви лекари има.
 Имам проблем и  незнам към кого да се обърна - води се "персистиращ фоликул", казаха ми че трябва да търся специалист по стерилитет.
 Бихте ли ми казали името на някой които би ми помогнал?
 Благодаря ви предварително   bouquet

# 389
привет!искам съвет-от пловдив съм!бихте ли ми препоръчали добър гинеколог в пловдив!бях при гавраилова ,мн ми я похвалиха,да мн добра жена,ама останах разочарована! Sadпърво ми лекува за раничка,после с някакъв тест за 10мин ми каза че имам хламидия!за толкова време едва ли се установява това!по свое желание отидох в поликлиниката на военна болница,платих си и си дадох кръв за изслед.на хламид.-резултата след 3 дни отрицателни и ми казаха че за 10 мин.изслед.за хлад.не ставаыуспокоих се от резултата но къде да отида да вида дали наистина и раничка имам Sadблагодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт