Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 880
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И за мене Корсемов е един  от уважаваните гинеколози в нашия град.  Peace


Абсолютно подкрепям. И двете щерки ги родих при него.

# 361
Момичета,препоръчайте ми генеколог,който да работи по здр каса.
Откриха ми  раничка,която трябва да се изгори,но нямам идея при кого да отида
Благодаря

# 362
  • Мнения: 317
Мерси на всички,които ми отговориха.Аз питах,за да помогна на приятелка(понеже няма достъп до интернет),операцията мина горе доло добре.Отпушили са само едната траба на единият  яйчник,за другия не са можли.Сега ще чакаме 3 месеца вазтановителен период.Някои и казват да се пази и да не пробва сега да забременява,други казват да не чакаjavascript:void(0);моля пишете ми ако знаете нещоjavascript:void(0);

# 363
  • Мнения: 70
доктор Паскалева е страхотна лекарка препоръчвам ти я горещо
здравейте и от мен
какво ще кажете за д-р георги крумов-вми
какви са цените при него при нормално раждане и при секцио
почти всичко съм изчела,но никой не говори за цени.някой знае ли?

# 364
  • Мнения: 1 900
Най-добре директно питай лекаря срещу каква сума ще присъства на раждането ти. Така няма да има разминавания. Peace

# 365
  • Мнения: 37
Когато питах д- р Крумов колко ще ми струва раждането,той каза,че пари не взимал.Не можел да каже 100-200 или 300.Кой както реши така да му се отблагодари и колкото си прецени да му даде Peace

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Искам да препоръчам като изключителен специалист  и човек акушер-гинеколог д-р Михаил Бачуров !

# 367
  • Мнения: 1 900
Когато питах д- р Крумов колко ще ми струва раждането,той каза,че пари не взимал.Не можел да каже 100-200 или 300.Кой както реши така да му се отблагодари и колкото си прецени да му даде Peace
И Виолета Паскалева е същата. Не казва сума. Кой колкото преценял, не можела тя да казва. Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 3 216
Искам да препоръчам като изключителен специалист  и човек акушер-гинеколог д-р Михаил Бачуров !


Аууу любимия ми доктор. Crazy

# 369
  • Мнения: 317
ze]гледах те ли снощи ,,шоуто на Слави,, за бюджета за инвитрото?Пак не им се дават пари ма......та им никога няма да станем държава като хората,докато има такива които да определят живота на другите с лека ръка без да се замислят.Аз имам дете,но подкрепям всички маики които се борят за това.защото всички трябва да изпитат това щастие.УСПЕХ НА ВСИчКИ  и дано да имате сили да издържите всички,които опитвате чрез инвитро.

# 370
  • Мнения: 94
Виолета Паскалева работи ли към здравната каса

# 371
  • Мнения: 1 900
Виолета Паскалева работи ли към здравната каса
В кабинета й приема е частен. Иначе в АГ отделението на ВМИ си имат договор с касата, но зависи за какво точно ти трябва.

# 372
  • Мнения: 7
А какво ще кажете за Д-р Маркова- гинеколог в Пловдив

# 373
Здравейте!
Горещо препоръчвам на всички доктор Васил Велевски!Невероятен професионалист и човек!!!Благодарение на него след близо 2 години и половина ходене по мъките сега очаквам първата си рожба и съм безкрайно щастлива!!! Grinning Кабинета му е търговският център "Grand".През другият месец ще разполага и с супер модерен 4D ехограф. Убедете се сами в качествата на този лекар!
Успех на всички!!!

# 374
  • Мнения: 1 102
ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА Д-Р КАРАГЬОЗОВ.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт