Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 212 581
  • 5 671
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2
Извинявайте ,но къде се намира частния кабинет на д-р Паскалева и дали прегледите са с предварително записване ?
Предварително благодаря

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
д-р Виолета Паскалева
ч. каб. ул. Радко Димитриев №27 ап.2
тел: 65 35 80
0888492712; 0898219279


аз винаги см си запазвала час предварително

# 422
  • Мнения: 5
здравейте,момичета!Юни месец ми предстои второ раждане след първо секцио преди 5 години.Болката ми е,че не мога да реша къде да раждам-дали при д-р Паскалева,която откри бременността ми или при д-р Ирмов,който ме наблюдава от втория месец???!!!ПОМАГАЙТЕ

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз  бих избрала доктор Паскалева  Peace

# 424
# 425
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.... не мога да реша къде да раждам-дали при д-р Паскалева,която откри бременността ми или при д-р Ирмов,който ме наблюдава от втория месец???!!!ПОМАГАЙТЕ

Ирмов от Окръжна ли?
Бих избрала Паскалева, разбира се  Peace

# 426
  • Мнения: 5
благодаря,момичета,това,което знам е,че Паскалева е по-внимателна,а при Ирмов раждането протича много бързо...а знаете ли нещо по въпроса за заплащането?

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 926
благодаря,момичета,това,което знам е,че Паскалева е по-внимателна,а при Ирмов раждането протича много бързо...а знаете ли нещо по въпроса за заплащането?
Бързината на раждане не зависи от лекаря  Peace
Божа работа!

П.П. Изключение разбира се е, когато ти наблъскат система на бърза капка, за да получиш по-бързо разкритие.

# 428
  • Мнения: 1 900
За Паскалева и аз. Първо раждане при нея, започна в 6ч. от 9 стабилни контракции и болки и сина ми се роди в 11,40ч. Grinning
Относно парите Паскалева няма да ти каже някаква определена сума. До сега всъщност не съм чула на някой да е поискала еди колко си пари. Ако и колкото ти прецениш.

# 429
  • Мнения: 5
благодаря ти,Валерия,имах нужда да чуя нещо такова -просто много ме е страх!!!

# 430
  • Мнения: 24
Аз горещо препоръчвам  д-р Михаил Бачуров.Невероятен специалист и изключителен човек.Благодарение на него на 06.01.2009г. на бял свят се появиха моите прекрасни близнаци Аника и Валентин . Благодаря му от  сърце Hug Колкото до д-р Ирмов, той беше наблюдаващия ми лекар по здравна каса и също съм много доволна от отношението и професионализма му. Simple Smile

# 431
  • Мнения: 1 900
благодаря ти,Валерия,имах нужда да чуя нещо такова -просто много ме е страх!!!
Съвсем нормално е да те е страх, всяка жена която ще става майка има хиляди страхове. Пожелавам ти бързо и леко раждане и едно здраво бебче на финала. Hug

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз горещо препоръчвам  д-р Михаил Бачуров.Невероятен специалист и изключителен човек.Благодарение на него на 06.01.2009г. на бял свят се появиха моите прекрасни близнаци Аника и Валентин . Благодаря му от  сърце Hug Колкото до д-р Ирмов, той беше наблюдаващия ми лекар по здравна каса и също съм много доволна от отношението и професионализма му. Simple Smile


И аз препоръчвам д-р Бачуров горещо , за Ирмов нямам никакви впечатления  Peace

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Илона според мен трябва да избереш къде първо ще раждаш и тогава  самия лекар  PeaceАко  за теб няма значение болницата , не се води от това че при Ирмов раждането протича бързо -продължителността на процеса зависи от много фактори.Пожелавам ти спокойна  бременност до края и леко раждане.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:18 от Aнели

# 434
  • Мнения: 3 216
И от мен един глас за Бачуров.

Общи условия

Активация на акаунт