Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 235
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 7
Момичета, аз също ходя на ЖК при д-р Петров и работи той и на 2-те места. Като в 4-то ДКЦ понеделник, сряда е първа смяна, вторник, четвъртък е втора смяна, а петък се въртят с колежката си през месец. Успех на всички!!!

# 481
  • Мнения: X
Спешно ми трябва инфо за операция на миома в Пловдив.Ако някой има скорошни впечатления,ще съм благодарна да ми каже,кой,къде и как/с операция или безкръвно/ я е премахнал.Също така ме интересува и колко е струвала операцията.Отговорите може и на ЛС.

# 482
  • Мнения: 344
Здравейте, момичета!!!

Искам да помоля за мнението Ви - насочила съм се за прегледи и раждане при д-р Топалова в Селена. Какво мислите?
Ще ми е за пръв път и се страхувам от процесите .. искам да избера възможно най-добрия и сигурен вариант.

# 483
  • Мнения: 1 900
Добър избор си направила,  Peace лека бременност.

# 484
  • Мнения: 344
Благодаря, и на теб ти го пожелавам Praynig

Още не съм ходила на лекар, защото приятелка ми каза, че сега прегледа може да бъде само вагинален.
Мисля да изчакам до 8-ма седмица, за да може да се направи ехограф ... да го видим мъника  baby_neutral

# 485
  • Мнения: 1 900
Мисля, че приятелката ти е имала предвид преглед с ехограф само, че с вагинален трансдюсер. Grinning

# 486
  • Мнения: 802
Здравейте, момичета!!!

Искам да помоля за мнението Ви - насочила съм се за прегледи и раждане при д-р Топалова в Селена. Какво мислите?
Ще ми е за пръв път и се страхувам от процесите .. искам да избера възможно най-добрия и сигурен вариант.

не бих ти е препоръчала лично аз , след като не можа да ме разроди в седмия месец на бремеността

# 487
  • Мнения: 1 900
Не само Топалова, всеки лекар от частен родилен дом/или по-малък такъв/насочва жените с проблеми или раждащи по-рано към Окръжна или ВМИ. И да имат желанието нямат апаратурата да поемат тези случай.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Не само Топалова, всеки лекар от частен родилен дом/или по-малък такъв/насочва жените с проблеми или раждащи по-рано към Окръжна или ВМИ. И да имат желанието нямат апаратурата да поемат тези случай.
Мен точно Топалова ми води раждането в края на 7-ми месец във "Весела", но нямаше време да отида във ВМИ. Слава Богу преведоха бебето навреме.
Втория път обаче реших да раждам там, където има апаратура за бебето ми  Peace

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Частните клиники нямат практика да поемат  преждевременни раждания ,поне на този етап. По тази причина реших да не рискувам да се ангажирам с лекар работещ там .

# 490
  • Мнения: 1 900
И аз не рискувам и точно поради тази причина и първия път и сега ще раждам в държавна болница. Нищо, че обслужването не е като в частните. Все пак от всички лекари практикуващи в частен родилен дом най-много положителни неща съм чувала за Топалова.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Валерия, аз мисля че най-важно е да мине успешно раждането , а не да сме на луксозен  хотел 3 или 5 дни.

# 492
  • Мнения: 1 900
Със сигурност. Peace
Ако исках само лукс и добро отношение щях да си раждам вкъщи, отивам в родилното заради мед.грижи и апаратура, не за да ми е удобно и приятно.

# 493
  • Мнения: 125
И аз подкрепям д-р Муратев,но беше месеци в болнични. Някой знае ли какво се е случило и дали е на работа?

# 494
д-р Виолета Паскалева
ч. каб. ул. Радко Димитриев №27 ап.2
тел: 65 35 80
0888492712; 0898219279


аз винаги см си запазвала час предварително
[/quote

Zdraveite,
niakoi moje li da mi kaje dali d-r Paskaleva raboti sus zdravnata kasa???

Blagodaria Vi

Общи условия

Активация на акаунт