Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 678
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Д-р Паскалева не работи със здравната каса  Peace

# 496
  • Мнения: 1 600
Спешно ми трябва инфо за операция на миома в Пловдив.Ако някой има скорошни впечатления,ще съм благодарна да ми каже,кой,къде и как/с операция или безкръвно/ я е премахнал.Също така ме интересува и колко е струвала операцията.Отговорите може и на ЛС.

Здравей Люба.

Аз се оперирах от миома на 27.04.09. в АГ-то в хирургиите. Оперира ме д-р Корсимов и д-р Атмаджова и съм много доволна. Операцията си обикновена коремна и бих я сравнила със Секцио. При мен дори не се наложи да ми отварят матката понеже миомните възли (2 на брой) са били от външната страна и са успели да ги махнат лесно и матката си е запазена. Слагат обща упойка и се събудих вече в стаята си след като всичко приключи. Отидох с направление за прием и не съм платила нищо за самата операция. Платих единствено 50 лв. за престоя във ВИП стая.
При по-млади жени и ако миомата може да се махне лесно се запазва матката.
Мен ме пратиха на 4Д ултразвук при д-р Корсимов,който да каже колко са големи миомните възли защото матката ми отговаряше на 3-4 месечна бременност. Неговото мнение беше че миомните възли ще растат и е хубаво да се оперира сега и да се запази матката. Платих за ултразвука 40 лв, защото не се поема от касата.
Ако ти препоръчват операция е хубаво да говориш и с някой лекар от АГ-то в хирургиите.
Ако имаш въпроси питай спокойно.

# 497
  • Мнения: X
 На Kaili  и всички които ми писаха на ЛС:БЛАГОДАРЯ!  bouquet  bouquet  bouquet
 

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Люба,
аз лежах в една стая с момиче, нераждала с много голяма миома. Оперира я доц. Пехливанов и успя да запази матката. Той е завеждащ "Консервативна гинекология" в Хирургиите на Пещерско и знам, че е един от най-добрите в оперативната гинекология.

# 499
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!Искам да Ви попитам дали вече като се запишеш на женска консултация е необходимо да ходиш и при личния лекар на някакави прегледи или само си ходиш при гинеколога и не е необходимо при личния.Благодаря!

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте момичета!Искам да Ви попитам дали вече като се запишеш на женска консултация е необходимо да ходиш и при личния лекар на някакави прегледи или само си ходиш при гинеколога и не е необходимо при личния.Благодаря!

При гинеколога , той те следи , пуска изследвания и т.н.При личния лекар за направление евентуално за смяна на гинеколог ако се наложи или при други оплаквания извън бременността.

# 501
  • Мнения: 38
Благодаря за бързия отговор.  bouquet

# 502
  • Мнения: 224
Записах си час при д-р Паскалева, след това ще дам отзиви. Само да споделя за който още се чуди да си планира посещението по-отрано, защото останах с впечатление, че графикът й е доста запълнен, на частно работи само след 4 май.  newsm78

# 503
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Записах си час при д-р Паскалева, след това ще дам отзиви. Само да споделя за който още се чуди да си планира посещението по-отрано, защото останах с впечатление, че графикът й е доста запълнен, на частно работи само след 4 май.  newsm78
Няма да съжаляваш  Peace

# 504
  • Мнения: 1 900
Да в частния кабинет приема обикновенно следобед. Пиши след това дали си доволна. Wink

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Сигурна съм ,че ще е доволна  Wink

# 506
  • Мнения: 6
Здравейте момичета и от мен!!!
Да изкажа и аз моето мнение. Преди ходих при Паскалева, оставам без коментар. В момента посещавам д-р Михнев, няколко момичета от форума ми го бяха препоръчали. просто нямам думи - страхотен лекар и човек. до сега само той успя да се справи с проблема ми.

# 507
  • Мнения: 1 900
Здравейте момичета и от мен!!!
Да изкажа и аз моето мнение. Преди ходих при Паскалева, оставам без коментар.
Любопитно ми е, защо без коментар?

# 508
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте момичета и от мен!!!
Да изкажа и аз моето мнение. Преди ходих при Паскалева, оставам без коментар.
На мен също може ли да кажеш какво имаш предвид.

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Относно д-р Кръшкова и аз бях при нея тя следеше и моята бременност и съм много доволна от нея страхотен професионалист е
Аз като отидох да раждам ми се падна тя на смяна и останах с много лошо впечатление от нея. Беше ядосана на някой за някякви пари и вървеше и крещеше на ред. накрая взе и на мен да крещи като че ли аз съм и виновна. Добре че през цялото време при мен седеше друг доктор и накрая и каза че раждането започва а тя пак си мрънкаше нещо и че било рано. Накрая дойде и видя та ме премести в залата. Не мисла, че когато някой има лични проблеми трябва да си ги изкарва на пациентите.

Общи условия

Активация на акаунт