Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 600
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 6 206
Не знам на кое му казват ФМ на кое преглед 4Д при Даскалов, разлика аз видях само в цената.
Единият път 50 лв, другият 80 лв. И като времетраене и като обясняване беше едно и също.
При него пак бих отишла за такъв преглед, живот и здраве.
Но мойта е малко - много баби, хилаво бебе.  Rolling Eyes

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте момичета ще се радвам да ми помогнете ако имате информация или отзиви какъв акушер-гинеколог е д-р Йончев от Пловдив  newsm12 newsm53
Аз имам две раждания при него. Мога да кажа само хубави неща. Ако те интересува нещо конкретно можеш да ми пишеш и на лични.

# 572
  • Мнения: 802
Здравейте момичета ще се радвам да ми помогнете ако имате информация или отзиви какъв акушер-гинеколог е д-р Йончев от Пловдив  newsm12 newsm53
Аз имам две раждания при него. Мога да кажа само хубави неща. Ако те интересува нещо конкретно можеш да ми пишеш и на лични.

 И аз родих при него и съм много доволна от всичко !

# 573
  • Мнения: 73
Усмивка !  ЗДРАВЕЙ незнам дали си запозната с моя случай но аз имам три аборта два от които в 5 мес. и половина

докторката ми каза за някаква недоразвита матка затова аз искам и други мнения на добри доктори и се лутам между Йончев или Корсемов-имаш ли мнение и за него

предварително ти благодаря

# 574
  • Мнения: 802
Усмивка !  ЗДРАВЕЙ незнам дали си запозната с моя случай но аз имам три аборта два от които в 5 мес. и половина


 Не, не съм запозната със твоя случай, също така нямам кой знае какви добри впечатления от Корсемов, за това ще ти предложа да направиш консултация с Йончев и да си прецениш .
 Когато аз родих при него - бях изключително доволна от отношението му и от добре свършената работа .

 Успех ти пожелавам !

# 575
  • Мнения: 38
Здравейте,искам да попитам тези от Вас които са ходили на Женска консултация по Здравната каса дали всеки месец са Ви гледали на видеозон?Защото днес четох,че през цялата бременност имаме право на два ултразвука,може ли да ми кажете как е било при Вас?Ако не гледат всеки месец как тогава разбира доктора,че бебето е добре?Съжалявам ако вапросът ми е глупав,но съм притеснена.Благодаря!  bouquet

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
sladkaborovinka  по ЗК ме гледаха на УЗ общо четири пъти.Като за двата допълнително , ми намекна лекарката, че го прави от "добро сърце".Ходих на частно при друг лекар, който ме и изражда.Всичко е до лекар.Аз не избрах правилния по ЗК.Много лекари гледат пациентките си всеки месец, а при проблем и повече.

# 577
  • Мнения: 793
sladkaborovinka не се притеснявай Кръшкова гледа всеки месец. Даже ако не дай си Боже има проблем в месеца повече от 1 път ще те гледа без да ти вземе и лев. Успех

# 578
  • Мнения: 73
sladkaborovinka здравей искам да ти кажа че всичко зависи от доктора и протичането на бремеността наистина по заповедта е два пъти при откриване на бремеността и в 20г.с.-5 месец

при мен последния път за месец ме гледа 8 пъти защото имах проблеми пък бях рискова-трета бременост с два оборта затова но ти не се тревожи за това стискам палци всичко да е наред Big Ups

и скоро да ни зарадваш с новината за сладко и пухкаво babyмалка sladkaborovinka Hands Clap

# 579
  • Мнения: 73
Здравейте мили момичета newsm51 дано днешния ден ви донесе много позитивни емоции

аз се включвам да ви кажа че утре имам записан час за др.Корсемов в Пловдив   smile3543

ще се радвам да ми стискате палци newsm10

# 580
  • Мнения: 38
Благодаря Ви много момичета  bouquet.Успех на iliana pz Hug

# 581
  • Мнения: X
Аз също имах проблемна бременност,за малко да изгубя бебето в 13 г.с,но благодарение на д-р Йончев най-лошото се размина.След това по време на раждането-детето щеше да се задуши,и пак д-р Йончев беше човека ,който ни помогна.И сега се радвам на детето си.

# 582
  • Мнения: 5
Ирмов наблюдава цялата ми бременност ,но си родих във ВМИ и не съжалявам

# 583
  • Мнения: 73
Здравейте момичета-кокичета

Вчера бях при д-р Корсемов в Пловдив каза ми че матката ми е НОРМАЛНА  ТОВА МНОГО МЕ УСПОКОЙ но каза и че яйчниците са ми кистозни  незнам какво значи това

Радвам се това мнение опроверга думите на онази докторка
Знаете ли какво ми каза тя че матката ми била недоразвита  и че до 7-8 пъти така да ги раждам в малък месец и щяло все някога да стане Rage та това си е живо мъчение тя като жена не го ли знае та ми наговори тези неща незнам newsm61

Но аз ще търся и други мнения по въпроса

Приятен слънчев и безпроблемен ден на всички форумки

# 584
Дай ми моля ти се някакви координати на този доктор от МЦ "Кючук Париж" много те моля да ми писхесх на електронната поща,ще съм ти мнооого благодарна! newsm51  bouquet smile3525 newsm51 ЗА Д-Р МАРДЖАНОВ питам!!!

Общи условия

Активация на акаунт