Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 568
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 900
Дай ми моля ти се някакви координати на този доктор от МЦ "Кючук Париж" много те моля да ми писхесх на електронната поща,ще съм ти мнооого благодарна! newsm51  bouquet smile3525 newsm51 ЗА Д-Р МАРДЖАНОВ питам!!!
За този ли става дума?
д-р Теодор Мерджанов АГ
договор със ЗК
МЦ "Кючук Париж"
ул."Георги Кондолов"№43а
 тел.032/605414  0887447384

# 586
  • Мнения: 9 092
Само че той вече не е в медицинския център, една мама по-назад беше писала за новите му координати, сега ще потърся и ще ги пусна.

В Белия списък беше този пост, не в тази тема, ето:

Искам само да внеса допълнителна информация за д-р Теодор Мержданов, който от няколко месеца вече не работи в кабинет към ДКЦ "Кючук Париж" , а има свой собствен , на бул. Южен, в новооткрита сграда "Южен полъх" -  пъстроцветен представител на съвременното строителство. Работи със Здравна Каса , мобилният му номер е  същия 0887 447 384 и моля модераторът да впише промените , за да може повече жени да се възползват от професионализма му и лекуващото чувство за хумор. Всеки месец следи пациентките си на ехограф и изключително добре борави с апаратурата си, прави ранни и точни прогнози за пола и превръща всяко посещение в празник! В момента му поверявам и втората си бременност и го препоръчвам на всички настоящи и  бъдещи мамчета. Успех, момичета!

# 587
НЯКОЙ РАЖДАЛ ЛИ Е ПРИ ДОКТОР НАНЕВ В СЕЛЕНА И КАКВО МНЕНИЕ ЩЕ МИ КАЖЕТЕ Simple Smile

# 588
  • Мнения: 26
Не е ли Д-р Ненев,който работи и в Асеновград и е от Първомай?!Не мисля,че е много добър. Confused

# 589
При доктор Ненев точно така! Иаз не останах с добри впечатления от него като пръв преглед,но си го направих тъй като така и така съм отишла да видя болницата. Смятам да раждам там и чета форума кои доктори са за предпочитане.

# 590
БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ДАЛИ НЯКОЙ Е ВЗИМАЛ ВИТАМИНИ ЗА БРЕМЕННИ КОГАТО Е БИЛ ВЪВ 2 МЕСЕЦ ЗАЩОТО НА МЕН МИ ГИ ИЗПИСАХА И АЗ ВЗИМАМ

# 591
  • Мнения: 4 700
Ами няма да ти навредят със сигурност витамините zа бременни.

# 592
  • Мнения: 3 216
БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ДАЛИ НЯКОЙ Е ВЗИМАЛ ВИТАМИНИ ЗА БРЕМЕННИ КОГАТО Е БИЛ ВЪВ 2 МЕСЕЦ ЗАЩОТО НА МЕН МИ ГИ ИЗПИСАХА И АЗ ВЗИМАМ

Има отчетни теми ,в които можеш да кометираш тези неща с бременни момичета  Hug

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
А преди това има бутон "регистрация" Simple Smile

# 594
Препоръчвам ви д-р Здравко Минев от СЕЛЕНА в Пловдив-един страхотен специалист с огромно сърце.

# 595
Препоръчвам ви д-р Здравко Минев от СЕЛЕНА в Пловдив-един страхотен специалист с огромно сърце.

# 596
  • Мнения: 76
Аз също съм за ПЕЛЕВ! Истински лекар и специалист!

# 597
  • Мнения: 251
Аз също съм за ПЕЛЕВ! Истински лекар и специалист!
newsm10 newsm10 newsm10

# 598
  • Мнения: 6 206
Къде освен в Медикус Алфа/Даскалов правят БХС?

# 599
  • Мнения: 9 092
Само на него бих се доверила за този вид изследване...
Но мисля, че при който и гинеколог да се отиде, стига да си рабира от работата, ще вземе мерките на бебето адекватно и после с резултатите - във ВМИ, в катедра Генетика, за кръв Hug

Общи условия

Активация на акаунт