Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 661
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 660
Някакви отзиви за Д-р Камен Ямаков?
И аз да помоля за информация! Praynig

Никой ли не е раждал при него, за да даде повече информация? Вярно ли е, че искал 900 лв. за водене на раждане при избор на екип?

# 661
  • Мнения: 251
Аз нямам впечатления,но имам близка, която разчита на него и за това питам дали е надежден или да търси друг Rolling Eyes

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet

# 663
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet
АЗ БИХ ТИ препоръчала д-р Кръшкова тя ми следеше бремеността и съм много доволна от нея

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Благодаря, доверявам ти се Simple Smile Отивам да й търся координатите в Гугъл  Flutter

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet
АЗ БИХ ТИ препоръчала д-р Кръшкова тя ми следеше бремеността и съм много доволна от нея

Аз само искам да кажа, че изобщо не съм доволна от нея. Изобщо и се преместих. Когато забременях, тя ми каза, че матката ми се лющела и била предменструална! После не искаше да ми издава грам болничен при положение, че ясно и обясних в какви вредни условия работя. Нищо не ми обясняваше и все едно троснато такова се държи, прекалено много хора, извънредно не ме приемаше. Тел ми го даде Дани, а тя не. По - добре иди при някоя от ВМИ, но проблемът е, че те все са частни.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
На мен също не ми допадна Кръшкова.Може да е добър специалист, но не беше моя лекар .Посетих е само веднъж и повече не се върнах.

# 667
  • Мнения: 793
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet
И аз препоръчвам Кръшкова. Тя следеше бременността ми и тази година родих при нея. Ако си заинтересувана пиши на лични да ти дам телефон. Peace
xelita явно такъв ти е бил късмета. Мен в 7ми месец ме прие 2 пъти извънредно и двата пъти ме гледа на ехограф. И след раждането ме извика в поликлиниката в удобен за мен час,за махане на конците.

# 668
  • Мнения: 3 459
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet
Две приятелки наскоро изказаха положителни мнения за Екатерина Учикова и Румяна Патрикова, доколкото разбрах работят с касата. Координати ще намериш в Гугъл. Аз лично не се наемам да препоръчвам, тъй като ходя при гинеколог, който не работи с касата.

# 669
  • Мнения: 1 900
На мен също не ми допадна Кръшкова.Може да е добър специалист, но не беше моя лекар .Посетих е само веднъж и повече не се върнах.
И аз веднъж ходих при нея. Доста отдавна и съвсем случайно попаднах точно на нея. Просто като човек не ми допадна, някакси прекалено любезна/изкуствена ми се стори. Иначе като специалист нямам оплаквания, до колкото мога да преценя от един ехографски преглед на напълно нормално протекла бременност.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 585
xelita явно такъв ти е бил късмета. Мен в 7ми месец ме прие 2 пъти извънредно и двата пъти ме гледа на ехограф. И след раждането ме извика в поликлиниката в удобен за мен час,за махане на конците.

Може и така да е. Аз си казвам Моето мнение.  Peace

# 671
  • Мнения: 793
xelita уважавам мненито ти. Peace Просто и аз изказах моето

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 585
xelita уважавам мненито ти. Peace Просто и аз изказах моето
  bouquet

# 673
  • Мнения: 3 453
Бихте ли ми препоръчали жена-гинеколог в Пловдив, която работи със здравната каса към момента, понеже не можах да се ориентирам по търсачката, изкарва ми стари теми, в които данните едва ли са актуални... Извинявам се предварително ако съм объркала темата   bouquet
Две приятелки наскоро изказаха положителни мнения за Екатерина Учикова и Румяна Патрикова, доколкото разбрах работят с касата. Координати ще намериш в Гугъл. Аз лично не се наемам да препоръчвам, тъй като ходя при гинеколог, който не работи с касата.

   Аз раждах при Учикова.Много съм доволна!Страхотен човек и специалист! Peace

# 674
  • Мнения: 210
Аз ходя при д-р Спас Патишанов.Засега съм много доволна,но вървя проблемна и не смея много да хваля.Като човек е много добър.Миналата година оперира майка ми в Торакс/с направление,преди там не работеха по каса/и всичко мина много добре,а отношението беше все едно сме си плащали.Дано и с мен да се развият ок нещата докрая.

Общи условия

Активация на акаунт