Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 224 612
  • 5 684
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 793
да но като е със здравната каса никои не ти обръща нужното внимание
Не съм съгласна с това. Naughty То си е до човека. Peace

# 706
  • Мнения: 32
Отзиви за доц. д-р Малинова от Пловдив? Знам, че има опит с хормоналните проблеми.

# 707
  • Мнения: 214
Нямам лично впечатление от Д-р Малинова, но приятелката ми беше нейна пациентка и не беше доволна, смени я. Трябва да попитам за подробности и ще ти пиша.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Като човек с хормонални проблеми ще ти кажа да не се спираш на Малинова. Груба жена, която по-скоро се гаври със състоянието ти ,отколкото да е полезна.А как се държи с раждащите в родилна зала -думи нямам  #Cussing out #Cussing out

# 709
  • Мнения: 1
интересувам се от отзиви за др. Ирмов от гр. Пловдив,ако някой е бил при его моля да ми пише,благодаря предварително

# 710
  • Мнения: 260
интересувам се от отзиви за др. Ирмов от гр. Пловдив,ако някой е бил при его моля да ми пише,благодаря предварително
нямам отзиви, но мога да ти покажа как изглежда  Laughing и да ти кажа къде работи
http://bremennost-rajdane.com/pages/staff/Akusher-ginekolozi.html д-р Валентин Ирмов
ей тоя гугъл бе, всичко знае  Laughing

# 711
  • Мнения: 251
интересувам се от отзиви за др. Ирмов от гр. Пловдив,ако някой е бил при его моля да ми пише,благодаря предварително
Не съм раждала при него, но при престоя ми в болницата( преди вече 2 години) имах неудоволствието да се запозная с него. Rolling EyesНезнам как да ти го кажа, но...по-добре си потърси друг лекар в Окръжна има достатъчно прекрасни специалисти Peace

# 712
Препоръчайте ми гинеколог в района на Военна болница (само да не е Бабаков),който работи по касата и има хубава апаратура.Бременна съм и ми трябва формално проследяване защото си имамам добър гинеколог.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Препоръчайте ми гинеколог в района на Военна болница (само да не е Бабаков),който работи по касата и има хубава апаратура.Бременна съм и ми трябва формално проследяване защото си имамам добър гинеколог.

Мандов-има добра апаратура  и е в района на Военна болница Peace

# 714
  • Мнения: 22
др. Заимов водеше и двете ми бременности и раждания. Много мил човек и добър специалист.

# 715
  • Мнения: 22
ако ти трябва формален гинеколог, отиди до най близката поликлиника и се запиши при някой

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 725
Моля, препоръчайте ми гинеколог, който е склонен да дава болничен и да работи със ЗК. Бременна съм и дъщеричката ми ми носи всякакви вируси. Миналия месец заради вирус трябваше да влезем в болница, но аз отказах, тази седмица групата им е под карантина заради шарка - непрекъснато съм на нокти и ми се ще поне зимния период да си остана вкъщи, за да си я гледам.Ще бъда благодарна на всеки, който ми пише лично съобщение с препоръка за гинеколог.

# 717
  • Мнения: 7
спешно ми трябва GSM  номера на д-р Г.Крумов.   хиляди благодарности предварително Hug

# 718
  • Мнения: 273
088/8351 435
Вече работи в кабинет в ГРАНД -а ,а не на Леонардо Да Винчи, каквато инфо има във форума. Аз ходих при него скоро.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 86
интересувам се от отзиви за др. Ирмов от гр. Пловдив,ако някой е бил при его моля да ми пише,благодаря предварително
От престоя си в МБАЛ Пловдив бих ти препоръчала да се ориентираш към друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт