Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 558
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 9 092
Там работи Карагьозян, можеш да идеш при него.
Наблизо е и д-р Теодор Мерджанов - в комплекс Южен полъх.

# 1 186
  • Мнения: 700
Там работи Карагьозян, можеш да идеш при него.
Наблизо е и д-р Теодор Мерджанов - в комплекс Южен полъх.
Ако избираш само между двамата - по-добре Мерджанов.
 Карагьозян бих го включила в черен списък - изключително студен и безсърдечен, високомерен също. Размеква се само когато взима пари...

# 1 187
  • Мнения: 9 092
И аз съм на това мнение, но момичето искаше лекар от мед. център Laughing

Преди няколко седмици ходих при Мерджанов (от 2 години не бях го посещавала) - останах очарована, меко казано. Отидос със сериозни оплаквания, насочи ме към друг специалист, а гин. преглед и изследвания, които ми пусна - много съм доволна. Отношението му винаги ми е допадало, един от малкото лекари, с които можеш да говориш спокойно и да останеш разбран.  Рядко ми се случва да излезна спокойна от лекарски кабинет, е, при него така стана...

# 1 188
  • Мнения: 1 666
Здравейте,дами!  bouquet
Може ли да ми препоръчате гинеколок,който работи със ЗК в поликлиниката в Кичук-а-става дума за цитонамазка,която искам да пусна.
Нямам впечатления от там ...
Принципно ходя при др Пелев.
Благодаря ви предварително!  bouquet

Приятелка ходи при Д-р Стаменов там,следи й бремеността по ЖК,засега е доволна. Карагьозян не искам да коментирам дори,не можа да види пола на кръщелницата ми 9месеца, какво остава да види нещо по-важно ! ooooh!

# 1 189
  • Мнения: 6 206
Карагьозян никога не казва пол, на никой.
Така е от 100 години, не е до можене и неможене, а от неискане.

# 1 190
  • Мнения: X
Карагьозян никога не казва пол, на никой.
Така е от 100 години, не е до можене и неможене, а от неискане.
Да,и колкото и да го обвиняват,че не обяснява,аз лично пък никога не съм имала тоя проблем-питам и досега не съм получила недостатъчно изчерпателен отговор.
В поликлиниката в съседния на кабинета на Карагьозян приема д-р Сърбакова-млада,много мила,много внимателно преглежда и  много обстойно обяснява......и не се чака на опашка.

# 1 191
  • Мнения: 337

Здравейте,дами!  bouquet
Може ли да ми препоръчате гинеколок,който работи със ЗК в поликлиниката в Кичук-а-става дума за цитонамазка,която искам да пусна.
Нямам впечатления от там ...


Втората бременост ми я проследи Д-р Стаменов от филиала на 7 ДКЦ на ул. Г. Кондолов 43А /на гърба на МЦ"Кючук Париж"/. Много спокоен, много знае, можеш да питаш за всичко, което те тревожи.

# 1 192
  • Мнения: 2 047
  д-Р Сърбакова за цитонамазка ще свърши работа, между другото те с Карагьозан са колеги във Втора градска.
 
Колкото до говоренето и обясняването - чета няколко поста, че като питаш и някой обяснявал. Да не се обидите, но от опит казвам, че обясняването не трябва да идва след питането. Никой от нас не е медицинско лице за да зададе правилния въпрос или да предугади какво трябва да попита. Ако е за някакъв елементарен въпрос от рода на - ще боли ли секциото - ясно, обаче за по-сериозни проблеми, не мисля че на доктора трябва с питанки да му вадиш обяснението от устата.  Peace

# 1 193
  • Мнения: 32
Аз се интересувам от мнения и отзиви за акушер -гинеколог работещ в Окръжна болница:д-р Демирев !Не намирам нищо за него в интернет и ако някой има впечатления ще се радвам да пише Rolling Eyes А изобщо и мнението ви за раждане в Окръжна болница и за отношението  на лекарите
към родилките !Благодаря предварително Simple Smile

# 1 194
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз се интересувам от мнения и отзиви за акушер -гинеколог работещ в Окръжна болница:д-р Демирев !Не намирам нищо за него в интернет и ако някой има впечатления ще се радвам да пише Rolling Eyes А изобщо и мнението ви за раждане в Окръжна болница и за отношението  на лекарите
към родилките !Благодаря предварително Simple Smile
Има цяла тема за Окръжна.Там е най-доброто място за раждане.Всички са мили и добри специалисти.Д-р Демирев съм го срещала когато е бил дежурен, затова немога да изкажа обективно мнение.

# 1 195
  • Мнения: 32
Благодаря за отговора Кремена   bouquetКъде да намеря темата за окръжна болнца Rolling Eyes

# 1 196
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Благодаря за отговора Кремена   bouquetКъде да намеря темата за окръжна болнца Rolling Eyes

ето ти линк
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499781.0

# 1 197
  • На гарата
  • Мнения: 163
Момичета на 36г. съм и съм още в първата седмица със второто си дете моля за информация :ТЪРСЯ ГИНЕКОЛОГ ПРИ КОГОТО ОСВЕН ПРОСЛЕДЯВАНЕ И ДА РОДЯ НО ДЪРЖА ДА РАБОТИ ВЪВ ВМИ.Там родих първото си дете преди 10 г. и съм много доволна но лекарката при която родих се е пенсионирала.

# 1 198
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Естрея ,препоръчвам ти доктор Паскалева

# 1 199
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравей те,  
Искам да ви попитам знаете ли колко струва преглед+цитонамаска при д-р Крумов?Предварително благодаря!  Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 13:24 от sisii

Общи условия

Активация на акаунт