Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 212 561
  • 5 671
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 260
Възможно е.
Напрежението под което живее тази жена, отговорностите, които взима всяка секунда, за мен са огромни. Не знам как спи, как живее, това нещо аз не бих го преживяла, отказвам да живея чак под такъв стрес.

Това е вярно за повечето лекари, особено с малко по-хирургична насоченост. Те и за това напускат масово България. Не им стига другото напрежение, ами и напрежение от здравната каса, от пациенти, които ги заплашват и т.н. много малко хора биха го изтърпяли.

# 1 486
  • Мнения: 318
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Котева (ДКЦ 2)?

# 1 487
  • Мнения: 219
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Котева (ДКЦ 2)?
На страница 96 има мнения за нея, но едва ли ще ти харесат

# 1 488
  • Мнения: 318
Здравейте, някой има ли впечатления от д-р Котева (ДКЦ 2)?
На страница 96 има мнения за нея, но едва ли ще ти харесат

Благодаря!

# 1 489
  • Мнения: 1 753
Sigurno сте писали,но четох честно казано през ред - д-р Петрова(беше последно в Торакс) къде е?къде преглежда?в България ли е?

# 1 490
  • Мнения: 1 665
Sigurno сте писали,но четох честно казано през ред - д-р Петрова(беше последно в Торакс) къде е?къде преглежда?в България ли е?

В Германия е!  Peace

# 1 491
  • Мнения: 1 753
Мерси,Смехуркова!

# 1 492
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте, интересуват ме впечатления от д-р Стратев и д-р Ирмов (преглеждат в ДКЦ1, до Пон. пазара).
И още нещо - някой да е ходил скоро при Камен Ямаков - последно беше в Капана, още ли е там и работи ли със Здравната каса?

# 1 493
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Здравейте, интересуват ме впечатления от д-р Стратев и д-р Ирмов (преглеждат в ДКЦ1, до Пон. пазара).
И още нещо - някой да е ходил скоро при Камен Ямаков - последно беше в Капана, още ли е там и работи ли със Здравната каса?

При Ямаков последно преди 7-8 месеца съм ходила - в Капана е, работи със ЗК  Peace

# 1 494
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 283
И още нещо - някой да е ходил скоро при Камен Ямаков - последно беше в Капана, още ли е там и работи ли със Здравната каса?

още по-прясно инфо (виж лентичката) - там е, в агенцията по вписванията

# 1 495
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И още нещо - някой да е ходил скоро при Камен Ямаков - последно беше в Капана, още ли е там и работи ли със Здравната каса?

още по-прясно инфо (виж лентичката) - там е, в агенцията по вписванията
Благодаря ви момичета! Имате ли някакви телефони, аз имам един мобилен, но дали е актуалвн незнам...

# 1 496
  • Мнения: 14
Здравейте, интересуват ме впечатления от д-р Стратев и д-р Ирмов (преглеждат в ДКЦ1, до Пон. пазара).
И още нещо - някой да е ходил скоро при Камен Ямаков - последно беше в Капана, още ли е там и работи ли със Здравната каса?
Аз лично от Стратев съм много доволна. Имам горчив опит с АГ ''специалистие'' в Пловдив #2gunfire
Ноо за него забележка нямам. Имам проблем със забременяването и от 2 години ходене по мъките чааак сега  виждам зелена светлина Praynig. Това е което мога да ти кажа за него  bouquet

# 1 497
  • Мнения: 728
Момичета,посъветвайте ме за добър гинеколог в района на Тракия,може да не работи със ЗК.
Спешно трябва да посетя такъв,а гинекологът при който ходя от години в момента е извън България,не става въпрос за бременност,но проблемът при мен изисква бърза консултация/в рамките на ден-два/.
Ще съм благодарна ако ме насочите с мнение за такъв добър специалист,координати и телефон!

# 1 498
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Здравейте, интересуват ме впечатления от д-р Стратев и д-р Ирмов (преглеждат в ДКЦ1, до Пон. пазара).

За Светозар Стратев ли питаш? Не знаех, че работи там. Какво те интересува за него? Той ми следи бременността и ми води раждането.

# 1 499
  • Мнения: 1 884
Здравейте, интересуват ме впечатления от д-р Стратев и д-р Ирмов (преглеждат в ДКЦ1, до Пон. пазара).

За Светозар Стратев ли питаш? Не знаех, че работи там. Какво те интересува за него? Той ми следи бременността и ми води раждането.
Абсолютно отрицателно мнение за д-р Стратев-на такива глупости се наслушах от него ooooh! ooooh!-че и операция ми назначи

Общи условия

Активация на акаунт