Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 812
  • 6 116
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Мнения: X
МБАЛ е Хирургиите на Пещерско, а Св.Георги е на Васил Априлов ли?
 Не се знае,дали ще мога да стигна до София, но ако съм в София знам къде да отида, но за Пловдив не ми е ясно.

# 3 196
  • Мнения: 64 898
МБАЛ е Хирургиите на Пещерско, а Св.Георги е на Васил Априлов ли?
 Не се знае,дали ще мога да стигна до София, но ако съм в София знам къде да отида, но за Пловдив не ми е ясно.

"Св.Георги" са и двете, Университетска болница е това, с две бази, на Пещерско (Хирургиите) и на В.Априлов (старата база).
МБАЛ Пловдив е Окръжна болница.
От двете бих избрала Окръжна.
Моето дете там го гледаха, 50 дни.

# 3 197
  • Мнения: X
Мерси за уточнението за Окръжна. Благодарности за информацията, защото ми е много важна.

# 3 198
  • Мнения: 64 898
Успех ти желая! Hug
Дано не се наложат някакви интервенции изобщо! Praynig

# 3 199
  • Мнения: 166
Моето също го гледаха в Окръжна почти два месеца и съм невероятно доволна, но за щастие не се наложи оперативна намеса. Иначе, раждаш си в УМБАЛ-а, на Пещерско шосе. Там е и Детската хирургия.

# 3 200
  • Мнения: X
Дано повече мами споделят за неонатологията, родилните и детските хирургии в Окръжна и ВМИ (Хирургиите).

# 3 201
  • Мнения: 5 172
Нашето бебе пренощува една нощ в интензивен сектор на ВМИ. На сутринта нямаше глас, а пъпчето му беше със страхотна инфекция, като го бях дала с перфектно такова (според дежурната неонатоложка), от което си правя извода, че цяла нощ е плакал и никой не му е обърнал внимание. Tired
Макар да имах позволението на професор Кръстева да си видя детето, както и да се изцеждам и бебето да поема кърма, нито едно от двете не се случи. Тезата на акушерката беше, че хранят бебетата със специално ам, а моята кърма не била годна  ooooh!. Та, доста остарели са им практиките в интензивен сектор.
Бебето ми се роди доносено, в кувьоз не е стояло.

# 3 202
  • Мнения: X
Те там като ги задържат, слагат ли им отличителни гривнички, знаци?

# 3 203
  • Мнения: 5 172
Нашият Картофчо беше с гривна, поставена още в родилното. Предполагам, че и при другите е така.

# 3 204
  • Мнения: 13
Здравейте ,искам да попитам някой дали е ходил при доктор Радински от Пълмед и има ли някакви наблюдения за него.Предварително благодаря!

# 3 205
  • Мнения: 1
Някой има ли впечатления от д-р Тотева от 3-то ДКЦ. Трябва ми за проследяване на бременност, но по-скоро само за болничните и изследванията.
Намерих, при кой да ходя на частно и съм спокойна, но ми се иска и лекарят по ЗК да е сравнително разбран и отзивчив. (Тази, при която се записах първоначално, не само че не обяснява и не й се занимава, ами отказа и бонични да ми даде, без да мина през една частна клиника и да си платя. Както и да е, ще я коментирам по-нататък, като я сменя окончателно  ooooh!)
.
 Тази Тотева за нищо не става  апаратурата й не е сменяна незнам от колко време а да не говоря за това че не разбира от нищо ...дете със синдром на даун според нея беше добре докато детето не се роди и не започнаха да му се изкривяват краченцата тя не повярва  ...бременна жена със инфекция можела да пие всичко или пък жена с тясен таз да казва че ще роди НОРМАЛНО ...не ходете при нея обричате живота на детето си !

# 3 206
  • Пловдив
  • Мнения: 5 286
Аз пък съм доволна от Тотева. Ходя при нея за профилактични прегледи.
Следи бременността на няколко мои приятелки -не съм чула някой да се оплаква досега.

# 3 207
  • Мнения: 5 172
Аз се бях заспала първоначално при нея. Не бих се доверила на апарата ѝ в никакъв случай, сигурно е от времето, когато майка ми е била бременна с мен.

# 3 208
  • Мнения: 377
Здравейте,аз прибавям д-р Добринка Петрова в черния списък,защото миналата година по това време установи бременност но за жалост от както се измести в новата клиника започна да претупва нещата и за жалост след 1 м ходене по мъките се наложи да прекратя бременността като през това време ме викаше всяка седмица дори и по два пъти не обърна никакво внимание а да не говорим и за отношението и към мен и съпруга ми.И сега съм доволна от д-р Тотев страшно внимателен и веднага открива проблема благодарение на него сега сам в 6-ти м.и продължаваме да се борим до край,работи със ЗД а също така прави само секцио с д-р Даскалов.

# 3 209
  • Мнения: 201
Здравейте,аз прибавям д-р Добринка Петрова в черния списък,защото миналата година по това време установи бременност но за жалост от както се измести в новата клиника започна да претупва нещата и за жалост след 1 м ходене по мъките се наложи да прекратя бременността като през това време ме викаше всяка седмица дори и по два пъти не обърна никакво внимание а да не говорим и за отношението и към мен и съпруга ми.И сега съм доволна от д-р Тотев страшно внимателен и веднага открива проблема благодарение на него сега сам в 6-ти м.и продължаваме да се борим до край,работи със ЗД а също така прави само секцио с д-р Даскалов.
Ако е удобно може ли да споделиш как те е викала всяка седмица,а не ти е обърнала внимание и не е забелязала проблем и какво е било отношението към вас,/може и на лични/?  Peace Успешна бременност и щастлив финал!

Общи условия

Активация на акаунт