Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 587
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 4 920
  • Мнения: X
Запишете час при д-р Камен Ямаков. Графикът за следващия месец излиза на. 28 сутринта. Часове се запазват през Супердок.

# 4 921
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Ogan1, аз не бих се доверила за нещо отговорно на Пълмед. Не знам, след случката с приятелката ми и моят собствен опит, не бих отишла там отново.

# 4 922
  • Мнения: 54 413
И аз не искам да чувам за Пълмед.
За нищо не бих отишла повече там.

# 4 923
  • Мнения: 1 669
И аз препоръчвам д-р Ямаков за второ мнение. Бях при него преди да се реша на лапаро. Даде откровенно и компетентно мнение.

# 4 924
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Платеният прием колко е при него...и как се записва? Аз на няколко пъти се опитвам за запазя час, но е мисия невъзможна.Също, ако се цели преглед на 2-3ти ден от МЦ как точно да си плануваш и запишеш час...?

п.п.Чака ли се много или се спазват часовете?

# 4 925
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Знаете ли колко струва прегледа при д-р Чалова,която работи при Амалиеви?

# 4 926
  • Мнения: 116
Здравейте някой може ли да ми каже колко струва биохимичен скрининг и фетална морфология в Селена

# 4 927
  • Мнения: 2 183
Здравейте някой може ли да ми каже колко струва биохимичен скрининг и фетална морфология в Селена

Мисля, че тук има отделна тема за Селена, там може би също ще може да ти помогнат с инфо, но най-точно според мен е да се обадиш там и да ти обяснят Simple Smile
Извинявам се, че не можах да помогна ! Simple Smile

# 4 928
  • Мнения: 952
И аз препоръчвам д-р Ямаков за второ мнение. Бях при него преди да се реша на лапаро. Даде откровенно и компетентно мнение.

Каква е цената на платения преглед при доктор Ямаков?

# 4 929
  • Мнения: X
Каква е цената на платения преглед при доктор Ямаков?
45 лв. профилактичен, заедно с цитонамазката. Моя близка беше декември. Другата седмица мога да кажа със сигурност дали е така, когато отида и аз.

# 4 930
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Д-р Топалова работи ли със здравна каса в Селена?

# 4 931
  • Пловдив
  • Мнения: 314
Здравейте.Знаете ли колко струва прегледа при д-р Чалова,която работи при Амалиеви?

Следих бремеността си при нея, 40 лв беше прегледът.

# 4 932
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Знаете ли колко струва прегледа при д-р Чалова,която работи при Амалиеви?

Следих бремеността си при нея, 40 лв беше прегледът.
Благодаря.

# 4 933
  • Мнения: 952

И аз не искам да чувам за Пълмед.
За нищо не бих отишла повече там.
дева какво се е случило, сериозно започвам да се притеснявам..

# 4 934
  • Мнения: 54 413
Аз бях в Урология, едва ли ще ти е от полза.
Неправилно разчетен скенер и куп излишни изследвания.
Стреса не го коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт