Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 517
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 29
Д-р Снежана Топалова - пл."Кочо Честименски"6 /срещу кино "Фламинго"/ тел. 64 28 19. Там е частния и кабинет и работи със здравната каса. Тя е една от добрите лекари в "Селена" и горещо ти я препоръчвам. Успех и лека бременност!

# 121
  • Мнения: 1 251
Здравейте,някои раждал ли е при д-р Карагьозян,или пък във 2-ра градска,дайте малко инфо ако знаете нещо Confused


Аз лично нямам  отзиви, но прочетох една по -стара тема, където се споменава този доктор. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123599.0

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Благодаря ви ....ами то така или иначе никой друг не познавам,май ще е при него,дано всичко е както трябва  Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 4 053
искам да попитам и тук,
къде в Пловдив има 3D или 4D
благодаря ви предварително Hug

# 124
  • Мнения: 4 700
Видях, че вече са ти оzговорили в другата тема - Селена, ВМИ, Торакс. Обаче е много важно кой Ще го прави тоzи преглед. Четох иz раzни теми, че момичетата не са очаровани от Пловдивските лекари, които правят 3Д и 4Д. Явно нямат оЩе достатъчно опит. Успех.   bouquet

# 125
  • Мнения: 4 053
Видях, че вече са ти оzговорили в другата тема - Селена, ВМИ, Торакс. Обаче е много важно кой Ще го прави тоzи преглед. Четох иz раzни теми, че момичетата не са очаровани от Пловдивските лекари, които правят 3Д и 4Д. Явно нямат оЩе достатъчно опит. Успех.   bouquet

да,права си,
много е важно кой го прави този преглед,
ти имаш ли координати на такъв

# 126
  • Мнения: 4 700
Нямам, съжалявам. Просто бях попадала на няколко такива теми, zатова zнам мнението на някои съфорумки. Потърси темите с търсачката, те не са много стари.

# 127
  • Мнения: 4 053
Нямам, съжалявам. Просто бях попадала на няколко такива теми, zатова zнам мнението на някои съфорумки. Потърси темите с търсачката, те не са много стари.

 thumbsup
ок,ще чакам в другата тема

# 128
  • Мнения: 1 251
Нямам, съжалявам. Просто бях попадала на няколко такива теми, zатова zнам мнението на някои съфорумки. Потърси темите с търсачката, те не са много стари.

 thumbsup
ок,ще чакам в другата тема

Отговорих ти в другата тема.  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 4 053
ORHIDEA,благодаря ти  Hug

# 130
  • Мнения: 4 784
Д-р Даскалов!
Невероятен е!

# 131
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
запис

# 132
  • Мнения: 674
Д-р Мерджанов, Peace много е внимателен и
работи със ЗК

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Но Мерджанов не води раждания...не работи в болница...и май е позагубил тренинг...иначе за внимателен....май е много...но не си позволява нищо което не му плащаш или не поема здравната каса....но всеки сам си решава все пак

# 134
  • Мнения: 674
На мен ми е водил Женска консултация.Обяснява добре,внимателен е и гледа на ехограф всеки път,а по ЗК за нормална бременност се полагат само 2 пъти ехограф за 9-те месеца.Записах се при него ей така,защото ми се полага от касата,но останах много доволна от отношението му.

Общи условия

Активация на акаунт