Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 215 282
  • 5 674
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 700
...
И само да споделя, че през бременността не ми даде да пия абсолютно нищо...

това като отрицателно качество ли ги пиШеШ или като положително?

ЗаЩото някои лекари наистина предписват много медикаменти, беz да са наистина необходими.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 14 050
Имам предвид витамини, магнезий, за които чух че се пият след като родих. А няколко пъти му се оплаквах от жлъчка и спазми на мускулите на крака. Каза ми  че е от бременността и по-нататък ще ми мине.

# 227
  • Мнения: 4 700
Е, това вече наистина не говори в негова полzа. Фолиевата киселина е zадължителна, магнеzии zаради контракции.  Rolling Eyes

# 228
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
На мен Муратев веднага ми изписа фолиева киселина, след това и на мен ми се схващаха краката и ми даде и магнезий.
След 6тия мес. желязото ми беше ниско и ми изписа желязо (не помня как се казваше точно лекарството).
Витамини не ми изписа. Моята бременност беше пролет-лятна и когато го попитах да си взема ли витамини той ми отговори, че е по-добре да ям повече плодове и зеленчуци и по-разнообразна храна, отколкото да се тъпча с химия. Чак октомври-ноември ми изписа Топлевюр (май така бяха).

# 229
  • Мнения: 1 900
В началото и аз бях при Муратев, бях сравнително доволна/като изключим това, че се чака по 3 часа/, но след едно сгрешено изследване от лабораторията им и неговото неадекватно поведение се разочаровах от него. Naughty

# 230
А аз имам въпросче и не знам дали точно в тази тема да го задам?
Някой знае ли колко струва прегледа извън Здравната каса?  newsm78

# 231
  • Мнения: 1 900
Зависи къде и точно какъв, но варира от 20 до към 45лв. Peace

# 232
valeria.k, много благодаря за бързия отговор Simple Smile аз по-специално се интересувам при д-р Динко Мандов. проблемът ми е, че миналия месец направлението от джи пи-то ми "изгоря" и сега не знам дали ще ми даде повторно такова, след като това не съм използвала Thinking...

# 233
  • Мнения: 3 459
Някой знае ли колко струва прегледа извън Здравната каса?  newsm78
В тоя ред на мисли, бих искала да ви попитам нормално ли е според вас прегледа се ехограф да се таксува отделно  Rolling Eyes , защото аз предния път платих 40 лева за преглед и си го обяснявам единствено по този начин, а ми беше казано че прегледа струва 25 лева  Tired Rolling Eyes

# 234
  • Мнения: 1 900
мишелинче щом се интересуваш от конкретен лекар защо не звъннеш и не питаш лично него, колко е прегледа. Thinking Peace
Иначе обикновенно в частните клиники прегледа с ехограф се таксува отделно, отдавна е така. Но примерно на преглед при Паскалева платих 20 лв. за гинекологичен преглед и ехограф, така, че при всеки лекар е различно.

# 235
мишелинче щом се интересуваш от конкретен лекар защо не звъннеш и не питаш лично него, колко е прегледа. Thinking Peace
Иначе обикновенно в частните клиники прегледа с ехограф се таксува отделно, отдавна е така. Но примерно на преглед при Паскалева платих 20 лв. за гинекологичен преглед и ехограф, така, че при всеки лекар е различно.
да, вече успях да открия координатите на доктора, за който питах, и ще се информирам лично по телефона. Peace поздрави Simple Smile

# 236
# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мамчета, моля ви препоръчайте ми гинеколог в Пловдив, който да е по-наясно с разните му там бактерии, течения и тяхното лечение!
Аз ходя при Ямаков и по принцип съм доволна, но лечението, което ми предписа се оказа неефикасно и сега се чудя да сменя ли доктора и към кого да се обърна.  newsm78

# 238
  • Мнения: 25
Здравейте,искам да попитам някой знае ли нещо за Д-р Росен Петров от Пловдив...мисля че работи в 4 дкц...какви са отзивите към него...Благодаря предварително.

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 5 016
Здравейте,искам да попитам някой знае ли нещо за Д-р Росен Петров от Пловдив...мисля че работи в 4 дкц...какви са отзивите към него...Благодаря предварително.
Той ми водеше ЖК при втората бременност.
Много съм доволна! Изключително внимателен. Спокоен и добричък!

Ще споделя как попаднах при него: до 5м. бях при д-р Ели Илиева, в 5м получих кървене, тя ми изписа някви лек., но проблема ми продължи, отивам пак при нея и тя ми се развика, че касата й плащала само два пъти за месеца, а аз съм отишла три пъти същия месец и т .н. Погледна ме на ехографа и каза, че без друго плодът бил мъртъв!!!, кво съм се за притеснила, щяла да ми запише час за кюртаж, а пък и млади сме били, щяли сме да си направим друго!!! Цитирам точните й думи!

Излязох разплакана, естествено, една моя приятелка, която ме чакаше отвън ме успокои и ми предложи да ме заведе при нейния гинеколог - д-р Росен Петров.
Отидохме и аз без направление, без ходатайстване от някой...Прегледа ме с предимство, като видя колко съм разстроена, успокои ме, не ми взе никакви пари, просто каза, да си взема едно направление и да му го занеса когато мога.  Peace
Та това е. Изключително съм му благодарна за всичко! Благодарение на него имаме едно палаво момченце на 4г. и половина вече! Живо и здраво.    bouquet

Лошото е, че има много пациентки и много се чака.

Общи условия

Активация на акаунт