Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 216 721
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 700
Да не би да имаШ предвид Елена Кръстева? Нея я поzнавам лично, но нямам впечатления от работата й и не мога да ти дам съвет.

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 727
А някой ходил ли е в ТЦ Гранд, в гинекологичната клиника там? Мисля, че единия от лекарите в клиниката е Даскалов

Търговски център "Гранд" на ул."Капитан Райчо" ли имаш предвид? Има ли там гинекологична клиника /кабинет/? На кой етаж?  Thinking
Има да, отстрани се пада, входа е откъм Петко Д. Петков №23, оформя се нещо като медицински център, лаборатория Писанец (3 ет.), Гинекологична клиника ЕВРОПА (4 ет.), скоро бях и разгледах табелите - Патишанов е единия от лекарите, Крумов има отделен кабинет, пак там. Има охрана, която ще ви ориентира  Peace Събота и неделя работили само по уговорка, нямало дежурен. Ей на това му викам клиника  Crazy

# 272
И в крайна сметка къде работи д-р Даскалов,някой знае ли?Знаете ли също дали той прави секцио?Ако някой му даде коотдинатите, ще му бъда много благодарна!

# 273
  • Мнения: 6 206
Доктор Даскалов приема в Медикус Алфа в крайна сметка
Можеш да си запишеш час на тел 032/ 63 44 63
Като отидеш там, ще ти даде мобилния си телефон
Можеш да родиш при него в Селена, ако желаеш

# 274
Каспър,благодаря ти за отговора.С малкия сте прекрасни.Записах си вече час за вторник ,16:30ч.

# 275
  • Мнения: 8
и аз съм за Троянчев. Проследява ми бременността.не съм имала до сега проблем, но винаги е бил много внимателен и отзивчив.  bouquet

# 276
  • Мнения: 702
и аз съм за Троянчев. Проследява ми бременността.не съм имала до сега проблем, но винаги е бил много внимателен и отзивчив.  bouquet

Съгласна съм!

# 277
Здравейте искам да ви питам някои знае ли нещо за д-р.Карагузян от клиника "Св.Панталеймон".Дали е добър? newsm78

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте искам да ви питам някои знае ли нещо за д-р.Карагузян от клиника "Св.Панталеймон".Дали е добър? newsm78
водеше ми консултациите и раждх при него,въпреки че беше много тежко раждане определено ако не беше той просто не ми се мисли.....но сега си гушкам най прекрасното създание за мен Simple Smile ( казва се Карагьозян)

# 279
  • Мнения: 16
моята бременност я следи доктор Николова в МСЦ Капана и в Торакс. Някой знае ли нещо повече за нея. Има ли жени раждали при нея.

# 280
  • Мнения: 529
др.Карагьозов е мн. добър гинеколог,има кабинет в мед. център "Плама"на Пещерско шосе,изражда в "Торакс"и "Селена"по избор на родилката.Аз лично препоръчвам "Селена"

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Да, д-р Карагьозов наистина е много добър, спокоен, обяснява, вдъхва доверие, отнася се много внимателно. Вече, доколкото знам, не изражда в "Торакс". Аз съм писала много хубави отзиви за тази клиника, но те са от времето, когато бяха там д-р Карагьозов, д-р Даскалов и д-р Шехова (мир на праха й). Лекарите правят клиниката, а не обратното.

# 282
д-р Карагьозян втора градска болница
Страхотен лекар работи и със здравната каса разражда бързо и почти безболезнено

# 283
  • Мнения: 87
Д-р Михнев-Торакс newsm10.Той следи моята  бременност и живот и здраве ще води моето раждане.
Cleare грешиш- д-р Карагьозов изражда в Торакс-лично видях онзи ден как съобщи радостната новина на един татко,докато чаках на кафето в болницата моят ред.Доколкото знам единствено Даскалов вече не  работи с Торакс.

# 284
  • Мнения: 565
И д-р Шехова - мир на праха й Flowers Rose
Д-р Карагьозов работи с Торакс.

Общи условия

Активация на акаунт