ПЛЕТЕМ плетеници на блузи, рокли, ръкавици

  • 147 381
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 3
Бримките четен брой ли са, поне така мисля.


Да.

# 691
  • Русе
  • Мнения: 20
Момичета, благодаря за похвалите!  bouquet  bouquet  bouquet
Дидка, играчките са чудни, както винаги! Страхотни са!  bouquet  bouquet  bouquet
Амели, жестоки ръкавици! Много са яки!  bouquet  bouquet  bouquet
Бела, шапката е станала много веселяшка! И много му отива на сина ти!  bouquet  bouquet  bouquet
Марчелита, поздравления за шала!
Янка Милкова и Еко, харесаха ми плетивата ви!  bouquet  bouquet
Мацата, шала е станал супер!  bouquet  bouquet  bouquet
Поздрави на всички!

# 692
  • Мнения: 248
Амели, много ми харесаха ръкавичките. Мисля и аз да се пробвам.
Силви, роклята е супер!
Бела, шапката се е получила много добре!
Ето завършен и пуловера, който пусках преди време.
http://meriana.snimka.bg/hobby/moite-pletiva.431918.15751304.big#
Имам и едно детско пуловерче без ръкави, но в момента съхне.

# 693
  • Мнения: 114
Мериан, отлично /8 осем/!  Heart Eyes  А каква е преждата?

# 694
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Ето пуловерчето на дъщеря ми,което направих благодарение на вас.


А по въпроса с ръкавичките ето какво намерих в една книга от майка ми.Дано да помогна.
http://picasaweb.google.com/dimaiandi/SpYIqC#5399507897708468226 и следващата.

А ето това сега плета за подарък на майка ми.Ще си има ръкавички също.Тя обича и шапки,но не знам дали ще се реша за нея,а и модел си намам.

# 695
  • Мнения: 80
Здравейте, майсторки плетачки! Нова съм и моля за малко указания за това как се плете реглан ръкав? Благодаря ви, надявам се някой ден и аз да се похваря с нещо изплетено от мен.

# 696
  • Мнения: 52
Мериан, пуловера е страхотен особено и с аксесоара към него.

Дима, и твоя пуловер е страхотен.

# 697
  • Мнения: 248
big pufana, jenipa, благодаря   bouquet Преждата е на Kartopu -  Loren Simpli.
Dima Cherkovska, пуловерчето е супер, а шалчето е като моето  Grinning
http://meriana.snimka.bg/hobby/moite-pletiva.431918.15751307.big

# 698
  • Мнения: 114
Дима, много хубави подаръци, много.  Heart Eyes Хихих, светът е малък, шалът ти е като на Мериан. Браво пак!

Момичета, я да Ви питам гладите ли плетките си? Аз досега не съм го правила, но искам последния шал, който плета да го изгладя, той е памучен и мисля, че ще стане по-удължен, ако го изгладя. Пък това е крайната цел, да е дълъг ... за мис Каприз.  Blush

# 699
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Плетивата се гладят само на пара и наместване с пръсти. В никакъв случай не натискай с ютията. Peace

# 700
  • Мнения: 4
Мерси момичета!
Ама аз шала от този форум взех модела как се плете. EmbarassedТака че не се учудвайте,но не помня коя го беше описала.
А за гладенето да кажа,че аз съм гладила и се развали.Една шапка за малката и я огладих уж за хубаво ама не.Така че може да се пробва малко и ако е добре тогава всичко.Шапката е памучно,като на Биг Пъфана шала.

# 701
  • Мнения: 114
Миси, Доцинка.    bouquet   bouquet   bouquet    Хвана ме шубето. Няма да го гладя май.  

Как е магазината, нищо не казваш?!

Миси, Дима.   bouquet  bouquet  bouquet  Няма да гладя!!!

# 702
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Нямам време за дълги коментари, а и ми се прецаква нета тия дни. Иначе магазина върви, друго нищо интересно около мен. Вчера беше ден на довършване на плетки. Завърших два шала, оранжевото блузе  /но наполовина, защото ще си чакам още прежда/ и едно болерце дето свеки ми го плела, но за него и дантелка трябва да мисля аз само му изкарах последния ред.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 3
Момичета, я да Ви питам гладите ли плетките си?


Ами ей тоя шал,дето го показах днес,го изгладих,ама през калъвка за възглавница,че много се подвива от тая плетка.Не се е развалил.

# 704
  • Мнения: 1 111
а как точно се плетеше този шал...и аз си бях изпринтила обяснението, но сега не го намирам....а и къде беше дадено също не намирам, така че не се сърдете за въпроса Peace

Общи условия

Активация на акаунт