Отговори
# 360
  • Мнения: 1 798
Момичета, видях днес на пазара Рукола. Използвате ли я и как?
Рядко  ползвам рукола,но я слагам в салати.
Давам ти примерна - зелена салата,рукола,чери домати,кедрови ядки.

# 361
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 635
delicate , благодаря ти  bouquet!

# 362
  • Мнения: 2 168
Момичета,моля за съвет.Направих щрудел,навит в тавата.Мисля си,дали мога да го залея с мляко и яйца,да стане нещо по-различно.Нещо подобно на божествения тиквеник на Селма.Благодаря  bouquet

# 363
  • Мнения: 4 916
Момичета, видях днес на пазара Рукола. Използвате ли я и как?


Да, само дето на нашето магазинче не я зареждат често. Навремето си купувахме всеки ден - кг. беше за левче (тогава не бяхме в Бг).
Прави се на салата, много върви с бадеми например.


Момичета,моля за съвет.Направих щрудел,навит в тавата.Мисля си,дали мога да го залея с мляко и яйца,да стане нещо по-различно.Нещо подобно на божествения тиквеник на Селма.Благодаря  bouquet

Щрудел с ябълки ли? Може, защо не. Не виждам причина да не стане.

# 364
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Моля за рецепта за чушки, пълнени с булгур

# 365
  • област Софийска
  • Мнения: 1 720
Заповядай
http://www.receptite.com/recepta.php?r=6933

# 366
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
♥♥рина, много ти благодаря.Тази рецепта е за сушени чушки, а моите са пресни, но си мисля, че ще стане и с тях.

# 367
  • Мнения: 9 785
А как се прави сладък булгур? Като по сватбите едно време.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 762
И аз моля за съдействие  Praynig
Имаше една ябълкова пита върху която се настъргваше част от тестото и при печене ставаше къдраво и хрупкаво. Утрепах се да я търся, ама нали съм си шматка, нищо не открих. Ако някоя от вас има рецептата ще ми помогне да се извися в очите на свекървата  Wink

# 369
  • Мнения: 1 798
И аз моля за съдействие  Praynig
Имаше една ябълкова пита върху която се настъргваше част от тестото и при печене ставаше къдраво и хрупкаво. Утрепах се да я търся, ама нали съм си шматка, нищо не открих. Ако някоя от вас има рецептата ще ми помогне да се извися в очите на свекървата  Wink
Ето на Labrex - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg9779667#msg9779667

# 370
  • София
  • Мнения: 1 762
delicate , жива да си. То под носа ми било. Аз Лабрекс я следя изкъсо, ама на казах аз, че съм се ушматкала. Хубав ден от мен   bouquet

# 371
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Трябва да стерилизирам няколко буркана с туршия...водата трябва ли да покрива капачките?

# 372
  • София
  • Мнения: 12 614
Трябва да стерилизирам няколко буркана с туршия...водата трябва ли да покрива капачките?

Да-.

# 373
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
nana77  Hug

# 374
  • Мнения: 3 675
Изправена съм пред голяма дилема, пилешкото кавърма ли да го правя, както го обсъждахме вчера или да го направя с ориз и зеленчуци.Май ще е второто, че като гледам мъжа ми доста се муси на кебапи и кавърми.Рецептата, която съм си харесала я видях на брошурката на супермаркети пикадили, та въпроса ми е може ли да се направи с готов микс от моркови, грах и царевица, защото не искам да ги купувам по отделно, така става ли вкусно?Не стоят ли замразените зеленчуци като изкуствени?Мерси за отговорите. Hug

Общи условия

Активация на акаунт