Боя за коса - blond 10

  • 112 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641
Миналата седмица се направих в домашни условия с блондор на Фрамези окислител и боя на REF.
Много съм доволна от резултата.
дай да те видим де

# 16
  • Мнения: 121
правя се с гарние 111 много ми харесва цвета ама много бързо пада и почва да жълтее не искам да я обезцветявам
кажете някоя боя същия цвят ама по трайна


Ето с тази боя изкарах до следващото боядисване. Само да подчертая, че се обезцветявам . Продава се във фризъорските салони.

http://www.prikachi.com/files/1114287H.jpg

# 17
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Здравейте Simple Smile Аз също се обезцветчвам, но започвам да получавам алергия от блондора и след като постои известно време започват да ме сърбчт ръцете,почервенявам...изобщо гадна работа. Затова искам да се боядисвам с по-силна боя. Преди време имаше една, от която всички бяхте много доволни, но май са спрели да я внасят. Казаха ми че на Сери била силна, имате ли наблюдения?

# 18
  • Мнения: 641
*Maybelline*
не си единствена мила.Аз съм абсолютно същата.И със "Сери" е по същия начин.Ако откриеш начин да се обезцветяваш да ме осведомиш,аз съм все още  в процес на търсене.

# 19
  • Мнения: 37
GodaiVa  newsm51 честито радвам се много за теб

# 20
  • Мнения: 121
Теди, днеска си купих маската на Гарниер, и веднага я изпробвах.  Много ми хареса, като за първо използване, и е икономична.

# 21
  • Мнения: 37
Теди, днеска си купих маската на Гарниер, и веднага я изпробвах.  Много ми хареса, като за първо използване, и е икономична.

ааа и аз си я купих преди няколко дена доволна съм  bouquet

# 22
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
*Maybelline*
не си единствена мила.Аз съм абсолютно същата.И със "Сери" е по същия начин.Ако откриеш начин да се обезцветяваш да ме осведомиш,аз съм все още  в процес на търсене.

Да,разбира се,че ще споделя,стига да намеря. thumbsup А една позната използва Палете XXL ice blond и и става що годе приемливо светло, но не е като супрата,пък и аз пробвах и се оказа,че и от нея имам алергия cry

# 23
  • Мнения: 481
GodaiVa
честито и от мен!Пожелавам ви само хубави и щастливи моменти Hug

АА...докато ви намеря..рових целия форурм,а то имало нова тема.
При мен нищо ново,купих си Сери,само че синия прах.Боядисах се,останах доволна,след това отгоре сложих и Велла и така...Но "Сери"ми се струва също толкова агресивен ,колкото и Палетте.

# 24
  • Мнения: 121
На мен от зеления прах на Сери ми жълтееше малко, Ети а при синия как е?

# 25
  • Мнения: 481
Пак има леко жълтеене,но определено е по добре от Гарниер Е0.

# 26
  • Мнения: 641
*Maybelline*
не си единствена мила.Аз съм абсолютно същата.И със "Сери" е по същия начин.Ако откриеш начин да се обезцветяваш да ме осведомиш,аз съм все още  в процес на търсене.

Да,разбира се,че ще споделя,стига да намеря. thumbsup А една позната използва Палете XXL ice blond и и става що годе приемливо светло, но не е като супрата,пък и аз пробвах и се оказа,че и от нея имам алергия cry

ооо и аз имам,на мен от нея ми се получи,та сега със нищо не мога да се изруся.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 22:19 от ангелина_ан

# 27
  • Мнения: 0
Запис и аз в новата тема! Laughing

# 28
  • Мнения: 22 433
Момичета, аз пак за съвет....
Косата ми леко оранжавее....след простотия да я боядисам уж да я изсветля.
Искам да махна този гаден оранжев оттенък, ако може да ме посъветвате каква боя да взема, ще съм много благодарна.
В предишната тема бях пуснала снимка ако някой я е видял, ако не, пак ще пусна.

# 29
  • Мнения: 477
Това оранжевеене или жълтеене в корена е най-голямата " мъка " на блондинките  ooooh!
Аз се боядисвам вече няколко години със Селектив професионал , но препоръчвам също и други професионални бои като Крамер, Индола дори и Лонда / макар че е доста силна / Peace

Общи условия

Активация на акаунт