КГБ=Клуб на готините баби - 87

  • 28 669
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 613
Мерси за кафето и чайчето. Тази сутрин избирам чай, че нещо ми е омотана главата.
Вчера , като пих кафе навън ми попадна страхотно късметче. Още снощи мислих да го споделя с вас, ама се зачетох и замислих за отношения родители -деца, та забравих.
Ето го :
Всеки залез ни носи спокойствие,
всеки изгрев ни носи надежда.

Дидия , изпреварила си ме. Знам , че ги обичате. И че мислите за тях и се грижите. Може би ми се струва, че хабите повече нерви (Ама то  това не е пожелание).  Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!
Такова слънце във Варна скоро е нямало, термометъра показва 13 градуса.
Снощи Стефан ми донесе лапад от двора на майка ми, купил и листи, докато не направя баницата, няма излизане!
След обяд са ми сериалите, значи днес няма мърдане! Шал ще търся утре!
Имаше някаква поговорка- каквото мислели мишките, котката го разваляла!, нещо такова май беше.
Яжка, мерси за чайчето!
Очертава се днес да съм на клона, защото не може да съм в къщи и да не съм с вас.
Приятен ден на всички!



         newsm10 Flowers Four Leaf Clover Two Hearts

# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Здравейте и от мен! Аз пак съм в комп. залата.Имам само двама ученика от VІІІ клас,но...учим! За сега никой нищо не знае за понеделник,чакаме националната грипна ваканция.Нищо,че при нас учителите сдадоха багажа по-бързо от учениците.Ще продължа от къщи,че докато се намотам звънецът удари.
ЛЕК ДЕН на всички!

# 678
  • София
  • Мнения: 98
Янче, те докато се чудят децата преболедуваха и нищо чудно другата седмица вече да са повече в клас, въпреки че се очаква днес да обяват грипна ваканция в цялата страна.
Вчера в Челюсти казаха че пикът на грипа щял да е декември, януари...., но кой ще е тогава вирусът, не се знае  Thinking  Снощи се прибирам и дъщеря ми отишла в комшийчето срещу нас, а и майка и и баща и са болни, скарах и се, а тя ми вика --то навън всички кихат и кашлят, говорим си на различни езици май с младежта  Mr. Green
Танче, баща ми също много обича баница с нещо зелено.Няма, няма и се сеща  Wink
Ирен, много е хубаво пожеланието от късметчето Peace

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 10:05 от margita

# 679
  • Видин
  • Мнения: 961
Добър ден и от мен!

Яжка, мерси за кафенцето и чайчето.Аз в къщи пих кафе, а сега на работа си направих един чай Flutter

Имате поздрави от Зичето.Говорих с нея преди малко.Вчера са се прибрали, но каза че цял ден е лежала с високо кръвно.Много и е тежко милата.Като се посъвземе ще се обади.Мими ще ходи до ресторанта да се оправи с капараото.Мисли че ще им го върнат.

Яне, всички други болни ли са та имаш само двама ученика Rolling Eyes

Ирен, много ми хареса мисълта за изгрева и залеза Peace

Танче, хвърли насам по едно парченце от баницата Wink

Лек ден, момичета! Hug

# 680
  • Мнения: 5 001
 Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

Да се обадя,че мърдам още... #Silly #Silly #Silly

Танче,приятно правене на баницата с лапад...И аз ще взема да спретна една утре ама със спанак.

Жаки  Hug Hug Мерси за информацията за Зиче....Милата...Дано й спадне скоро кръвното,че то допълнително утежнява състоянието й в момента.... Sad Tired

# 681
  • Видин
  • Мнения: 961
Мастерче, надявам се че вече си по- добре Hug Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 5 001
Мастерче, надявам се че вече си по- добре Hug Heart Eyes
Абе...рано е да се каже....Високо е още кръвното,но пия лекарствата и чакам да се поуспокоят нещата ,които ме ядосват....За сега няма такива изгледи обаче... Tired

# 683
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Жаки,не всички са болни,но има проблем с пътуването от близките села и не могат от вчера да извозват ученици.Но и болнички има. Само в моя клас са най-здравите: от 16 -13 са тук.А те са най-буйните в у-ще и най-големите беладжии.Все се оплакват колегите.Май само мен слушат в часовете.Ама който не може да се справя - да си стои в къщи,казвам аз!Нъл тъй!

Мастерче,какво е това кръвно у теб! Ние на твоите години не бяхме и чували думата кръвно!Ами отстрани си дразнителите и пий по-големи дози от "майната му"!

На Зичето наистина много трябва да й се е събрало, особено и с нашето идване.Дано бързичко се справи: боли,но по хората ходи!

# 684
  • Мнения: 7 473
                     Мастърче,две сме с кръвното  Laughing като имаш компания дано се нормализира по-бързо. Laughing Аз току що се връщам от сестрата ,че нещо ми се мае главата и 147/97  Laughing Добре,че децата са 12 та не са шумни и си играят кротичко и ще издържа до 13.30.Не се учудвам,че съм вдигнала кръвното нали от всякъде мен чакат.Ето сега баща ми от сутринта е започнал с напъните да ходи той по докторите за рецептурна книжка на майка.Е,не мога да се преборя с него и всичко да стане спокойно.Поне 3 пъти звъня да пита къде съм и не запомни ,че съм на работа в момента.

# 685
  • Мнения: 2 023
Привет и от мен за днес Hug Hug Hug

При нас е мъгла - мокро и неприветливо,но съм с очакване за слънце по-късничко

Мастерче - това с кръвното - много неприятно ThinkingДано се поуспокоят нещата  при теб и при другите също.
Все сме "куче марка" - ама понякога ни избават и на нас балансите

Зиче миличка-дано и при теб нещата се поуспокоят. Hug Hug Hug
Знам какво е - преди три години и моя татко почина. Още ми е тежко. 

А за дъщерите и ядовете - ами наши са си - ще си ги траем Mr. Green Mr. Green
Пък то живота е добър учител .

Танче - сега като е топло - и отложи търсенето на шалче ,а? Grinning Grinning Hug Hug
Преди 2-3 години от Варна си купих нещо много приятно и практично - шал,който е направен да се слага на главата - така е оформен и има пухчета около часта за главата ,а  може да се замята и през рамо. Много е ефектен ! И аз се фръцкам с него Joy Joy Joy! Laughing

Приятен ден момичета !!! Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:09 от gabkata

# 686
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета.   bouquet
Минавам натъгъдък , че имам малко работа.  Peace

Зиче , много  Hug Hug Hug , дръж се , силна жена си.  Heart Eyes

Айша , благодаря ти , на финалната права сме , във вторник Ще ги вземем документите.  Grinning

Янче , аз писах за оЩе 10 кила , ма зор никакъв не си давам.  Embarassed
Обаче след режима на 90дневната диета , вече около 4-5 месеца съм го спряла и не съм качила
ни едно кило , а не го спазвам стриктно. Е , верно научих се да ям разумно и да не смесвам много , много храните.
По някога се случва , де , но компенсирам след това. Та такива ми ти работи , има оЩе кво да пипне Краси.  Mr. Green

Е , това е около мен.  Hug
Хубав и лек ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 687
  • София
  • Мнения: 475

Добър ден, момичета.
 Чета, пишете за високо кръвно - и аз от снощи се боря с такова. Снощи след като досварих туршията и като ми пламна главата, като почна да ми тупти на тила - направо ме изплаши. Пих 3 вида хапчета - не се повлиява. Та се сетих за  - краката в гореща вода, на тила торбичка с лед. И до половин час го свалих. А ми беше 160/105. Аз правя един път месечно такива изцепки, въпреки, че си взимам лекарствата. Сега пък леко съм събрала границите. Да ви кажа и за събрани граници, изпитано е - таблетка аспирин, а по-добре упсарин - действа.
Ей, вие женските майки, няма да се оплаквате. Не знаете какво е да си мериш всяка думичка, да не смееш да направиш забележка, а за скарване и дума да не става. Казала съм ви - господ вас ви обича.
Мастерче, миличка, този дето те ядосва, дай го на нас, бабите да го здъвчеме!
Жабче Hug Hug Hug Hug блазя ти за топлото!
Момичета, отивам да полегна за сериалчетата.

# 688
  • Мнения: 5 001
Аааа,Майчеее  Hug Hug Hug Hug
Лоша снаха ти се е паднала....Затова си мериш приказките....Ей,тия момичета не си знаят късмета бе....Много са глупави...

А тоя дето ме тормози...Никой не може да го сдъФче....За съжаление...Айде ще ви кажа,пък вие сами ще разберете за какво става дума...

Имам една съседка,която като си покани любовника и става страшно....Той е много гръмогласен и...говорят на висок глас хилят се...После много шумен секс и тъъъкмо решеш,че вече можеше да спиш,щото нещата са се успокоили и.....Започва едно шумно повръщане.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! И то това става към 3-4-5 часа сутринта....А ни дели една стена само...Всичко се чува кристално ясно....Ей това ми е проблема....

Аз работя с високи децибели и по много часове на ден...Като се прибера имам нужда от почивка,която заради тях не получавам...Резултата е високо кръвно....Така ми реагира организма....


П.П. жАБЧЕ  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 2 023
Приятни почивни дни момичета!!! Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт