Липса на желание за секс в началото на бременността.

  • 8 397
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте момичета. Искам да попитам нещо което ме мъчи вече 2-ри месец. Откакто си направих теста
и разбрах че съм бременна нямам никакво желание за секс. Cry А преди не съм имала подобни проблеми.
Чудех се дали от бременноста , понеже съм и доста изморене от цялото това гадене и главоболие или е нещо от хормоните.
Кажете при вас как беще в началните месеци. Моите спомени от предишната ми бременност са че, не съм имала подобни
проблеми. Но сега явно е нещо по- различно. Confused
Не знам дали да се притеснявам и за това исках да попитам дали и при някои от вас е имало нещо подобно.

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Нормално е, хормоните бушуват, тялото ти се пренастройва. Peace
Когато навлезеш във втория триместър, нещата най-вероятно ще се променят.
При мен случаят беше точно такъв.  Wink

# 2
  • Мнения: 3 929
От хормоните е. А и неразположението влияе допълнително. Най-често става така през първите 3 месеца от бременността, въпреки че някои жени ги държи така през цялата бременност.

# 3
  • Мнения: 334
Ще отшуми и моят съвет е да се възползваш докато тялото ти го позволя  след това. Мен първите няколко месеца ми се повръщаше от всичко и всички, хич не ми е беше до секс, след това всичко си дойде на мястото Peace

# 4
  • Мнения: 539
не си виждам отговора,затова ще се повторя.Защо си толкова обезпокоене,че на мъжа ти му липсва секс ли.?Всяко нещо с времето си,всичко ще си дойде на место,когато се успокоиш.Мисли за себе си и бебето.Леко бременеене.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 424
Не се притеснявай, нормално е Wink Все пак хормоните ти бушуват. Аз много повръщах първите месеци, и то не само сутрин, а повсяко време, така че не ми беше до секс. Но като влязох в 4-тия месец нещата се оправиха....и така до към средата на 8-мия месец, когато отново не ми беше до креватни изпълнения Laughing

# 6
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Първите три месеца и половина грам не ми беше до секс. То аз основно спях и избутвах деня до спането.После всичко се пооправи  Wink

# 7
  • Мнения: 307
Всичко е от хормоните  Peace И аз бях така през втората бременност  Laughing

# 8
  • Мнения: 399
Нито в началото,нито в средата,нито в края ми се правеше секс...и през ум не ми мина да се тревожа...имаше толкова приятни неща за които да мисля - неща,които изпитваш само няколко месеца,а секса няма да избяга  Wink

# 9
  • Мнения: 1 677
Това е от неразположението и от хормоните и може да се случи в началото на бремеността или в друг период от нея.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Нормално е. Хормоналният статус се променя - оттам умората, гаденето, повръщането и всякакви други екстри на ранната бременност не предразполагат към желание за секс. След 4-ия месец всичко това ще се промени. Сега си почивай повече, защото имаш нужда от това. Peace

# 11
  • Мнения: 160
нормално е,ще отмине. Simple Smile Лека бременност  bouquet

# 12
  • Мнения: 9 436
Не се притеснявай -нормално е!
И не само в началото на бременността няма да ти се иска ,ами и доста време след като родиш Wink

# 13
  • Мнения: 1 053
Споко,ще си дойде вси4ко по местата. Peace

# 14
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  И аз така , но липсата на желание не ме напусна ,и няколко месеца след като родих. Laughing
  

Общи условия

Активация на акаунт