? към младите шофьори(КИ) - 3

  • 61 986
  • 1 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 442
Един бърз запис Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 919
Аз още не съм карала на магистрала. Даже и извън София, ако не се брои между 2 села.
Някой ден сигурно ще се престраша, особено ако се наложи.

# 17
  • сусурлево
  • Мнения: 474
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA47WQ&feature=player_embedded
странно не стана нито една катастрофа (то и не трябва ) но на такова кръстовища без сфетофар тук задължително ще има
Ужас гледам го пак и пак , ми те минават отвсчкъде

# 18
  • Мнения: 4 916
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA47WQ&feature=player_embedded
странно не стана нито една катастрофа (то и не трябва ) но на такова кръстовища без сфетофар тук задължително ще има
Ужас гледам го пак и пак , ми те минават отвсчкъде

Няма светофар, защото няма да го спазват.

Живяла съм в такава държава и съм шофирала. С учудване забелязах, че катастрофи стават рядко, тежки - броят се на пръсти. Хората са по-толерантни, със силно развита интуиция дали насреща идва идиот, дават предимство, често и отнемат предимство, ама повече от огъната ламарина не е имало. Тежки катастрофи стават само по малките часове, когато няма движение и младежта се друса и излиза на рали.
Най-тъпото за мен там беше кръговото движение  - предимството беше на влизащия в кръга  Mr. Green Познайте какво ставаше в часовете на задръстване.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 183
записче и аз в новата тема.

# 20
  • Мнения: 1 318
Аз днес си взех синия талон от КАТ - 50 лв глоба за говорене по мобилен по време на шофиране и минус 6 точки... Crossing Arms
При положение, че бях почти спряла като вдигнах телефона и за секунди го затворих.
Съгласна съм с наказателните мерки за тези неща, но не съм съгласна да ме спрат, а покрай мен да профучи лъскав джип с доста над допустимата скорост и да си обърнат главите.
Искам всички да сме равни пред закона. Знам, че няма как да стане, но не ми пречи да искам.

# 21
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Аз днес си взех синия талон от КАТ - 50 лв глоба за говорене по мобилен по време на шофиране и минус 6 точки... Crossing Arms
При положение, че бях почти спряла като вдигнах телефона и за секунди го затворих.
Съгласна съм с наказателните мерки за тези неща, но не съм съгласна да ме спрат, а покрай мен да профучи лъскав джип с доста над допустимата скорост и да си обърнат главите.
Искам всички да сме равни пред закона. Знам, че няма как да стане, но не ми пречи да искам.
за кокошка няма прошка

# 22
  • Мнения: 830
Абе момичета, я да ви питам зимни гуми сложихте ли? Аз смятах тази седмица да правя тази работа ама във Варна е поне 20градуса, и тенденцията е за топло време, а съм чувала, че на зимните нещо каучука им не е подходящ за тези температури. Я дайте съвет да забия довечера мъжлето с готова теза по въпроса за зимните гуми Laughing Wink

# 23
  • Мнения: 1 919
По-добре да изчакаш  Peace.

# 24
  • Мнения: 4 916
Абе момичета, я да ви питам зимни гуми сложихте ли? Аз смятах тази седмица да правя тази работа ама във Варна е поне 20градуса, и тенденцията е за топло време, а съм чувала, че на зимните нещо каучука им не е подходящ за тези температури. Я дайте съвет да забия довечера мъжлето с готова теза по въпроса за зимните гуми Laughing Wink

Другата седмица щял да падне първият сериозен сняг. Моят съвет е до края на седмицата да ги смениш. Вярно, че във Вн е по-топло, но поне ще избегнеш големите опашки и записването на часове. Аз моите ги смених миналата седмица.

# 25
  • Мнения: 1 919
Аз гледам за София, за 2 седмици напред, че температурите през деня ще са около 16-17 градуса.

# 26
  • Мнения: 4 916
Гледай как лъжат в Стандарт значи  Crossing Arms пишат, че на 6 ноември щяло да има голям сняг.

# 27
  • Мнения: 2 274
В синоптик.бг дават за София сняг след 30.10, а във Варна ще е топло общо взето http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100726050#d22.10.2009 . Можеш да изчакаш още седмица. На нашата кола и сменяме гумите обикновено ноември-декември, но тогава има ужасни опашки.

# 28
  • София
  • Мнения: 8 932
Гледай как лъжат в Стандарт значи  Crossing Arms пишат, че на 6 ноември щяло да има голям сняг.
Aми то 6 е след повече от две седмици. Май нещо ти се иска бързо да свършва месеца. Laughing

# 29
  • Мнения: 830
Мерси момичета, ще изчакам до края на месеца, тъкмо ще взема пари.

arqun, ние по морето сняг почти не виждаме, само вятър Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт