ФЕВРУАРЧЕТАТА ни прекрасни, лудуват без почивка, много ясно ;)! (26)

  • 18 692
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36
by the sea аз не се изразих правилно.За 54лв. си взех две опаковки+чанта.Със сигурност струва нещо и чантата,но пък си заслужава Simple Smile

karlie успех в начинанието ти!!!Не мисля, че това е начина да помогнеш на хората да пишат правилно,но твоя работа Heart Eyes

Мяуче, на теб май ти върви да си февруарска мама Grinning
Вчера разгледах цялото албумче....много хубави снимки!Искам и аз да изглеждам като теб в 9-тия месец Praynig

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 14:12 от kristinchetto

# 61
  • Мнения: 77
Добър ден ,мами!Аз само си четааа и нещо в писането ,хич ме няма. Но е време да се похваля с  stork-girl newsm44

# 62
  • Мнения: 102
Привет и от мен!
Честита девойка Пиленце, да си я гушкаш жива и здрава февруари  smile3525

# 63
  • Мнения: 307
Пиленце честито ти момиченце!
Да си похваля мъжа-на връщане от работа купил тортичка и сега така хубаво си хапнах,мхм...
А сега отиваме на разходка.Желая ви приятна вечер!  bouquet

# 64
  • Мнения: 163
Браво на теб, Пиленце!
Честита ти госпожица!   bouquet

Уф, ние сме на ФМ чак в понеделник следобяд и има тооооооолкова много време...
Дано имаме късмет и се види всичко необходимо!  Blush

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 16:18 от Xcat

# 65
  • София
  • Мнения: 35
Хайде здравейте и от мен!!
Честито на всички, които имат някакъв повод.   bouquet
Пиленце, честита ти госпожица!  stork-girl Hug
Плами, по повод витамините е хубаво да се консултираш с лекар. Моя доктор, например е против всякакви добавки и витамини. Изписвал  ми е само желязо и магнезий, когато се е налагало. Той казва, че е по-добре бебчето да си набави, каквото му е необходимо от теб, отколкото да има предозиране с витамини. Споделям мнение и бих те посъветвала да говориш с твоя доктор преди да вземаш каквото и да било.

Поздрави  на всички и много хубав уикенд ви желая.
Аз смятам да се поразходим след малко  newsm68

ПП Аз съм с две ръце за среща. Хайдееееееееееее да се организираме!!

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте!
Мяу, хич не и е харесало на Халята първото пюре.  Laughing На мен захранването ми беше кошмар, докато не установихме, че момчето предпочита домашната храна. След като я откри пък отказа млякото, абе чудо си беше.  Laughing Crazy
Шаманката, ти ли довя вятъра, като опашка на урагана? Нищо де, поне ще ми изсъхне прането.  Hug

За среща моля ви ме предвидете и мен с дете, ако е събота-неделя, че дори и с мъж.
За Куфландсите бодита - имайте предвид като ги търсите, че четирите бройки се продават заедно, отгоре са захванати с едно картонче, да не ги търсите при отделните бройки.

Дороти, "имам" куче, да, ама май само по документи.  Embarassed Нашите го гледат, аз поемам финасовата част. Иначе имам много мами из темата с кучета и котки, които няма да се разделят с домашните любимци заради бебето.

# 67
  • София
  • Мнения: 2
Опс, пак се довлекох.Измила съм си и последния прозорец на къщата,вече съм спокойна и доволна от себе си  Wink .Утре ще почивам и от понеделник пак ще вилнея из къщи,но поне няма да се съобразявам с времето.
Мяу,ама много сладка Халята,да я намачкаш от мое име.
по повод витамините и аз мисля ,че докато док не каже че са нужни не е необходимо да се товари организма с нищо изкуствено.И без друго са ни достатъчни храните ,които купуваме и са бъкани с какво ли не.Аз например все още не взимам нищо ,изследванията са ми супер, а и все пак още има на пазара достатъчно плодове и зеленчуци,та наблягам на тях.
За животинките- аз имам куче и не мисля да се разделям с него,просто няма да има достъп до стаята, в която е бебо.И то заради космите,не за друго.Няма как ще пада чистене до 101 и обратно,но Чери я гледам от 9години и е част от семейството.После като поотрасне бебето и щъка навсякъде ,значи според мен ще е готово да общува с животно.Освен това кучката я имунизираме и обезпаразитяваме редовно и не виждам какъв е проблема.

# 68
  • София
  • Мнения: 246
Добър ден и от мен,  Hug
Уикендите доста пусто в темата,но поне се наваксва по-бързо с материала... Flutter

Честито на Пиленцето за момиченцето ! Вече девойките трябва да се показват,че станахме много синият отбор. Wink

Аз също не пия витамини.Доктора нищо не ми е споменавал,но и аз не съм го питала.Искам да питам обаче нещо-нали имам контракции и пия магнерот,но някой път забравям  Rolling Eyes .Та,може ли да навреди по някакъв начин или просто няма да се натрупа  достатъчно в организма?

По темата за кучето - няма да я даваме никъде,а и Дейзи е такава порода,на която космите наподобяват човешка коса(растат ,докато не ги подстрижеш и падат като човешката) и този проблем не ме тревожи.Разбира се сигурно в началото няма да я пускаме при бебето.

Бебетата от албумчето на Мяуче са много сладки и ме накараха да помечтая за моето !  baby_neutral

Забравих да споделя,че вчера в легнало положение коремът ми за 1-ви път стана крив ! Т.е. бебето се намести отдясно и той се изкриви натам. Много странно изглежда. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 304
Аз съм на линия отново!Успяхме да купим дивана,е не е този ,който бяхме харесалии,но е по-добър в известен смисъл,а и цената му е 80 лв надолу.Много ми харесаха едни килимчета като козинка-пухкави и много дебели в Лабиринта,ама ние вече сме се оборудвали с тези екстри.Замислям се за такъв като започне беб да лази,ама дотогава ще изтече още доста вода.
Пеперудке,то твойто куче не е точно куче!То е плюшена играчка!!! HugНе мога да си представя как тая мръвка ще пречи на бебето.А искам да споделя с вас по повод кучетата-моя приятелка има пудел,а щерка й е на годинка и половина вече.Хлапето и кучето спяха едно върху друго(бебето в креватчето,кучето под креватчето),а сега са комбинация страхотна-госпожичката яде солети,пъха в устата на кучето своята и после си я дояжда и докторката при която я водят каза,че е добила страхотен имунитет и не само към животното,а и към доста други неща,което може и да не идва от контакта с кучи.Израстнаха си заедно и не е имало проблеми.
Исках да разкажа още нещо,ама забравих пак!Нищо,ще се сетя и ще пиша пак!

# 70
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Пиленце, честита ти девойчица! Hug Не си давам и аз моето Чери- русото чуменце, въпреки, че ужасно се скубе таз гадина и все ги върши мизерии да и се ненадееш. Но никакъв достъп до стаята на бебока Naughty. Ако видя, че не се справям ще му мисля! Thinking
Да се похваля - изчистих, подредих си хубаво, наготвих си супичка спанак и десертче си направих с гриз, направо страшна работа съм, как го надвивам този мързел, нямам си идея! #Crazy newsm78 Лека вечер!
Бобишански, честит ти диван   bouquet!

# 71
  • Мнения: 143
Ех момичета,като чета че сте си подредили,така ви завиждам.Ние сме в ремонт от 3 седмици и сигурно и за следващите 3.Скоро няма да я видя тая къща чиста и подредена.Все си повтарям,че ще стане хубаво,но кога???

# 72
  • Мнения: 776
Ех момичета,като чета че сте си подредили,така ви завиждам.Ние сме в ремонт от 3 седмици и сигурно и за следващите 3.Скоро няма да я видя тая къща чиста и подредена.Все си повтарям,че ще стане хубаво,но кога???

споко аз това се чудех цели 5 месеца...имах чувството че нищо не е готово и все сме до никаде...но пък чакането си заслужава

# 73
  • София
  • Мнения: 2
Налика, не се тревожи мила,наистина ще стане хубаво, от опит ти го казвам.Миналата година като съборих едната стена в началото на май ,та сколасах да свърша с ремонта горе -долу по това време и пак по това време чистих къщата като гламава,че нали се сещаш от тая стена прухоляк имаше и в ......... ми.Не ме питай колко нерви са това,толкоз месеци в мизерия,ама няма как-всичко самички,без майстори,че няма пари за тях иииииииииии на работа междувременно.Но пък стана хубаво,определено.Ще го изтърпиш и ти,ще мине ,не бой се.
Бобишанче,честит ти диван.Бягай да го изпробваш,ама метни линк да го видим междувременно.

# 74
  • Мнения: 1
Xcat, да ти кажа олекна ми като ти прочетох поста, мерси   bouquet

Момичета, четох на едно място, че може да има контракции в края на 6-ти и началото на 7-ми месец, но ако са повече от 5 на час, е по-добре да се отиде на лекар.

Daniela Kolarova, вие в кое хотелче бяхте? Ние с бащата на бебчо бяхме веднъж в хотел Елеганза в Симеоново и си бях като на село, далеч от шума на центъра  Simple Smile

Охала ние сме в бившата станциа на БТА,която сега е обновена и е много приятно,тихо и адцки близо,то си е на краиа на Бояна

Общи условия

Активация на акаунт