Изненади, изненади - на Априлки все по-малко им се гади! - 9

  • 26 284
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11
Обявиха национална грипна епидемия! Ами сега? Ами часовете за ФМ? Така чаках тези дни....Дано не ги отлагат

# 706
  • Мнения: 233
Мисля че сме много прецакани!
Видяхте ли това?
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2543711


ЖК се ОТМЕНЯТ!днес минах покрай майчин дом и ми казаха допулнитлно да звуним да си презаписваме часовете за др дати Sad

# 707
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз сега си видях резултата в нета от късния БХС и, Слава Богу, пак е добър! Simple Smile

Не се притеснявайте момичета, че са ви отменени часовете. Това е само за седмица. Ще си вземете нови. Знам, че е гадно да си чакал цял месец за консултация, ама по-добре е да сте здрави. Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 6 607
Обявиха национална грипна епидемия! Ами сега? Ами часовете за ФМ? Така чаках тези дни....Дано не ги отлагат
ЖК е различно от ФМ т.е. първото е обикновено в болница и п-ка , където им досег с болни, а второто обикновено е в частен кабинет и се предполага, че там са бременни, а не болни от грип  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 233
дано да е само за седмица!Нищо чудно да удължат срока Cry

# 710
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,
ето ме и мен при априлските мами, а аз за 2-ри път ще ставам априлка живот и здраве. Първият път беше преди цели 10 години. Flushed
Желая на всички безпроблемна бременност и много, много здраве в нашумялата грипна епидемия. cold

# 711
  • Мнения: 1 020
Здравейте Simple Smile
Дано да може ФМ... все пак в детските градини и у-щата се предполага, че също не са болни, ама...
Ееее супер гадно е все пак Sad на 12-ти трябваше да ходя на ЖК, а на 16-ти нали съм на ФМ... ако и двете се отменят... гррррррр... само всяват паника Sad
Като отидат тийнейджърите в Мола, ще са по-защитени, наистина...  Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 1 020
Сега един нормален отчет, че днес наваксвах... от 30-та страница ви гоня  Crazy Предполагам се сещате доколко си спомням прочетеното  ooooh!
Малката ми е с хрема и трябва да се видим с доки, ама как ще става... дали да не я извикам да дойде до нас, не искам да рискувам да я водя до поликлиниката... заради една хрема кой знае какво още може да си докараме Sad
Болните мами да оздравяват!
Добре дошли на новите мами!
Честито на всички, които са имали и имат повод за празнуване!
Честито и на мамите узнали пола на бебчетата си  Heart Eyes

Ако се сетя нещо пак ще пиша   bouquet

# 713
  • Мнения: 31
mama.radi, добре дошла при нас. Желая ти лека и безпроблемна бременност   Hug

# 714
  • Мнения: 1 992
mama.radi, добре дошла!  Hug Кажи ни нещо повече, за да те включа в списъка ни!
Току-що звънях във "Фемина" и ми казаха, че засега те не са отменили часовете си! Все пак мисля дургата седмица пак да проверя в деня преди прегледа! Дано не ми го отменят, че ще се пръсна от любопитство вече! Crossing Arms

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Не съм писала от много време и сега наваксвам да ви чета. Имам ужасно силно главоболие почти непрекъснато от две седмици, но това ми е от ниското кръвно. Сега ям лимони за да ме освежат Laughing , какво ли не опитвах вече ама качвам кръвното за малко. Много е плашеща статистиката за грипа, аз в края на другата седмица трябваше да ходя на ЖК, но ще ми се размине, а така се надявах сега да ми кажат пола на бебо, дано тази епидемия отшуми по-скоро, че вече сериозно се плаша. Добре дошла на Мама Ради.

# 716
  • Мнения: 38
здравеите,мили4ки  Hug  Не мога да ви насмогна да 4ета  Shocked
Winnie the Pooh i Liota,4естити розови гащи !  stork-girl
Vesi-mesi ,4естит нов дом  Hug  сега си по4иваи и му се наслаждаваи  Hug
при мен нищо ново,опитва се да ме наболява гърлото,и постоянно пия 4аи4ета и лимони хапвам  Crazy  и инхалация с лаика сега ще си направя..,няма да се давам!уж вкъщи само си стоя...и пак ме хващат бацил4ета  Rolling Eyes
Целувки и мноого  Hug

# 717
  • Мнения: 5
Благодаря Ви на всички  Hug !
Аз съм в 15-та седмица, а терминът ми е на 30 Април. Вчера бяхме на косултация с таткото, но не ни казаха пола на бебчо Confused. Докторът отговори че това е възможно в 20-та седмица. На мен това ми се вижда странно, защото прочетох че много от мамите вече го знаят, дори и в по-малки седмици от мен. А аз изгарям от любопитство. Embarassed

# 718
  • Мнения: 38
имам две въпрос4ета,които малко ме тормозят..в4ера усещах доста добре бебо4ко,а днес сякаш не съм... Преди бяхме коментирали това,...нормално е ,нали...  Praynig
И другото...имам малко сърцебиене  от скоро ..не е силно,нито постоянно...при вас как е?Аз си мсилех 4е е  4есто срещано в на4алните месеци,но при мен сега се появи....
Мама ради,виждам 4е живееш в Германия... в Англия също казват през 20-тата седмица..Явно и при вас практиката е такава!А за търпението-спокоино,вси4ко да е наред,пък и пола ще разберем !   Hug

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
ani, и аз има от време на време, при мен си мисля че е от залежаването, трябва да се пазя, не мога да спортувам и т.н., заедно с разните притеснения и повечето кръв в организма, от време на време ми се случва и то май като лежа ...
За пола и на мен ми казаха, че е много рано, и аз съм от нетърпеливите. С таткото много искаме едно момченце за цвят, а пък каката иска сестриче, ама и братчето каза, че ще си го обича  Joy

Общи условия

Активация на акаунт